Skocz do zawartości
Cicheroo

[Gastronomia] Silent Pub

Rekomendowane odpowiedzi

Uho83c8.png

ysjpoqG.png
Silent Pub - Nowo powstały Pub, mieszczący się dokładnie w głównym centrum Los Santos, przy dzielnicy Metropolitan Ave.
Przedstawicielem oraz głównym założycielem jest Matthew Jefferson, młody przedsiębiorca, wywodzący się z Los Santos. Szuka on swojego pomysłu na odpowiedni biznes.
 Jako wspólnika oraz swoją prawą rękę przybrał sobie znajomego japończyka Nicolasa Takasume, z którym chodził do tej samej szkoły średniej i którego darzy bardzo dużym zaufaniem.
Wybrał go, bo wiedział, że ma duże doświadczenie i pomoże mu w rozwinięciu całego przedsiębiorstwa. Biznes ma na celu stworzyć wspaniały, a zarazem sympatyczny klimat, gdzie każdy dobrze prosperujący obywatel będzie mógł w spokoju i ciszy coś zjeść bądź napić się najlepszej jakości piwa prosto z firmowego kufla! Ciekawy i spokojny wystrój wnętrza, do tego dobrana odpowiednia muzyka, sprawi że poczujesz się bezpieczny, a nawet tak jak u siebie w domu. Lokal oferuje swoim klientom przekąski oraz dania główne, przygotowane z najlepszej jakości produktów przez wykwalifikowany oraz doświadczony personel. Silent Pub to idealne miejsce do wspólnych spotkań ze znajomymi oraz najbliższą rodziną. 
Główne motto lokalu? Daj klientowi bardzo dużo i dobrze, a na pewno do ciebie wróci!

rHWmMAv.png
Silent Pub znajduje się w centrum Los Santos, dokładniej przy dzielnicy Metropolitan Ave.
Jest to dość popularna dzielnica, dlatego na pewno nas znajdziecie! Przed naszym lokalem znajduje się dobrze zagospodarowany taras z większą ilością miejsc dla klientów.
Ponadto obok naszego lokalu można również zauważyć, wielofunkcyjny parking przygotowany dla naszych pracowników oraz klientów.
4bNN9yC.png
KYJVxhe.png
Szukasz dobrej i płatnej dla siebie pracy? Nie chcesz pracować w dzień i noc bez przerwy? Potrzebujesz odpowiedniej atmosfery, aby pracować?
Spróbuj swoich sił właśnie u nas! Silent Pub poszukuje osób na stanowisko Stażysty.
Poszukujemy osób, które mają już jakieś doświadczenie z szybkim gotowaniem oraz podawaniem napoi.
Musisz potrafić przede wszystkim robić dobre oraz mocne drinki.

Czego oczekujemy od ciebie?
- Ukończonego 18 roku życia
- Kultury osobistej
- Pozytywnej i pełnej natchnienia energii
- Podstawowych umiejętności odnośnie gotowania oraz robienie drinków
- Curriculum vitae (CV)
- Prawo jazdy kategorii B

Co oferujemy?
- Miłą oraz spokojną atmosferę
- Cotygodniowe premie
- Częstsze awanse na lepiej płatne stanowiska
- Wysoką oraz stabilną pensję
- Firmowy strój
- Pasujące dla ciebie godziny pracy (grafik)

5Plfvdo.png
Przedstawiamy wam główne Menu naszego lokalu.
Cała karta może ulec zmianie, będziemy zmieniać dania tygodnia oraz drinki tygodnia, tak aby całość nie była monotonna.
Chcemy wprowadzić różnorodność oraz przede wszystkim świeżość!
(Ceny będą dostosowywane w zależności od poleceń administracji oraz zarządu serwera).

hBau6wv.png

ddk.png
W naszym lokalu dostępna jest również możliwość zamówienia posiłku wraz z dowozem do potencjalnego klienta.
Posiadamy wykwalifikowanych kierowców, którzy w szybkim tempie oraz z dokładną ostrożnością, dowiozą posiłek na każdym terenie.
Lokal posiada dużą ilość autorskich ciężarówek oklejonych specjalnymi reklamami oraz logotypami przedsiębiorstwa.
Autorami prywatnych ciężarówek są pracownicy popularnego warsztatu pojazdów o nazwie Household Workshop, którego zarządcami są Sergio Martinez oraz Luis Martinez.

Slient_pub23.png

wpk.png
Silent Pub to nie tylko lokacja związana z posiłkami oraz alkoholem.
To również miejsce w którym za odpowiednią opłatą można wynająć pokój i na spokojnie odpocząć po ciężkim dniu.
Oferujemy pokoje dla różnych kategorii, jeżeli chodzi o liczbę lokatorów. Zaczynając od standardowego pokoju jednoosobowego, aż do wielkich zestawów grupowych, które cieszą się dużą popularnością. Pokoje są przestrzenne, a przede wszystkimi dobrze rozbudowane.
Wystrój jest tradycyjny, a motyw przewodni jest dosłownie taki jak samego przedsiębiorstwa.
Postawiliśmy na prostotę, wyrafinowanie oraz praktyczność.
(Ofertę możecie zauważyć na dolnym obrazku, Ceny tak jak samego menu będą ustalane wraz z administracją oraz głównym zarządem serwera).
ofertasp1.png

aIc4HZv.png
Dnia 14.10.2018 biznes Silent Pub zaczął współpracę z popularnym warsztatem pojazdów Household Workshop którego założycielami oraz zarządcami są bracia Martinez.
Dokładniej Sergio Martinez @Trev oraz Luis Martinez @ReD_Devil
Pracownicy tego warsztatu są między innymi twórcami biznesowych pojazdów dla naszego przedsiębiorstwa.
Są oni również odpowiedzialni za ich stan techniczny oraz wizualny. Jako jeden z założycieli Silent Pub'u mam nadzieję, że współpraca będzie owocna oraz przynosząca sukcesy dla obu stron.

grafavvv.png

ejPU4WQ.png
Cześć z tej strony Cicheroo, bądź dla innych po prostu Cichy.
Przychodzę wraz ze znajomymi z innych serwerów w poszukiwaniu czegoś stabilnego oraz przede wszystkim dobrze rozbudowanego.
Mam już swoje doświadczenie w gastronomii oraz w prowadzeniu różnego rodzaju biznesów.
Wiem jak w odpowiedni sposób ukazać biznes tak aby był on przejrzysty, funkcjonalny oraz spodobał się innym użytkownikom.
Wraz ze starymi znajomymi z upadłego już projektu, postanowiłem złożyć aplikację o biznes oraz w ostateczny sposób założyć go.
Biznes będzie w postaci dość standardowego Pub'u, który będzie charakteryzował się dobrą atmosferą oraz unikatowym klimatem.
Zarówno jedzenia, jak i alkoholu będzie dużo, tak aby w jak najlepszy sposób zadowolić potencjalnego klienta.
Jak dobrze wiemy na zakłady gastronomiczne jest duże zapotrzebowanie, dlatego postanowiłem aby coś autorskiego pojawiło się właśnie tutaj.
Nasz biznes będzie przede wszystkim rozwijany dla graczy, wszystko będziemy dostosowywać głównie pod nich.
Chcemy stworzyć coś nowego, coś co nie będzie monotonnym biznesem, a w przeciwieństwie zainteresuje potencjalnego użytkownika.
Mam nadzieję że sama aplikacja oraz motyw przewodni się spodoba.Tak jak wyżej pisałem, MENU może ulec zmianie - dodatkowo ceny będą ustalane wraz z administracją serwera, tak aby dostosować się do narzucanych cen oraz samej gospodarki. Dodatkowo dążę do pogłębienia znajomości z innymi biznesami, dlatego wyszedłem z inicjatywą do @Trev oraz @ReD_Devil, aby zacząć współpracę właśnie z ich biznesem. Jestem otwarty na nowe znajomości oraz na innych twórców.
Jestem zdania że każdy biznes ma coś w sobie, ale aby osiągnąć czołówkę należy znaleźć odpowiednie osoby do tworzenia oraz do całkowitej współpracy.
Aplikacja będzie cały czas aktualizowana tak, aby każdy użytkownik, członek administracji bądź zarządca serwera mógł zauważyć, że zależy nam na założeniu tego biznesu i dążymy do jak najlepszego rozbudowania go, to raczej tyle 🙂

W skład biznesu wchodzą:
Właściciel biznesu: @Cicheroo  |  Matthew Jefferson
Współwłaściciel biznesu: @Graczowsky  |  Nicolas Takasuma
Manager: @FoxiasS  |  Joseph Evans
Kierownik: @Dziarno  |  Dave Jebakke
Kierownik: @Takoot21  |  Jacob McCalister
Pracownik: @ARS*  |  Mariano Luca
Pracownik: @Cola  |  Paul Vitto
Stażysta: Brak 

Pomoc przy aplikacji:
@Toksyk  -  Główna Grafika
@Davin - Poboczna Grafika
@Cicheroo  - Treść/Polonistyka (Główny Pomysłodawca)
@CooqieEZ - Pomocnik
@Trev - Pomoc związana ze współpracą z "Household Workshop"

AKTUALIZACJA: 15.10.2018r.

Edytowane przez Cicheroo
Dodanie pracownika oraz aktualizacja aplikacji
  • Lubię To 2
  • Kocham To 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fest, masna aplikacja.

- Graficzka (Kozaaaaak)
- Tekst (We, nawet moja polonistka by orgazmu dostała)
- Zarząd

Edytowane przez CooqieEZ

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękna sprawa :D 
Ogólnie wszystko bardzo ładnie opisane;
Wprowadzenie - byłem, aż pod wrażeniem jak rzuciłem na to okiem, super opisanie krótkiej informacji na temat Założyciela.
Lokalizacja podana
Rekrutacja i jej wymogi - Raczej nie każdy z graczy posiada ukończone 18lat ale jak będą się znać i będą wiedzieli jakiekolwiek zasady oraz wymogi owego biznesu to możecie ich również zrekrutować.
Karta menu - Super wykonana graficznie i oraz opisana w 100%

I to chyba na tyle, mam nadzieje, że Biznes jak najbardziej wyjdzie z wynikiem pozytywnym i będzie On miał miejsce na serwerze.
Powodzonka ! :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Cola Odnośnie wieku w rekrutacji, tutaj chodzi o wiek postaci w grze, nie mamy nic przeciwko aby w szeregi naszego biznesu dołączały osoby w niskim przedziale wiekowym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo tak, wszystko ładnie opisane, treść bezbłędna oraz super graficzki. 

Ładnie przybliżyłeś graczom czym miałby się ten biznes zajmować, hierarchie rang oraz obecnych członków. Wielki plusik za wykonanie jak i pomysł, mam nadzieje, że ujrzę to na serwerze 🙂. Pozdrawiam.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko super, ale mam jedno małe zastrzeżenie , nie pisze się ze coś jest STRASZNIE jakies, a bardzo jakieś 😉 nie strasznie fajne, a bardzo fajne | strasznie to raczej określenie negatywne a fajne pozytywnie No No nie pasuje

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ymmm może być, grafiki ładne, a pomysl mi sie noe podoba bo jak bar to chlac i kzyczec a nie cicho...

• Lubię To 1
  • Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.10.2018 o 22:53, Cicheroo napisał:

Lokal oferuje swoim klientom przekąski oraz dania główne, przygotowane z najlepszej jakości produktów przez wykwalifikowany oraz strasznie doświadczony personel.

Wiem, że się czepiam ale ten fragment nie daje mi spokoju XD

Co takiego się im stało, że są tak "strasznie doświadczeni"?

Pomysł nawet spoko, wykonanie fajne tylko... jak ten biznes miałby się rozwijać? Otwieralibyście nowe lokale?

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Szysu napisał:

Wiem, że się czepiam ale ten fragment nie daje mi spokoju XD

Co takiego się im stało, że są tak "strasznie doświadczeni"?

Pomysł nawet spoko, wykonanie fajne tylko... jak ten biznes miałby się rozwijać? Otwieralibyście nowe lokale?

Odnośnie tego słówka "strasznie" to tak pośpieszyłem się pisząc całą aplikację o biznes, po prostu robiłem to późnym wieczorem i miałem prawo popełnić taki błąd.
Druga sprawa, biznes jest związany w większości z gastronomią, jest zapotrzebowanie na takie biznesy, więc jeżeli sam biznes zostanie zaakceptowany to z pewnością poradzimy sobie z jego rozwojem oraz całkowitym wzmocnieniem na serwerze.
Powiem ci szczerze, że to co napisałeś odnośnie rozwijania + czy otwieralibyśmy nowe lokale, jest dla nas bardzo ważną rzeczą.
Aby mieć na bieżąco profity, trzeba mieć swój plan, my chcemy aby przykładowo w każdym większym/rozbudowanym mieście znalazła się pojedyncza sekcja z naszym lokalem.
W ten sposób będziemy bardziej rozchwytywani oraz nie będziemy się musieli martwić o swoją lokalizację.

Całość jest do obgadania, biznes można w odpowiedni sposób rozwijać, wszystko musi zostać jeszcze zaakceptowane oraz przedyskutowane z administrację oraz opiekunami biznesów.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysły biznesowy bardzo ciekawy ale też bym podsunął ci pomysł wynajem pokoi jako hotel ponieważ to duży budynek 😛 Powodzenia życzę 😁😁💪

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie, ładne, schludne i ustandaryzowane grafiki, ładnie napisany tekst (którego swoją drogą nie ma dużo, ale w żaden sposób to nie przeszkadza) i spora ilość zaangażowanych osób już na starcie. Nic dodać, nic ująć.

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

AKTUALIZACJA: 14.10.2018
- Dodano nową sekcję z wynajmem pokoi w naszym Pubie
- Dodano nową sekcję z dowozem zamówionego posiłku
- Nawiązano współpracę z biznesem - "Household Workshop"
- Dodano dodatkową treść.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako współwłaściciel chciałbym bardzo podziękować wam za tak duże zainteresowaniem naszym biznesem przy którym dajemy z siebie wszystko.

Bądźmy dobrej myśli że aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie ❤️ 

• Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.10.2018 o 17:31, 132geRmaN napisał:

ymmm może być, grafiki ładne, a pomysl mi sie noe podoba bo jak bar to chlac i kzyczec a nie cicho...

XD piotrek się rozszalałeś, jak ty chlasz w kiblu na przerwie to cichy jesteś xDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi