Skocz do zawartości
wit_ek

[TAXI] Ok Taxi

Rekomendowane odpowiedzi

OKTAXI.png.1ecbef7c9f9f02f8fdf4287579edc92e.pngpikne5_optimized.png.770711dd5570cbd4191533339e9b307c.png

W 2005 roku dwójka kolegów, Stephan Kacmarcyk i Jerry Claw, postanowili razem założyć jakiś niewielki biznes w Vice City. Z początku ich marzeniem była firma zajmująca się programowaniem aplikacji biznesowych dla innych firm, jednak kiedy Jerry dostał od ojca żółtego Passata w TDI, postanowili założyć korporację taksówkarską - OK Taxi. Była to bardzo dobrze prosperująca firma i chłopaki zarabiali przyzwoite pieniądze, ale z czasem przestało im to wystarczać. W 2018 roku, pod koniec listopada, przeprowadzili się do Los Santos. Wykupili lokal w dzielnicy pełnej różnorakich sklepów i 1 grudnia rozpoczęli działalność na terenie Los Santos.

piknevv_optimized.png.a16555463252a056de82dc911e0dac6b.png

Bezpieczny dowóz 
Niska cena 
Dokładnie wyszkoleni pracownicy 
Nakaz jeżdżenia najkrótszą trasą 
Bony zniżkowe 
Taksówki 24/7 
Kontrola taksówkarzy 

Możliwość zamówienia zarówno standardowej taksówki, jak i Mini Vana, aby przewieźć większą ilość osób 
Tańsze przejazdy w godzinach od 1 do 5 nad ranem, pora powrotów z imprez ✓

Drive&Eat
Drive&Eat 
to oferta skierowana do każdego klienta, możesz z niej skorzystać w trakcie usługi transportowej. Polega ona na zakupie jedzenia lub napoju u kierowcy, który w swojej taksówce posiada specjalną lodówkę służącą do transportu jedzenia i picia - w ten sposób, kiedy jesteśmy głodni lub spragnieni, możemy skorzystać z owej taksówki.

Oferujemy również reklamowanie się na naszych taksówkach. Dostępne są programy:

Jedna taksówka
Ten program oferuje Ci wykupienie reklam na jednej z naszych taksówek na jednym lub obu jej bokach. Ten program kosztuje:
-z nalepką z jednego boku:

100$/dzień
650$/tydzień

-z nalepką z obu stron:
200$/dzień
1250$/tydzień

Wszystkie taksówki
Ten program oferuje Ci wykupienie reklam na każdej z naszych taksówek na jednym lub z obu ich boków. Ten program kosztuje:
-z nalepką z jednego boku:

1000$/dzień
6500$/tydzień

-z nalepką z obu stron:
2000$/dzień
12500$/tydzień

Cennik może ulec zmianie w zależności od gospodarki serwera!

pikne2_optimized.png.b7b574b2aa3291fcd1f50b17292b2e9f.png

Chcielibyśmy wspomnieć o naszych znakach szczególnych, czyli:
-logo firmy na drzwiach taksówki (w przypadku, kiedy inna firma wykupiła reklamę na drzwiach pojazdu, w rogu owej reklamy będzie można dostrzec małe logo OK Taxi)
-każdy z naszych taksówkarzy będzie miał specjalną firmową wizytówkę, przy pomocy której będzie mógł się wylegitymować

*grafika wizytówki na serwerze będzie w lepszej jakości*

xDDD_optimized.png.92bde8967f06a56b16328589ed737a04.png

pikne3_optimized.png.3b07b6933491b1a7d8d35c6f91cab3e6.png
Rozbudowanie firmy do ogromnych rozmiarów 
Zatrudnienie nowych i coraz bardziej doświadczonych taksówkarzy 
Stałe dodawanie nowych ofert 
Rozpoczęcie działalności we wszystkich miastach 
Dawanie naszym taksówkarzom większych możliwości 
Zakupywanie coraz to szybszych i sprawniejszych taksówek 

pikne1_optimized.png.453db8f449d59218da6a950ae282e2f4.png

pikne6_optimized.thumb.png.27f99f3970c949e6024d68832fe21667.png

Naszą siedzibę chcielibyśmy otworzyć w Los Santos, w dzielnicy Market (szczerze, nie wiem jak nazwać te dzielnice, ale na mapie nazywa się ona po prostu Market), na zajezdni. Wydaje nam się to jednym z korzystniejszych miejsc na otwarcie biznesu. Chcemy tam rozpocząć naszą przygodę przede wszystkim z powodu dogodnego miejsca blisko centrum oraz sporego zajazdu, który z pewnością pomieści nasze taksówki.
Co do taksówek, to miałbym małą prośbę do administracji. Czy byłaby
możliwość, aby na start, dostać trzy taksówki w ramach kredytu? Jak tylko pieniądze za owe taksówki zwróciłyby się, od razu oddalibyśmy pieniądze do banku.

outofcharacty_optimized.png.cf1b85b6d56d1966d4996930cc447e96.png

Cześć! Z tej strony Wiktor i Stefan. Razem wpadliśmy na pomysł założenia OK Taxi już bardzo dawno. Naszym marzeniem od zawsze było żyć godnie na ParadiseRPG i przestać jeździć mananą z giełdy za 4 tysiące. Mamy nadzieję, że docenicie ogrom prac, jakie ja, Wiktor, beznadziejny polonista, włożyłem w to podanie. Możecie się czepiać o grafikę, czy treść, ale naprawdę to nie są moje specjalizacje. Moi rodzice mają firmę i to ekonomia, przedsiębiorczość i zarządzanie ludźmi jest moją specjalnością. Jeżeli podanie wam się spodobało, lub nawet nie, to doceńcie sam pomysł. Ciężko jest się wyróżniać jako korporacja taksówkarska, dlatego wymyśliłem ofertę Drive&Eat, która, mam taką nadzieję, was zaciekawi i się wam spodoba. Dodam jeszcze, że razem z Stefanem, mieliśmy swój własny serwer RolePlay, oraz graliśmy na wielu tego typu serwerach, więc mamy doświadczenie i wiedzę, która nie kończy się na pojęciach OOC i IC. Z góry dziękuję za każdą pochlebną opinię, jak i konstruktywną krytykę.

44247917_2601077469910196_8846944082077941760_n.png.bdb173314f9ecd9c1a992e8bae581400.png

ZARZĄDCY:

wiktor_er oraz @swiezak1

KIEROWNIK:

Rother

POSZUKUJEMY:

-KIEROWNIKA (mamy już kierownika na okres próbny)
-TAKSÓWKARZY
-FIRMY TRANSPORTOWEJ, KTÓRA DOSTARCZAŁABY NASZEJ FIRMIE JEDZENIE I PICIE

GRAFIK
 @EdeeeQ
Chcesz u nas pracować? Pisz PV!

pikne4_optimized.png

Edytowane przez wiktor_er
Upgrade Tekstu
  • Lubię To 2
  • Urocze 1
  • Kocham To 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekst spoko chodz mógłbyć trochę lepszy .Grafika może być ale zawsze może być lepsza .Mimo to powodzenia w realizacji i dalszych pracach...

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę  że udało by się wam rozkręcić ten biznes chętnie bym skorzystał z oferty Drive&Eat więc wszystko na + 🤛

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trochę dziwny jak dla mnie pomysł z driver&eat, ogólnie niektóre pomysły u was są po prostu dziwne. Grafika nie jest świetna ale wystarczy, tekst okej ale składnia zdań trochę gorzej. Powodzenia.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, CooqieEZ napisał:

Trochę dziwny jak dla mnie pomysł z driver&eat, ogólnie niektóre pomysły u was są po prostu dziwne. Grafika nie jest świetna ale wystarczy, tekst okej ale składnia zdań trochę gorzej. Powodzenia.

Drive&Eat polega na tym, że jeżeli np ktoś spieszy się do pracy i nie zjadł śniadanie, to może zakupić, np. Kanapkę u naszego taksówkarza i zje sobie w czasie jazdy

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie no konica jest ta opcja spoko bo jaki taxi wozi lodówkę i kanapki może zamówić taxi +oferta jedzenie i taxi przywiezie ci jedzenie odrazu

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Galaxy napisał:

Tekst spoko chodz mógłbyć trochę lepszy .Grafika może być ale zawsze może być lepsza .Mimo to powodzenia w realizacji i dalszych pracach...

Trochę dziwnie się czuje, kiedy ktoś kto strzela takie błędy ortograficzne i stylistyczne, krytykuje mój tekścior.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajne mi sie podoba ten pomysl. nie rozómiem osób które piszą że złe bo grafiki złe, ale to nie grafiki a pomysł ważnt a driveandet to fajny pomysł, sory za to jak napisane ale na telefonie posze a mam nokkie slaby fon pozdrawoam

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tekst pisany na kolanie, brak pomysłu na rozwój biznesu, grafiki po najniższej linii oporu. Powiem krótko, nie przekonałeś mnie.

P.S. W jaki sposób chciałbyś kontrolować niby trasę taksówek? Organizował byś kontrole typu na tajemniczego klienta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem twoja apelacja jest wykonana bardzo słabo ponieważ brakuje w niej wiele elementów zaczynając od grafiki która moim zdaniem mogła zostać wykonana lepiej a kończąc na samej treści. Co tutaj dużo mówić? Po prostu sama inicjatywa jest spoko ale niestety apelacja mnie nie przekonała więc jestem na nie. Oprócz tego już jest aplikacja z bardzo podobnym biznesem więc uważam, że kolejny raczej się nie przyda. Mogę się mylić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minutes ago, Rother said:

Moim zdaniem twoja apelacja jest wykonana bardzo słabo ponieważ brakuje w niej wiele elementów zaczynając od grafiki która moim zdaniem mogła zostać wykonana lepiej a kończąc na samej treści. Co tutaj dużo mówić? Po prostu sama inicjatywa jest spoko ale niestety apelacja mnie nie przekonała więc jestem na nie. Oprócz tego już jest aplikacja z bardzo podobnym biznesem więc uważam, że kolejny raczej się nie przyda. Mogę się mylić.

Ale wiedz ze może być kilka biznesów o takie samej temacie bo może być kilka osób które bd prowadzić biznes np stacja paliw. 

• Szokujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche słabo napisana aplikacja. Z tego co widziałem jest podobny biznes, lecz o wiele lepiej przybliżone jego działanie. Na nie.

• Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MrMatej napisał:

Ale wiedz ze może być kilka biznesów o takie samej temacie bo może być kilka osób które bd prowadzić biznes np stacja paliw. 

Zdaje sobie z tego sprawę. Moim zdaniem to nie ma sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Rother napisał:

Miałem swój pomysł na biznes już wcześniej. Po prostu później wstawiłem posta 😉 Po za tym na terenie Warszawy działa wiele korporacji taksówkarskich, a nie jedna.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.10.2018 o 16:15, KuVa napisał:

grafika nie powala, treść taka sobie - neutral.

@KuVa @Pingwinooo @Rother @CooqieEZ i @Szysu, moje podanie wam się nie spodobało, a że bardzo mi zależy na opinii, to postanowiłem je zupgradować i będę to robił codziennie. Sory, że oznaczam, ale jeżeli możecie to proszę was o napisanie jakichś porad 🙂

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, wiktor_er napisał:

@KuVa @Pingwinooo @Rother @CooqieEZ i @Szysu, moje podanie wam się nie spodobało, a że bardzo mi zależy na opinii, to postanowiłem je zupgradować i będę to robił codziennie. Sory, że oznaczam, ale jeżeli możecie to proszę was o napisanie jakichś porad 🙂

Nie ma sprawy. Jeżeli chodzi o grafiki to wszystko jest jak najbardziej na plus - teraz wygląda to o wiele lepiej. Natomiast jeżeli chodzi o treść również estetyka jest w porządku, treściowo też wszystko współgra. Nic tylko życzyć powodzenia ponieważ nie mam do czego się doczepić - na prawdę. 

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, wiktor_er napisał:

Hymm..

No lepiej niż przedtem, ale mógłbyś trochę popracować nad opisem "Nasze plany". Nadal wygląda to naprawdę biednie.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Szysu napisał:

Hymm..

No lepiej niż przedtem, ale mógłbyś trochę popracować nad opisem "Nasze plany". Nadal wygląda to naprawdę biednie.

Poprawiono 

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, WarszawaPL napisał:

Bardzo mi się to podoba i z chęcią pomógł bym w tym biznesie

Edytowane przez WarszawaPL
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, WarszawaPL napisał: