Skocz do zawartości
Sephus_

[LOGISTYKA] Gepard Logistics

Rekomendowane odpowiedzi

746606890_GepardLogisticsLogo.thumb.png.11a43952ba50eddf86bbef3d8dc012e6.png

Gepard Logistics - Nowo powstała, powoli rozrastająca się firma logistyczna świadcząca usługi kurierskie począwszy od stanu San Andreas, skończywszy na całych Stanach Zjednoczonych. Główna siedziba znajduje się w Los Santos, na dzielnicy Market. Osoby wybierające tego przewoźnika są zadowolone z usług, nie tylko z powodu niskich kosztów wysyłki, głównie dlatego, iż mają pewność, że ich pieniądze nie są wyrzucone w błoto, a  zamówienie zawsze dostarczone jest na czas, w każde dostępne, nawet najbardziej ekstremalne miejsce i co najważniejsze całe. Cały zarząd firmy stara się szybko rozwijać najnowszą technologię transportową, która wpływa na jakość dostarczania przesyłek. Wszystkie pojazdy mają wbudowany nowoczesny sprzęt nawigacyjny, dzięki któremu szybko znajdują lokalizację dostarczenia przesyłki. Usługi świadczące przez naszą firmę są na bardzo wysokim poziomie, dzięki już wieloletniemu doświadczeniu. Czyste i zadbane wozy to rzecz, do której pracownicy przywiązują uwagę. Jak wiadomo – wóz firmowy, to wizytówka firmy, więc musi on być w idealnym stanie, nieważne w jakich warunkach pracuje. Każda przesyłka jest ubezpieczona. Każdy pojazd, należący do firmy przed wyjazdem jest dokładnie sprawdzony, po to, by nie stwarzał niepotrzebnego zagrożenia na drodze i osoba czekająca z niecierpliwością na swoje zamówienie nie musiała się bać, że coś może się z nim stać. Założycielem firmy jest Michael Craven, młody pogodny człowiek wywodzący się z okolic Fort Carson. Firma wyróżnia się niezawodnością, punktualnością oraz najważniejszą rzeczą - stanem fizycznym zamówienia. Dzięki posiadanym certyfikatom oraz częstym szkoleniom będziemy świadczyć bezpieczną podróż twojej przesyłce. Nowoczesne systemy telematyczne pozwolą nam bardziej zarządzać flotą pojazdów, skupić się na oszczędności paliwa oraz zoptymalizować czas dostawy przesyłki do klienta. Rzetelnie wywiążemy się ze swoich zobowiązań - doręczymy przesyłkę szybko i bezpiecznie. Jako przyszła firma jesteśmy również świadomi swoich obowiązków społecznych. Wybierając naszą firmę możesz być pewny, że korzystasz z najlepszej firmy na rynku, która nigdy Cię nie zawiedzie.   

DAFXbvvb.thumb.jpg.d3eaf8c30240c2e003bf7171335e7faa.jpg 

Gepard Logistics - Nasza oferta obejmuje dostarczanie wszelakiego rodzaju rzeczy/produktów, między innymi artykuły spożywcze dla usług gastronomicznych, części samochodowe koncernów motoryzacyjnych jak i lokalnych przedsiębiorców, towary importowe dla wszelakiej maści sklepów, jak również specjalistyczny osprzęt. Firma gwarantuje zaawansowany zakres usług logistycznych oraz pewny transport kurierski. W naszych szeregach liczy się kultura. Firma cechuje się dokładnością w swoim fachu. Przede wszystkim, ma dosyć unikatowy plan na rozwinięcie swojego biznesu. Korzystając z naszych usług zauważą Państwo , że w naszej firmie najważniejsze jest zadowolenie Klienta , kierowcy są sumienni i punktualni.

Co oferujemy klientom?

- Szybkie i tanie dostarczenie towaru

- Łatwy i szybki kontakt z firmą

- Dostarczenie nie uszkodzonej paczki

Co oferujemy pracownikom?

- Wysokie zarobki

- Miłą, przyjemną atmosferę

- Wysokie premie

- Bezpieczne pojazdy 

CENNIK

10980403_GepardLogistics.png.e9299fd5b54c9f9a5e334b1de468c4cd.png

Ceny najprawdopodobniej zostaną zmienione po zapoznaniu się z gospodarką serwera 😉 

bbbbbb.PNG.677e7b5a7940508fd61493b9c9c5e9c6.PNG

Poszukujemy zwartych do pracy pracowników. Nie szukamy luzaków, którzy będą mieli w nosie czy towar zostanie dostarczony, czy nie. Zamierzamy rekrutować osoby, które już znają się na rzeczy. Na nowych będzie czekał odpowiedni system szkoleń. Dzięki nam masz szansę zdobyć doświadczenie oraz odpowiednie certyfikaty.  Jak wygląda droga po pracę w Gepard Logistics? Na wstępie musisz złożyć krótkie i łatwe podanie. Zostaniesz dokładnie sprawdzony z umiejętności posługiwania się pojazdem oraz podejścia do klienta. Przeszkolimy Cię z zabezpieczania, rozładowywania i załadowywania ładunków oraz posługiwania się. Kładziemy duży nacisk na jakość wykonywanych usługi i kadrę pracowniczą. Nie czekaj i już teraz podejmij się pracy w prężnie rozwijającej się firmie transportowej!

MOJES.PNG.782b9054b6eaee9542efe2532907cde1.PNG

toto.PNG

Znajdujemy się w Los Santos na dzielnicy Market

OOCX.PNG.04576b901c3e5c9b205de87668ae1de6.PNG

Cześć wszystkim, przychodzę z pomysłem na firmę logistyczną. Pomimo prawie dwu rocznej przygodzie z RPG ciągle wielu rzeczy się uczę. W prowadzeniu tego typu biznesu mam spore doświadczenie, dzięki czemu posiadam odpowiednią wiedzę na temat transportu i firm zajmujących się nim. Myślę że jestem osobą która może wnieść trochę więcej na serwer niż tylko zatrudnianie pracowników, którzy będą jeździli pojazdami dostawczymi. Mam zamiar eliminować noobskie zachowanie graczy którzy jeżdżą jak im się podoba. Mam ciekawe pomysły rozwoju, które z pewnością zrealizuje. Jestem otwarty na każde propozycje ze strony graczy. Będę starał się konsultować z nowo przyjętymi biznesami typu gastronomia, i będę starał się o współprace z nimi. Myślę ,że współpraca z innymi biznesami będzie mi sprzyjać ,ponieważ dzięki nowym biznesom gra może stać się ciekawą. Będę starać się dawać co jakiś czas premie dla danego pracownika, aby właśnie dzięki temu nasza firma lepiej prosperowała. Chce również, aby wśród pracowników panował rygor - wszelakie ich "lewe" akcje będą z automatu nagradzane wylotem. Jestem człowiekiem który miał styczność z  kilkoma biznesami oraz frakcjami wiec wiem jak prowadzić firmę. Z całą pewnością w tego typu biznesach najważniejsza jest współpraca między innymi graczami serwisu. Chce postawić na poprawną i spokojną grę, która da nam wiele przyjemności i jednocześnie zadowoli naszych przyszłych klientów. Nie będę zatrudniał postaci nijakich, będę się starał jak najlepiej sprawdzić osoby, które chcą się podjąć tej pracy. Bardzo zależy mi na klimacie oraz budowaniu pozytywnych relacji między mną a pracownikiem. Myślę, że wszystkie szczegóły zostały prawidłowo przekazane bez żadnego owijania w bawełnę. Życzę innym aplikującym i sobie powodzenia, z góry dziękuje za negatywne jak i pozytywne głosy!

Edytowane przez Sephus_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kilka uwag:

1. Trochę za krótko.
  2. Nazwa... "Fast Delivery"... Nie mogłeś wymyślić czegoś bardziej... kreatywnego?
  3. Firma ma sens jedynie we współpracy z innymi firmami co jest zdecydowanie na +.
  4. Co do zdjęć to nie jestem grafikiem i nie mam gustu ale to wygląda co najmniej biednie.
  5. Mam dziwne przeczucie, że nie masz pomysłu na firmę...

Rozbuduj trochę ten opis, włóż w to trochę pracy.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, nie jest źle ale też nie jest za dobrze. Radziłbym Ci poprawić, poświęć na to więcej czasu i postaraj się zrobić coś lepszego. 
Powodzenia 🙂.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, PS_ napisał:

Hmm, nie jest źle ale też nie jest za dobrze. Radziłbym Ci poprawić, poświęć na to więcej czasu i postaraj się zrobić coś lepszego. 
Powodzenia 🙂.

21 godzin temu, Szysu napisał:

Kilka uwag:

1. Trochę za krótko.
  2. Nazwa... "Fast Delivery"... Nie mogłeś wymyślić czegoś bardziej... kreatywnego?
  3. Firma ma sens jedynie we współpracy z innymi firmami co jest zdecydowanie na +.
  4. Co do zdjęć to nie jestem grafikiem i nie mam gustu ale to wygląda co najmniej biednie.
  5. Mam dziwne przeczucie, że nie masz pomysłu na firmę...

Rozbuduj trochę ten opis, włóż w to trochę pracy.

Dzięki za uwagę spróbuje poprawić poszczególne punkty 😉 

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jest nawet dobra lekko można by do pracować tekst i grafike i było by git.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Część grafiki fajnie pasuje do wszystkiego lecz ooc nie pasuje do niczego a jedna grafika wcale się nie wyświetla. Pomysł fajny i życzę powodzenia. Więcej firm więcej konkurencji i walki o klienta😁😁😁

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Grafika mogła być lepsza, ale nie jest najgorsza
  • Tekst Całkiem
  • Powodzenia
  • Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Grafiki się nie czepiam, lepszej bym nie zrobił. 😄
  • Opis dość ciekawy, nie najgorszy. Ani krótki ani długi po prostu średni.
  • Pomysł na firmę logistyczną jest dość inspirujący i ciekawy, większość projektów widzę poszło głównie też w firmy taksówkarskie tu co innego co jest też na +
  • Współpraca między firmami w tym biznesie to podstawa! Fakt.

Powodzenia 😉

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Logo fajne, tekst też trochę krótki ale ujdzie, tylko zmień grafiki OOC,LOKALIZACJA,REKRUTACJA i OFERTA brzydko to wygląda 😉. Jest na pewno o wiele lepiej niż wcześniej. 

Wiem, że może troszkę naruszyłem punkt w regulaminie ( §2, 8 ) ale wydaje mi się jakbym użył opcji edytuj w poprzedniej wypowiedzi nie zobaczyłbyś tego 😉.

Edytowane przez PS_
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minutes ago, PS_ said:

Logo fajne, tekst też trochę krótki ale ujdzie, tylko zmień grafiki OOC,LOKALIZACJA,REKRUTACJA i OFERTA brzydko to wygląda 😉. Jest na pewno o wiele lepiej niż wcześniej. 

Wiem, że może troszkę naruszyłem punkt w regulaminie ( §2, 8 ) ale wydaje mi się jakbym użył opcji edytuj w poprzedniej wypowiedzi nie zobaczyłbyś tego 😉.

Nie ma problemu ten punkt jedynie kieruję się do osób które piszą post lub dodają kom pod swoim kom lub robią flood na czacie 😄

Co do podania zmiana nazwy firmy wyszła na dobre jest unikalna i ciekawa dla mnie na plus.

Pozdrawiam🤙

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi