Skocz do zawartości
MrMatej

BuildCom Construction | Firma Budowlano-Drogowa

Rekomendowane odpowiedzi

1653831357_BuildComConLOGO.thumb.png.4391f5cc291fab6671712a4255d6bcec.png

Opis.thumb.png.6258e368d97f4b04db0b60090e076310.png

W ramach profilu działalności prowadzimy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych w tym nadzór techniczny oraz usługi w zakresie wykonywania projektów konstrukcyjnych. Obsługujemy budownictwo mieszkalne oraz przemysłowe. W ramach realizacji prowadziliśmy bądź uczestniczyliśmy w realizacji obiektów budownictwa zamieszkania zbiorowego, budynków użyteczności publicznej, hal stalowych oraz zakładów produkcyjnych.

Nasza Firma jest specjalista w naprawach dróg, remontami konstrukcji drogowych oraz sprzątaniu po wypadkowym.

Posiadamy wykwalifikowanych pracowników w takich dziedzinach jak budowa dróg, placów manewrowych, ścieżek rowerowych i chodników. Firma zajmuje się również zagospodarowaniem terenów zielonych. Świadczy również kompleksowe usługi brukarskie.

Solidność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, stuprocentowa terminowość – to główne zasady działania firmy BuildCom® Construction, które często pozwoliły nam na udział w dużych i odpowiedzialnych projektach.

corn.png.13a65c65926cbcff4ede63f0d8323773.pngznak.png.4c844e8e812dbb6a25678f09c7f0b435.png loc.thumb.png.839370f5df37c72d39920f27f4c7aac8.png629663928_logonacar.png.cdf02f88b9bcc86a65550e9b4303da81.png

BuildCom® Construction Zostało utworzone w 2000 roku przez 2 młodych pełnych energii chłopaków z Vice City. Roman Golski oraz Adam Gutter znali się od podstawki niestety 5 lat po założeniu firmy, Adam Gutter zmarł na raka. Roman przeją cała firmę i od odnowił ją kupując najnowszy sprzęt i postawił ja znów na nogi. W 2006 do usług firmy doszły konstrukcje dróg. Dwa Lata później firma przeniosła się do San Andreas.

image.png.ec22ba50916f13c50b52f8c7bfcdf7b6.png

***Najnowsze informacje***

Od 2015 firma zajmuje się kupnem oraz sprzedażą mieszkań. Firma oferuje najbardziej opłacalne oferty na rynku mieszkalnym w San Andreas. Biuro znajduje się w Los Santos Nie daleko komisariatu Policji. 

BuildCom® Construction jest operatorem największej w San Andreas sieci biur nieruchomości. Jesteśmy obecni na Amerykańskim rynku nieruchomości od 2015r. Pod naszą marką działa wiele nieruchomości i wielu doradców. Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości.

Oferta BuildCom® Construction obejmuje pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz pośrednictwo kredytowe realizowane przez niezależnych ekspertów kredytowych działających pod marką BuildCom® Finance.

Właścicielem sieci jest Roman Golski, jeden z największych w San Andreas graczy na rynku pośrednictwa nieruchomości.

image.png.b5e09dbbd63b8d7d861557ddd3b1522b.pngimage.png.6ef2d64c1e01a102894f412eb1ff325a.png

stano.thumb.png.4aaf84d3320b45b4417b1ba1ebcb2c06.png

Właściciel: MrMatej (Roman Golski)
Zastępca:
Menadżer:
Architekt:
Kierownik Brygadzista:
Kierownik Projektu:
Pracownicy:
-
-
-

• Lubię To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ładny logotyp, naprawdę przykuwa uwagę użytkownika.

Na twoim miejscu poprawiłbym tą treść + pomyślałbym nad jeszcze lepszą oprawą graficzną, tak aby wszystko było na wysokim poziomie.

Edytowane przez Cicheroo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny pomysł lecz można go lekko dopracować przez rozwinięcie tekstu oraz dodanie lepszej grafiki.Myślę ze jak to dopracujesz  będzie wszystko OK...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podoba pomysł jak i podanie, jeżeli biznes wszedłbym w życie z chęcią złoże podanie. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł fajny, grafika ujdzie ale przyjemna dla oka. Całość na prawdę mi się podoba, duży plus za pomysłowość. Tak 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minutes ago, Utility. said:

wszystko fajne, estetyczne itd, jestem na duże tak, ale lokalizacja koliduje z moim biznesem 😄

Wiem wiem ale znajdziemy alternatywę możemy sie przenieść jak cos 😄

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

astfu paradajs musi dodawac przydatne zeczy a nie jakiues modele zart fajne ale ogolnie to moj tata jest taksuwkarzem i na taksskowki to sie moge wypowaidac neutral

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo krótkie, masa błędów, lokalizacja... no cóż... tam to bardziej się nadaje firma transportowa niż budowlana.

Ale muszę potwierdzić to co napisał mój przedmówca - logotyp jak najbardziej ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki jak najbardziej w porządku, brakuje trochę więcej informacji na temat samej firmy więc treść nie robi jakiegoś szału. Sama inicjatywa jak i pomysł na biznes jest bardzo dobry więc życzę wam powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecyduj, czy to firma remontowa, czy handlująca nieruchomościami. To dwa różne światy, których nie powinieneś mieszać.
No a co do samej firmy budowlanej/sprzedaży nieruchomości no to tak z grubsza nic nie daje graczom bezpośrednio. Jednak mapper musi wykonać interior, i się nad nim napracuje i zgarnia za to szmal, a wy tylko byście wrzucali RP do tego i brali za to pieniądze pośrednicząc w całym łańcuchu za... no właśnie za wyklepanie RP? Nie jest to zły pomysł, ale zdecyduj się jak mówię firma sprzedająca nieruchomości i budowlana e noope,  a jak tylko remonty no to kasa za RP no way

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minute ago, Bartx. said:

Zdecyduj, czy to firma remontowa, czy handlująca nieruchomościami. To dwa różne światy, których nie powinieneś mieszać.
No a co do samej firmy budowlanej/sprzedaży nieruchomości no to tak z grubsza nic nie daje graczom bezpośrednio. Jednak mapper musi wykonać interior, i się nad nim napracuje i zgarnia za to szmal, a wy tylko byście wrzucali RP do tego i brali za to pieniądze pośrednicząc w całym łańcuchu za... no właśnie za wyklepanie RP? Nie jest to zły pomysł, ale zdecyduj się jak mówię firma sprzedająca nieruchomości i budowlana e noope,  a jak tylko remonty no to kasa za RP no way

Masz Racje zamieszanie jest ale moja firma skupuje dane mieszkania, place, domy czy tam magazyny remontuje je dekoruje ulepsza a nastanie je sprzedaje lub wynajmuje dla graczy lub biznesów. Co do RP tak dużo rp i dużo zabawy jest w tym ale czy nie o to chodzi aby mieć biznes gdzie zabawa i praca do sama przyjemność? Myślałem nad tym aby współpracować z maperami i osobami od modelowania. A potem im płacić za ich praca $$ z gry.

Wracając do tego "sprzedająca nieruchomości i budowlana" firma która kupuje dom ma pod sobą firmy które remontują dany obiekt aby był gotowy do sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na TAK! Postarałeś się, to widać i sam pomysł mi się podoba, bo ja nie przepadałem za meblowaniem domków na Paradise 1, więc mam nadzieję, że wy zrobicie to za mnie, oczywiście nie za darmo! Pozdrowionka

W dniu 13.10.2018 o 12:58, Bartx. napisał:

Moim zdaniem poszerzanie horyzontów firmy to dobry pomysł. Mogliby budować domy, a później je sprzedawać. 2in1. Moim zdaniem zrobienie firmy budowlanej, jak i handlującej nieruchomościami to super pomysł. @MrMatej ja jestem na tak, w sprawie handlu nieruchomościami 😉

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minutes ago, Kartovellek said:

Ja tylko dodam, że masz błąd w tekście, a mianowicie napisałeś "Adam Gutter zmaRZł", gdy powinno być zmarł.

Dzieki  😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł fajny, fajne logo zamieszczone na pachołkach oraz innych elementach budowlanych lecz jednak jest za krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi