Skocz do zawartości
Flov

[Salon] Sports Cars

Rekomendowane odpowiedzi

HPU4o7M.png

Sports Cars - Quality Sales - Since 2018

zgz9u0J.png

Sports Cars  -  Nowo utworzony salon samochodowy mieszczący się przy ulicy White, w dzielnicy zwanej Little Mexico, w najpiękniejszym pod słońcem mieście Los Santos. Został założony z inicjatywy Billy Beckford oraz Benjamin'a Richardson. Wcześniej przez bardzo długi okres pełnili stanowisko pomagierów w tuzinkowym salonie. Po otrzymaniu informacji o zamknięciu firmy, postanowili odkupić budynek i założyć w tym miejscu swój własny biznes, który poprowadzą zupełnie inaczej, niż był prowadzony dotychczas, rozpoczęli karierę pod szyldem Sports Cars. Głównymi celami biznesu, którego tworzą jest przede wszystkim stawianie na jakość usług prowadzonych przez doświadczoną kadrę pracowników, uśmiech na twarzy oraz zadowolenie każdego klienta decydującego się na zakup swojego nowego pojazdu właśnie u nich. Na co dzień w salonie panuje miła, wręcz rodzinna atmosfera, gra miła dla ucha muzyka umiejąca zrelaksować nie jedną osobę tam przebywającą. Do dzisiejszego dnia dwóch inicjatorów salonu nie żałuje swojej decyzji o założeniu własnego biznesu.

7iuiyo9.png

Lokalizacja  -  Siedziba naszego salonu jest ulokowana na dzielnicy Little Mexico, budynek znajduję się przy ulicy White.

**Nad wejściem do Salonu rozwieszone plakaty z logiem Sports Cars**

Ew8xCP1.png

iIW6OYZ.png

Cennik  -  Ceny pojazdów zostaną ustalone przy starcie serwera, marża będzie dostosowana w zależności od ceny pojazdu jak i zarobku na serwerze, oraz  oczywiście konkurencji.

P2fJVOY.png

Out Of Character  -  Cześć wszystkim z tej strony @Flov, razem z dobrym przyjacielem @FiXu wyszliśmy z inicjatywą utworzenia salonu samochodowego. Gdy tylko pojawiła się informacja na Paradise o własnych biznesach od razu otworzyła nam się nowa ścieżka, żeby pokazać się przed wszystkimi, że potrafimy stworzyć coś fajnego, coś co spodoba się nie jednej osobie. Oczywiście nie będzie to kolejny salon w którym gra kończy się na dostaniu oferty i oddelegowania klienta po odbiór pojazdu, chcemy postawić na dobre odegranie kupna pojazdu, aby nie było zbyt uciążliwe ale żeby pasowało do rozgrywki. Chcemy organizować co każdy weekend przeróżne eventy w salonie, czy to jakieś licytacje,  wygrywanie odpowiednich sum pieniędzy, czy przeróżne zloty pojazdów, przejazdy po mapie a może i nielegalne wyścigi i wiele innych pomysłów, które przybywają wciąż do głowy. W salonie będzie panować atmosfera ekskluzywnego salonu, każdy pracownik będzie posiadał elegancki strój, jak i wysoką kulturę osobistą. Chcemy stworzyć coś innego, coś co nie będzie przypominać normalny salon. Postaramy się, aby każdy wyszedł zadowolony z biznesu po dobrej grze z nami. Posiadamy już sporo doświadczenie w prowadzeniu różnej maści biznesów, myślę więc, że poradzimy sobie z prowadzeniem salonu na Paradise. Nie zamierzamy odgrywać super salonu z wodospadami czy pojazdami, które prześcigną odrzutowiec, bardziej chcemy wystartować z małej wielkości wnętrzem/budynkiem oraz wyposażeniem, oczywiście z napływem czasu salon będzie się rozwijał. Niesamowicie dziękuje za przeczytanie naszej apelacji, mamy nadzieje, że dacie nam szansę, liczymy również na szczerą i konstruktywną opinię.

Aktualizacja 17.10.2018

Tr562RS.png

Happy Hours - Zabrakło ci pieniędzy na wymarzony samochód?
To nie problem! Już nie długo co każdą niedziele od godzinny 18 do 19,
odbędą się w naszym salonie Happy Hours, polegają na obniżce cen pojazdów o dany procent przez pełną godzinę.

1k - 50k | 10%
50k - | 5%

(Procenty są tylko wglądowo, nie znamy cen pojazdów, wszystko okaże się na starcie wtedy zostanie wszystko dokładnie podane)

Aplikacja:

Grafika: Big Milk

Tekst: Flov

Pomysł: Flov | Fixu

W skład biznesu wchodzą:

Właściciel biznesu: @Flov / Billy Beckford

Współwłaściciel biznesu: @FiXu / Benjamin Richardson

Pracownicy: Wkrótce

Edytowane przez Flov
  • Lubię To 4
  • Urocze 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładnie i schludnie utworzona aplikacja, troszkę treści zaczerpniętych jest z innych biznesów, lecz to nie jest problem.
Sama treść jest prawidłowa, a oprawa graficzna upiększa całą aplikację.

Jestem za TAK, czekam na dalsze aktualizacje 😆

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie ładnie, krótko na temat, opis biznesu jest, życzę powodzenia, tylko jakie auta planujecie sprzedawać... Bo piszecie ze budynek poprzednio był warsztatem tunigowy więc planujecie auta po tunigu czy jak to bd wyg.

Pozdrawiam😁😁😎

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, MrMatej napisał:

Pięknie ładnie, krótko na temat, opis biznesu jest, życzę powodzenia, tylko jakie auta planujecie sprzedawać... Bo piszecie ze budynek poprzednio był warsztatem tunigowy więc planujecie auta po tunigu czy jak to bd wyg.

Pozdrawiam😁😁😎

Wcześniej przez bardzo długi okres pełnili stanowisko pomagierów w tuzinkowym salonie. Chyba przeczytałeś w Tuningowym salonie, a jest napisane tuzinkowym trochę czcionka upodabnia litere " T " do " Ł ". Auta sprzedawać to zależy czy będą wszystkie możliwe do sprzedaży czy tylko te wybrane przez administracje.

oczywiście również pozdrawiam  😎😋

Edytowane przez Flov
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ok, tylko ta czcionka trochę utrudnia szybkie czytanie.

Pomysł na biznes bardzo dobry.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja naprawdę ładna, fajnie się to czyta treść przyjemna dla oka nie jest to masło maślane jedyne mogę się przyczepić to szare napisy na czarnym tle ale jak najbardziej jestem na TAK 🙂

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AKTUALIZACJA: 17.10.2018
- Happy Hours, czyli tańsze samochody! Musisz to sprawdzić.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja mi się bardzo podoba + za grafike i opis nic dodać nic ująć .Powodzenia w dalszych realizacjach...

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pomysł, szczególnie spodobał mi się plakat na końcu. Jak najbardziej za. Życzę powodzenia.

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już się w sumie tu wypowiedziałem ale chyba nie ma zakazu. A więc jeszcze raz aplikacja wyśmienita grafiki też super ten plakat jest poprostu za******y mam nadzieję że się dostaniecie dalej pozdrawiam 🙂

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetnie opisane, widać że panowie macie pojęcie o biznesach. 😜

Tylko nie wiem czemu te grafiki nad napisami kojarzą mi się z odznaczeniami Rzeszy Niemieckiej, za dużo chyba czytam o historii. :V

• Zabawne 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Avillen napisał:

Świetnie opisane, widać że panowie macie pojęcie o biznesach. 😜

Tylko nie wiem czemu te grafiki nad napisami kojarzą mi się z odznaczeniami Rzeszy Niemieckiej, za dużo chyba czytam o historii. :V

Chyba za dużo XD

• Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi