Skocz do zawartości
CooqieEZ

[TAXI] Downtown Taxi Corporation

Rekomendowane odpowiedzi

XoEYofd.png

Downtown Taxi - Korporacja Taksówkarska założona w 2007 roku w Liberty City. Zniszczony, śmierdzący i brudny pojazd? Drogie ceny przewozu, a w dodatku astronomiczny czas oczekiwania? Dłuższe trasy oraz brak uprzejmości ze strony kierowcy? Tego u nas nie znajdziesz! Właściciel firmy, czyli Lewis Foster dba o dyscyplinę i porządek. Posiadamy nowoczesne oraz dobrze wyposażone pojazdy, wraz z dodatkowymi wyciszeniami silnika, przez co podróżuje się z nami przyjemniej, ciszej, lepiej. Każdy taksówkarz jest wyposażony w urządzenie, przez które komunikuje się z centralą i szybko otrzymuje informację o zamówieniu transportu, ponad to nigdy nie zdarzy ci się sytuacja w której taksówkarz nie będzie wiedział gdzie dane miejsce jest. Jest to spowodowane tym że kierowcy są szkoleni pod kątem znajomości każdego zakątka miasta na koszt firmy, zaś drugim powodem jest fakt iż każdy pojazd jest wyposażony w moduł GPS, oraz nawigacje Satelitarną, co daje stu procentową pewność dojazdu w podane przez klienta miejsce. To właśnie przez te wszystkie argumenty nasi klienci są tak zadowoleni ze świadczonych przez nas usług.

Zostałeś źle obsłużony, lub masz jakieś zastrzeżenia co do świadczonej ci usługi? Wszelkie zażalenia można kierować na maila firmowego. Zarząd firmy z pewnością zapozna się ze sprawą, a następnie wybierze rozwiązanie pasujące obu stronom. Na co czekasz? Sprawdź to sam!

sMNJUHZ.jpg

Podstawowa oferta dla konsumentów
Naszą podstawową usługą jest przewóz osób. Podstawowy koszt przejazdu to 5$ (ulegnie zmianie na panujący na serwerze) za jeden kilometr. Zasięg naszych usług obejmuje całe Los Santos oraz okolice, więc nie musisz obawiać się, że nie dojedziesz do wybranego przez siebie celu. Dodatkowe usługi można ujrzeć na dole.

Wynajem kierowcy z wyprzedzeniem (np. dzień wcześniej): 65$ oraz koszt z taksometru. (może ulec zmianie)
Wynajem kierowcy na ,,okrągła godzinkę"*: 650$. (ulegnie zmianie)

Reklamy na naszych taksówkach

Naszymi taksówkami codziennie podróżuje wielu klientów, przez co obiecującym sposobem na reklamę swojego lokalu jest wykupienie reklamy na naszych pojazdach. Podstawowy cennik można ujrzeć na dole.

200$ /dzień
600$ /tydzień
1700$ /miesiąc

Karta Downtown oferuje szereg ciekawych benefitów dla naszych klientów. Wyrobienie jej na tydzień kosztuje jedyne 300$. Jakie benefity daje owa karta? Karta Downtown oferuje główny benefit polegający na tym że przez cały tydzień bądź okres na jaki ją wykupicie jesteście zwolnieni z opłat kilometrowych z taksometru. Płacicie tylko 8$ za wejście do taksówki czyli podstawową kwotę taksometrową ustaloną wcześniej z góry, zaś po tym nie płacicie już nic. Karta jest wykonana solidnie i dodatkowo ładnie prezentuje się w waszym portfelu. Aby ją zakupić wystarczy że napiszecie do nas na Maila wiadomość z prośbą o zakup bądź prośbę u ułożenie indywidualnej oferty Karty Downtown. Nasz adres E-Mail: [email protected] ((pw))

XkMzCBz.png
* - ,,Okrągła godzinka" jest to wynajem kierowcy na czas 60 minut bez limitu ilości przejechanego dystansu oraz miejsc w które klient dojechał. Kierowca w tym czasie będzie słuchać się klienta, zaś za tą sumę pieniędzy klient jest zwolniony z opłaty taksometrowej, oznacza to że jest on wyłączony na czas tras. Obszar który obejmuje ta usługa to między innymi całe hrabstwo Red County. Trzeba go zamówić wysyłając do nas maila na naszą firmową pocztę.

S2A89SX.png

Postanowiliśmy wprowadzić pewną innowację do naszej korporacji taksówkarskiej a są nią ,,Happy Hours".

Polegają one na tym że między godzinami 23 a 24 codziennie płacicie tylko stawkę startową za kurs, nic więcej.
Są to godziny w których taksówki są mniej oblegane, tak więc aby zachęcić do korzystania z naszej korporacji wprowadziliśmy takową opcję na + dla was - konsumentów.

hlALuUX.jpg

Parking taksówek znajduje się na ulicy Metropolitan Ave na pierwszym poziomie parkingu. Przy parkingu w przyszłości zostanie wykupione biuro.
Firma 
Downtown Taxi poszukuje odpowiednio wykwalifikowanych pracowników!

Poszukujesz firmy na dłuższą współpracę?
To dobrze trafiłeś!

Wymagamy:

- Ukończenia minimum 18 roku życia
- Posiadania ważnego prawa jazdy
- Dyspozycyjności oraz poczucia humoru

Zapewniamy że się nie zawiedziesz!

Oferujemy:

- Wysokie premie
- Pewną pensje wypłacaną w ustalonym terminie
- Benefity

Wyślij wiadomość na naszą skrzynkę mailową i umów się na rozmowę.

[email protected] ((pw))

vKPJZiP.jpg

Parking taksówek znajduje się na ulicy Metropolitan Ave na pierwszym poziomie parkingu. Przy parkingu można ujrzeć drzwi do budynku w którym znajduje się nasze Biuro.

NeCn59p.jpg

q9Lje3X.jpg

Cześć wszystkim! Chciałem utworzyć taką firmę już dawno dawno temu, ale wiele czynników wskazywało na nie powodzenie. Teraz nie dam za wygraną. Nie chce pralki pieniędzy (zresztą taksówki nie są świetne pod zarobek), chcę zrobić Korporacje Taksówkarską bez tych wszystkich błędów które były popełniane na różnych serwerach czy to RP czy to RPG w takowych korporacjach przez ich założycieli - brak dyscypliny u pracowników (notoryczna jazda dłuższymi trasami, zlewanie zasady aby nie używać taksówek do celów prywatnych etc.), braku gry IC czy łamania przepisów. Mam nadzieję że jakkolwiek aplikacja was przekonała, jak widzicie jakieś drastyczne błędy - piszcie, błyskawicznie je poprawię. Jako iż jestem zwolennikiem gry RP, rekrutacje będą odbywały się w większości w grze. Co nowego na tle konkurencji? Min. nasza firma taksówkarska będzie miała pojazdy normalne, miejskie typu: Stratrum, Moonbeam, Premier, Vincent, Primo, Solair i to właśnie nimi będą się poruszać taksówkarze, kolorem dominującym w naszej firmie jest kolor Fioletowy co widać po grafikach, lecz taksówki będą miały specjalny Paint-Job z elementami białymi. Co do stawiania na grę IC,  u nas pracownicy będą musieli informować o wszystkich przejazdach przy pomocy krótkofalówki. Będzie to o tyle rozbudowane że w przyszłości będziecie mieć możliwość zamawiania przejazdów na stronie internetowej utworzonej do zamawiania przejazdów tylko z naszej firmy. Powiadomienia o nowym zamówieniu dostawać będziemy na firmowym discordzie. Dodatkowo nasi pracownicy będą zmuszeni do odgrywania dużej ilości RP (chodzi tutaj o wszystko co robią łącznie z uruchamianiem taksometru które nie ograniczać się będą do jednej akcji /me) - będziemy tego mocno pilnować. 
Co w przyszłości? Po Downtown Taxi i wystartowaniu serwera chciałbym założyć kolejny pod-biznes w korporacji Downtown i tak rozwijać całą sieć Downtown Corporation.

DROSOcY.jpg

Grafika: CooqieEZ
Tekst: CooqieEZ x ZardiXer
Pomysł: CooqieEZ
Copyright Downtown Corp. 2018-2019

Edytowane przez CooqieEZ
  • Lubię To 5
  • Kocham To 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co tutaj pisać, estetycznie zrobiona aplikacja.

Widać pomysł oraz odpowiednie zaangażowanie, zdecydowanie na TAK.

Dobra robota 🙂

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra mordeczka mordunia która dobrze tutaj poprowadzi biznesik, na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedynie co chcę dodać do gdzieś aplikację o idealnie ten biznes gdzieś widziałem (wraz z zdjęciami) lecz możliwe że to ten sam autor gdyż nie pamiętam tamtego - lecz oczywiście biznes fajnie jest opisany! 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie spoko ale szkoda, że skopiowałeś graficzki z swojego biznesu na devie ;p

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne, że tak. Innej opcji tutaj nie widzę i chyba nawet spróbuję sił do was. 

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Flov napisał:

W sumie spoko ale szkoda, że skopiowałeś graficzki z swojego biznesu na devie 😜

a czemu nie kopiować jak są mojego autorstwa? 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam nadzieje, że OK Taxi jak i Downtown Taxi dostaną się na serwer i będziemy sobie godną konkurencją! Pozdrowionka

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 godzin temu, Kosiarek napisał:

Jedynie co chcę dodać do gdzieś aplikację o idealnie ten biznes gdzieś widziałem (wraz z zdjęciami) lecz możliwe że to ten sam autor gdyż nie pamiętam tamtego - lecz oczywiście biznes fajnie jest opisany! 🙂

Były wykonane przeze mnie w okolicach lipca dlatego mogą ci się kojarzyć z czymś 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dodaj cos nowego bo na razje to spoko ,ale pomysly takie jak w real moze wyymysclicie cos nowego to bd fajnie ale ogolnie to spoko grafiki ladne,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, 132geRmaN napisał:

dodaj cos nowego bo na razje to spoko ,ale pomysly takie jak w real moze wyymysclicie cos nowego to bd fajnie ale ogolnie to spoko grafiki ladne,

jest kilka oryginalnych pomysłów, uważam że przyziemne pomysły są lepsze niż lodówki w autach z kanapkami 😛

• Szokujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta aplikacja przekonała mnie jako jedna z nielicznych. Naprawdę liczę na powodzenie tego biznesu!

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjemnie się czyta, grafika ładnie dobrana, nie ma do czego się przyczepić. Powodzenia. 😎

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko jest opisane i wiadomo do czego będziesz dążył, jeżeli chodzi o rozwinięcie. Dodatkowym atutem jest to, że nie będziesz stał tylko w jednym miejscu ale chcesz rozwijać biznes o nowe funkcje, które będą przydatne na serwerze. Nie mam nic przeciwko temu, aby taka osoba zarządzała biznesem. Masz ogromne tak, powodzenia.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi ten pomysł sie podoba w całości estetycznie jak i opis dobrze rozwinięty .Powodzenia w realizacji...

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie firma jest dobrze opisana, ciekawo sie czyta, lecz co do cen to jest dużo jak na początek bo ekonomi jeszcze nie znamy lecz to duże koszty i tak. Życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia w biznesie 😎🤙

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi