Skocz do zawartości
EuroPoland

Paradise-ORPOL | Stacja Benzynowa

Rekomendowane odpowiedzi

WictcVM.png

PARADISE-ORPOL

PCMTTSW.png

Paradise-ORPOL został utworzony 17.9.2018. Utworzony został przez Carla Joahim’a oraz Adama Joahim’a. Przejęliśmy w spadku po dziadku starą stacje benzynową i chcemy z niej zrobić jakiś dochód. Zaczęliśmy od nazwy tej stacji kombinowaliśmy, aby nazywała się ORGEL, ale to źle brzmiało, aż zaproponowałem Paradise-ORPOL i to była eureka. Teraz już wiadomo jak będzie się ona nazywała, ale trzeba było zaprojektować logo to zadanie należało do Carla.

Carl natomiast miał umiejętności graficzne.

Więc wynajął firmy remontową i wyremontował stacje.  Stacja Benzynowa znajduje się przy Route 89 przy wyjeździe zachodnim z Los Santos.

Oferujemy Pb95, Pb98, ON oraz LPG. Nasze ceny są pośrednie. U nas znajdziesz kartę klienta ORPOL, która za zatankowanie ponad 12l dostajesz 10% zniżki(10% z portfela pracownika)).

RX9e0Cr.png

Sprzedaliśmy już 10000l paliw, chcemy dalej bić rekordy. W przyszłości otworzymy przetarg na dostawcę PALIWA. Nasz personel jest miły jak i wyszkolony. Oferujemy pakiet tankowań u nas dla wszelkich firm.

qjjlVOC.png

Cześć, mam na imię Karol i wraz z moim kumplem usłyszeliśmy, że można składać apelacje więc postanowiliśmy zrobić nasz pierwszy biznes w życiu. Chcemy, aby Paradise miał różnorodne biznesy, a że lubimy motoryzacje to postanowiliśmy spróbować i złożyć apelacje odnośnie stacji paliw. Zajęliśmy tę lokalizację, ponieważ jest po drodze do San Fierro. Razem z @RegiZz planujemy rozwinąć się o inne punkty jak pomysł wypali. 

-----------------------------------------------------------------------------------

Skład:

[email protected](Carl Joahim)

Zastę[email protected](Adam Joahim)

Możliwe że w przyszłości będziemy potrzebować

Planujemy również rozwinąć naszą działalność.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez EuroPoland
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeśli biznes twój i patroltrans wypala bd łańcuch biznesowy, Podoba mi się powodzenia 😋 

Co do remontu to polecam firmę BuildCom Construction 😁😁😁

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie potrzebnie daliście pogrubiony tekst, który razi w oczy. Grafika też nie jest zbyt ładna, mogliście się przynajmniej postarać...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki troche takie meh. Co do samego pomysłu myślę, że mogło by znaleść jakieś tam zastosowanie na serwerze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na razie jest słabo, bardzo słabo, ale wydaje mi się, że z naszym biznesem ( Petrol Transport ) mogłoby to dobrze współgrać jednak przydałoby się poprawić tą aplikacje bo marne szanse...

Powodzenia 🙂.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od rzeczy pozytywnych, bardzo ładne grafiki, wpasowujące się w kolorystykę serwera. Tekst czyta się bardzo przyjemnie, był on dla mnie nawet troszkę zabawny, ale nie wiem czy miało tak być. Pomysł na biznes jest, jego opis jest i to nawet bardzo dobry, ale nic nie przedstawia, nie oczekuję fajerwerków po stacji benzynowej (hehe), ale cokolwiek, sposób potencjalnego rozwoju, czy coś co dodałoby troszkę tego tekstu i dodałoby coś co wyróżnia go na tle reszty (której jeszcze nie ma ;)). Nie podoba mi się pomysł zniszki, a właściwie nie sam pomysł, a okradanie pracowników, ale wydaje mi się, że nad tym można popracować.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie poczynając od opisu to zdecyduj się nad czasem wypowiedzi. Raz piszesz formę bezosobową "Carl Paradise-ORPOL został utworzony 17.9.2018. Utworzony został przez Carla Joahim’a oraz Adama Joahim’a. "

Następnie bez żadnych wcięć, akapitów czy po prostu oddzielenia tekstów  już forma osobowa "Przejęliśmy w spadku po dziadku starą stacje benzynową i chcemy z niej zrobić jakiś dochód. Zaczęliśmy..."

Według mnie to nie wygląda estetycznie, poza tym biały kolor w tym pogrubiony trochę razi w oczy.

Sam pomysł naprawdę całkiem niezły czy innowacyjny czy też nie to już nie tak mi decydować, rzadko się takie pomysły widuje, tyle w tym temacie.

Ciekawi mnie czy to przejdzie, jestem ciekaw waszej aranżacji na serwerze dot. projektu.

Ogólnie powodzenia życzę 🙂

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za mało tekstu, grafika bardzo średnia 😄 Postarajcie się poprawić grafikę i dodać więcej tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi