Skocz do zawartości
Zielony

After Club

Rekomendowane odpowiedzi

76kIvfz.png

After Club jest to biznes z kategorii "Kluby Nocne",naszym celem

jest  dostarczenie dużo rozgrywki graczom jak i trochę nowości.W tym temacie

przedstawimy wam co wprowadzimy na serwer,i co jak będzie.

nQ3v568.png

Tutaj przedstawię wam o nas kilka rzeczy.Na początku chciałbym powiedzieć że niestety działam tak jakby

na własną rękę więc proszę was o wyrozumiałość.Pewnie teraz zadajecie sobie pytanie,co klub ma do zaoferowania?

klub ma do zaoferowania dużo rzeczy i dużo możliwości takich jak:
-Alkohole

-Prywatne imprezy

-Publiczne imprezy

-Prywatne tańce

-Publiczne tańce

-Dużo zabawy

-Drobne zasady RP

I co najważniejsze dobrą atmosferę!

A co naszych wymagań mamy tylko jedno:

Żebyś się dobrze bawił!,i to jest najważniejsze nasze wymagania wobec was.

Jak w każdym klubie są rangi i ich funkcje i tak jakby poziom tej rangi,tak jak i są rekrutacje.

Na początku przedstawię wam informację dotyczące rang,czyli na początku ich wartość:
Barman-lv.1

DJ-lv.2

Ochroniarz-lv.3

Kierownik-lv.4

Główny Kierownik-lv.5

Menadżer-lv.6

Zarząd-lv.7

Powyżej macie przedstawioną wartość rang,czyli jak np mniejsza ranga "odwala" to możecie się zgłosić do wyższej rangi.

A teraz pora na ich funkcje,czyli co mogą robić, i co muszą robić

Barman-Osoba która stoi za barem i sprzedaje alkohol

DJ-Zajmuje się muzyką na imprezach,czyli od niego zależy jaka muzyka leci 

na imprezach.

Ochroniarz-Zajmuje się ochroną klubu,czyli wyprasza osoby które przeszkadzają lub są zbyt agresywne ,

na początku daje ostrzeżenia a jeśli to nie pomoże to wyprasza osobę i osoba nie może wejść do klubu przez określony czas.Też

ma inne zadania takie jak np ochrona tancerek i innych rzeczy.

Kierownik-Jest odpowiedzialny za  Barmanów i DJÓW,czyli nadaje im upomnienia

jeśli one nie pomagają to DJ dostaje zdegradowany a barman wyrzucony z pracy,ale przed

tym musi to uzgodnić z Zarządem.Jest też odpowiedzialny za szukanie DJÓW i Barmanów.

Główny Kierownik-Osoba która jest odpowiedzialna za ochroniarzy,czyli tak jak kierownik,nadaje im upomnienia

i jeśli nie pomagają to jak wyżej jest napisane ochroniarz zostaje zdegradowany,lecz przed tym

musi to uzgodnić z Zarządem.Jest jeszcze odpowiedzialny za sprawy finansowane klubu.

Menadżer-Osoba która jest odpowiedzialna za kierowników zwyczajnych i głównych,może

on też degradować i zatrudniać nowych pracowników,też jest odpowiedzialny za

sprawy techniczne klubu i finansowe.

Zarząd-Czyli osoba która ma wszystkie uprawnienie dotyczące klubu i pracowników.

Teraz pora na temat rekrutacji,czyli czego od was będziemy wymagać przy niej.

Będziemy wymagać takich rzeczy jak:

-Ukończone 15 lat

-Osoby która spędza dużo czasu na serwerze

-Osoba która wie co to jest dystans do siebie

-Ogarnięte podstawy zasad RP

-Kultury Osobistej

Jak w każdym klubie będą tam sceny erotyczne,więc

osoby które nie mają ukończone 18 lat (IN-GAME)

nie będą mieli wstępu do klubu,a jeśli chodzi o prawdziwy wiek

to minimum ukończone 15 lat.Nasuwa wam się pewnie kolejne pytanie,gdzie będzie klub?

Klub będzie tak jak w gta sa,czyli tam gdzie był klub w gta sa w los santos.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

F4lC46S.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DIdD1vv.png

Pewnego razu było dwóch braci którzy mieszkali z mamą i byli bezrobotni,ich mama namawiała

ich żeby szukali pracy,ale niestety dla nich to nie było takie łatwe bo każdy z nich był leniwy

i nie chciało im się nic robić. Jeden z nich nosił imię Carl a drugi Piter,mieli po 25 lat.Pochodzili z Polski a urodzeni byli w mieście Biskupiec.Jednak

że byli leniwi i nic nie robili,bardzo dobrze znali język angielski.Carl wpadł na pomysł żeby wyjechać do Anglii razem z bratem 

i tam zarabiać.Lecz najpierw musieli zarobić kasę na bilet na samolot,to więc poszli szukać jakieś pracy. Carl znalazł prace budowlańca,a Piter

niestety nie znalazł żadnej.Jednak Piter pracował też w tej samej pracy co Carl,i zaczęli swoją prace.Po jednym roku uzbierali kasę na wyjazd

do Anglii i na wyjęcie domu.Carl i Piter zwolnili się z tej pracy po czym poszli do domu się spakować i pójść na lotnisko.Na lotnisku zapłacili za bilet i wsiedli do samolotu.Po 3 godzinach

samolot wylądował.Bracia wysiedli z samolotu i poszli poszukać jakiegoś domu do wynajęcia.Po jednej godzinie bracia znaleźli kawalerkę na sprzedaż, i po czym podpisali umowę i zakupili dom.

Na drugi dzień tylko Carl poszedł szukać pracy a Piter został w domu bo miał grypę.Carl znalazł ogłoszenia z taką samą pracą jak w Polsce.Carl i Piter na trzeci dzień zaczęli pracować 

i zarabiać swoje pierwsze funty w Anglii.Dwa lata później jeden z braci Piter został wyrzucony z pracy,bo popijał alkohol i nic nie robił przez jeden tydzień.Bracia

się pokłócili z tego powodu i ich drogi się rozeszły.Piter się wyprowadził do innego domu a Carl został w domu.Po kolejnych 3 latach Carl powrócił do domu

żeby pochwalić się mamie ile funtów zarobił.Przy tej rozmowie Piter lecz mama nie odebrała i kontynuowała rozmowę z Carlem.Carl wpadł na taki pomysł żeby otworzyć klub nocny

pod nazwą After Club.

iJnf5RT.png

W klubie będą też imprezy które będzie można organizować i też niektóre

będą organizowane przez klub.Każdy kto będzie chciał zorganizować imprezę

będzie musiał podać szczególne dane dotyczące imprezy.Na imprezach będziemy chcieli

zapewnić dobrą i atmosferę.

UbYKH1m.png

Co to był by za klub gdzie nie można by było kupić alkoholu? my mamy

zamiar dodać dużo możliwości podczas zakupu alkoholu.

Będą takie alkohole jak :

-Koniak

-Drinki

-Brandy

-Piwo

-Szampan

-Whisky 

-Wódka

-Wino

Każdy alkohol będzie miał swoje procenty jak i swoją cenę.Cena będzie zależeć od procentów,cennik macie podany poniżej.

Alkohole będą dodać tego klimatu w klubie jak i trochę RP.

6LMfgW9.png

W klubie będą Prywatne tańce i publiczne,publiczne czyli wiadomo że tancerki będą wykonywać te tańce np na środku klubu.

Co do prywatnych tańców będą one organizowane prywatnie,czyli w oddzielnym pokoju,lub nawet 

w twoim domu.Cena zależy od minut,cennik jest podany pod tym wyrazem.

60CT08g.png

Tutaj pokaże wam ceny klubowe:

Koniak-30$

Drink-8$

Brand-40$

Piwo-5$

Szampan-50$

Whisky-20$

Wódka-10$

Wino-35$

Prywatny taniec tancerki za 1m-10$

Zorganizowanie imprezy-500$

Cennik może w każdej chwili się zmienić!

To na tyle z tego i zachęcamy do wypowiedzi na temat tego klubu !

Edytowane przez Zielony
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł aplikacji nie jest zły, lecz strasznie niechlujnie to zrobiłeś.

Grafika jest zdecydowanie za duża oraz zbyt prosta, treścią lekko nadrabiasz, lecz i tak dodałbym więcej szczegółów na temat samego biznesu.

Postaraj się poprawić całość aby lepiej estetycznie wyglądała.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dość spoczko, nawet w miare opisane, lecz z tego co wiem powinieneś się bardziej do tego przyłożyć, gdyż masz już konkurencje w postaci podobnego biznesu 🙂 Mimo wszystko trzymam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sam pomysł beznadziieja grafiki są ładne, ale to pomysł decyduje, a ten klub to zwykły klub zero czegoś fajnego na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hymm.. w miarę ok.

Najbardziej denerwują mnie jednak powtórzenia w tekście, ale to moje subiektywne doświadczenie. Reszta bez zarzutu.

Niczym nie wyróżniający się klub jak wszystkie inne...

Edit.: Czy tylko ja widzę te zielone plamy w napisach? 

Edytowane przez Szysu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Szysu napisał:

Hymm.. w miarę ok.

Najbardziej denerwują mnie jednak powtórzenia w tekście, ale to moje subiektywne doświadczenie. Reszta bez zarzutu.

Niczym nie wyróżniający się klub jak wszystkie inne...

Edit.: Czy tylko ja widzę te zielone plamy w napisach? 

Nie tylko ty to widzisz. 

Co do aplikacji - myślę, że konstrukcję zdań warto byłoby zmienić. Praktycznie wszędzie się powtarzają. Na przykład błędy w zdaniach nie są zrozumiałe: Przy tej rozmowie Piter lecz mama nie odebrała i kontynuowała rozmowę z Carlem - nie rozumiem co chciałeś przez to napisać.

Biznes jest taki zwykły, nie ma nowości co wyróżniłoby się z zwykłych klubów.

Mimo wszystko do czasu poprawy pozostanę neutralna z przychylnością na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MrMatej napisał:

Wszytko pięknie ładnie tylko kto bd tańczył xD 😂

No a kto tańczył w takich nocnych klubach np w gta  sa lub gta v?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł dobry, ale z drugiej strony tylko dobry, wykonanie za to już nie jest nawet przeciętne, po pierwsze tekst napisany w strasznie nieprzyjemne sposób, ani nie przekazuje istotnych informacji, ani nie czyta się go dobrze, kwestie interpunkcji też bolą, może sam nie jestem mistrzem przecinków, ale wydaje mi się, że każdy wie o tym, iż po znakach interpunkcyjnych (czyli przecinkach, kropkach, średnikach, itd.) robi się przerwę (spację). Odejdźmy trochę od tekstu i przędźmy do grafik, bądźmy szczerzy, są one ładne, proste, ale tylko jeśli występują pojedynczo, brak jakiegokolwiek standardu, jakbyś zestawił je ze sobą, to pomyślałbyś, że dotyczą czegoś zupełnie innego. Idąc dalej, struktura organizacyjna mi się w ogóle nie podoba, z jakiej racji dj miałby być wyżej od barmana? Gdzie jest miejsce tancerki? Gdzie miejsce innych osób pracujących w klubie? Na sam koniec zostawiłem sobie pozornie najmniej istotną rzecz, a mianowicie nazwy alkoholi, które mnie jako klienta by bolały, brak jakiejkolwiek oryginalności, wygląda to jakbym wszedł do żabki, a nie do klubu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł bardzo mi sie podoba, wreszcie coś orginalnego oraz dobrego dla graczy.Grafika też spoczko lecz do lekkich poprawek.Opisałeś to dobrze oraz konkretnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł nie jest najgorszy, jednak zaakcentowałeś wszystko (pogrubiłeś) i nie wiadomo która informacja jest tu ważna a która nie tekst się lekko zlewa. Wystarczy ograniczyć pogrubienie tekstu i powinno być git 😄

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki zrobione strasznie niechlujnie, widzę, że nie znasz znaczenia słowa 'wyraz' a tak pozatym te historie takie trochę słabe. Pozostaję neutralny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Zielony
Pomysł ciekawy, ale gdzie znajdziesz Panienki alfonsie?

W kwestii grafiki skontaktuj się ze mną na pw, na pewno coś zdziałamy
Próbki znajdziesz w dziale "Wasza Twórczość"
1500-2000$ / praca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności