Skocz do zawartości
Utility.

[PROPOZYCJA]Transport paliw - PetrolTrans

Rekomendowane odpowiedzi

vfacg9b5ce6m.png

PETROL TRANSPORT

dj4sh58j5gjb.png

Petrol Transport (Petrol Trans) utworzona 5 lat temu, jest firmą zajmującą się dowożeniem paliw na stacje benzynowe. Prowadzi działalność na dużą część świata, a głównie w USA, z wieloma siedzibami, także w Los Santos. Dysponują ciężarówkami Roadtrain, Tanker i Linerunner, wraz z naczepami na paliwa ciekłe, które kursują głównie w dzień. Kolorem firmy jest szary, a kolorem dodatków, pomarańczowy. W planach jest założenie kilku stacji benzynowych tejże marki. Nasza firma ceni sobie dobrą współpracę z innymi firmami. Nawiązujemy współpracę z każdą stacją w stanie a za jakiś czas możliwe, że będziemy otwierać własne. Nasza firma posiada najlepszą jakość paliwa, produkujemy je 24/7 dni w tyg. starając się przy tym być jak najbardziej ekologiczni. Nasza firma jest bardzo rozbudowana patrząc na to ile posiadamy siedzib. Pracujemy w wielu krajach, a w stanie San Andreas planujemy zrobić jak dotąd największą fabrykę jak i bazę. Mamy wielu doświadczonych i odpowiedzialnych pracowników, którzy jak coś robią to robią to jak najlepiej potrafią, to samo z kierowcami tira, którzy zachowali czyste konto od zaczęcia pracy u nas w firmie. U nas w firmie nie ma słabych zarobków, stażysta dostaję wystarczająco dużo pieniędzy aby opłacić mieszkanie, jedzenie, prąd itp i nawet odłożyć sobie pieniądze na przyjemności dla siebie. Aby dołączyć do naszej ekipy musisz mieć:

-Skończone 18 lat.

-Brak jakichkolwiek chorób utrudniających pracę.

-Prawo jazdy kat. B i C jeżeli kandydujesz na kierowcę tira.

-Wykształcenie średnie.

-Amerykańskie obywatelstwo.

-Lista kar/mandatów jeżeli owe wystąpiły w twoim życiu.

-Chęć do pracy.

-Kultura do klientów i szacunek do ludzi.

gj318i7yip31.png+historia

Firma Petrol Transport od pięciu lat prowadzi swoją działalność w paru różnych miastach np: Liberty City, Vice City i w paru innych mniejszych miasteczkach. Cały czas staramy się o rozwój naszej firmy w jak największej ilości miejsc na świecie. Teraz przyszedł czas na podbój San Andreas, z głównego dowództwa firmy wysłaliśmy dwóch najlepszych i najbardziej zaufanych ludzi. Są nimi Jethro Semicurt i Paul Parker, tych dwóch biznesmenów po przejściu wielu kursów menadżerstwa i oczywiście z szkoły wyższej postanowiliśmy wysłać do San Andreas aby mogli tam prowadzić naszą firmę. Paul Parker i Jethro Semicurt to dwójka wykwalifikowanych ludzi którzy znają się na rzeczy. Razem z nimi wysłaliśmy jeszcze dwie osoby które pomogą im w rozwinięciu firmy. A teraz najważniejsze, nasza firma będzie zajmować się rozwożeniem paliwa do wszystkich stacji w San Andreas. Kiedy nasz plan wejdzie w życie możecie być pewni, że nigdy nie zabraknie wam paliwa na stacji. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w zawodzie, 
pokonali wiele setek tysięcy km rozwożąc paliwa w innych krajach. Zero wypadków, zero mandantów i zero spóźnień na dostawy. Śmiem twierdzić, że mamy jednych z najlepszych kierowców tira na świecie. W naszej firmie wszystko odbywa się legalnie, nie ma opcji aby ktoś pracował u nas bez odpowiednich uprawnień lub na czarno. Nasi kierowcy mają zawsze humor, są mili i nie sprawiają utrudnień na drodze. U nas nie ma miejsca na pomyłki czy błędy, każdy się stara aby obywatele mogli tankować najlepsze paliwo w mieście a stacje nie musiały się martwić o to czy zabraknie paliwa czy ceny mocno pójdą w górę. Gwarantuje, że nasi pracownicy będą spisywać się jak najlepiej się da i będą robić wszystko co w ich mocy aby jeździło wam się lepiej i oczywiście taniej!
          'Pozdrawiam Prezes działalności Petrol Transport ... .

cd3eo18uzmc1.png

Industrial Boulevard

p0vfbk2mntmr.png

17dilluqnlr8.png

Szef - Utility. (Jethro Semicurt)

Zastępca (2) - @PS_(Paul Parker)

Kierownik (3) - @Kacperskyy (X Y)

Pracownik - @pavlo13(X Y)

Stażysta - @thekanioza (Andrew Marshall)

+REKRUTACJA:

Wzór:

-------------------------IC-------------------------

Imię i Nazwisko:

Data urodzenia:

Miejsce zamieszkania ( Proszę wybrać: Los Santos/San Fierro/Las Venturas/brak miejsca zamieszkania ) :

Narodowość:

Czy posiadasz jakąś dysortografię itp?:

Czy znasz więcej języków niż język narodowy?:

Proszę wypisać jakie posiada pan prawo jazdy ( Prawo jazdy kat. B jest obowiązkowe, jeżeli nie posiadasz innych gdy zostaniesz przyjęty opłacimy ci prawo jazdy kat. C które jest potrzebne do wykonywania zawodu ) :

Czy miałeś kiedyś styczność z tirami?:

-------------------------OOC-------------------------

Nick:

Imię:

Poziom RP:

Czy uważasz, że odgrywanie RP w tym biznesie jest ważne?:

Coś o sobie:

(Jeśli to przeczytałeś, w sprawie rekrutacji napisz mi na PW, a wiadomość nazwij 'I want to join you')

bir8f84amajg.png

Hej, cześć! Z tej strony Utility.. Nad biznesem myślałem już sporo i to dosyć dawno. Według mnie, ten pomysł jest Oryginalny, jednak nie wiem czy go przyjmą, gdyż mają ręce pełne roboty :/. Apelację będę starał się aktualizować, jeśli tylko przyjdzie mi coś do głowy. W sprawie rekrutacji (jeśli przyjmą) Można pisać do mnie na PW :D. To tyle z mojej strony, hej.

+Funkcjonowanie.

Na stacjach paliw mógłby zostać wprowadzony system zużywania się paliw (np. na jednej stacji będzie x litrów,  na drugiej y litrów), przez co trzeba będzie świeżo wyprodukowane paliwo z rafinerii przetransportować właśnie na stację. Jeśli będzie trzeba, napisze oddzielny post w propozycjach na ten temat.

DISCORD (dla każdego): https://discord.gg/XmDgTGv

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA:

- @CooqieEZ Świetna grafika! Dużo lepsza od poprzednich.

- @PS_ Notka IC, Opis, Rekrutacja, Discord, ogólny wkład w biznes!

- Wszyscy komentujący - Dziękuję wszystkim za zostwienie komentarza!

Edytowane przez Utility.
nowy stażysta
  • Lubię To 6
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Życzę Ci powodzenia i mam nadzieję, że godnie poprowadzisz biznes jeżeli zostanie zaakceptowany.

• Urocze 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no cóż. Biznes robię jak narazie sam. Niestety, ani polonistą, ani grafikiem nie jestem. Dzięki za komentarze!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł całkiem fajny ale parę rzeczy można dopracować.Ale i tak jest dobrze jako iż sam to robisz.Powodzenia przy dalszych pracach...

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli ktoś chciałby do nas dołączyć lub zapytać o coś nas jesteśmy do waszych usług na discordzie podanym wyżej w apelacji.

Edytowane przez PS_
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł spoko, co do grafiki - wiadomo nie każdy ma opanowane to do perfekcji, ważne, że się starałeś. Oczywiście jak najbardziej za tym, aby paliwo na stacji się kończyło i było coś takiego jak dowożenie paliwa na stacje. Pozdrawiam i trzymam kciuki. 

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł super ale...
1. Grafika - Leży i kwiczy
2. Tekst - trochę więcej, opiszcie jak wyglądać będzie wasz biznes, jak będziecie zarabiać, czym będziecie się zajmować I W JAKI SPOSÓB
3. Pomysł - jest świetny i mógłby znaleść fajne zastosowanie w praktyce.

Tylko ze względu na pomysł mimo że cię nie znam i jestem osobą leniwą czytaj w najbliższym czasie PW. Wykonam ci nowy Logotyp i grafiki na "pod sekcje" aby jakkolwiek się to prezentowało ponieważ pomysł innowacyjny przejdzie jedynie jak będzie widać zaangażowanie. Powodzenia 😉

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że pomysł by się sprawdził lecz twórcy musieli by dodać do stacji paliw możliwość by paliwo się kończyło w tedy dopiero firma mogła by działać ale myślę ze gdy coś takiego do dadzą wasza firma pójdzie na przód. Więc Pomysł fajny tylko parę rzeczy trzeba by było dopracować.Powodzenia

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie by to działało w połączeniu razem z rafinerią jako biznes. Wtedy mógłby się rozwinąć jakiś handel.

Pomysł jest ok, ale dopiero jeśli zostaną spełnione warunki wyżej.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowy opis + wzór do rekrutacji! Zapraszamy do składania podań!

!!we wzorze na razie wystarczy pominąć prawka i miejsce zamieszkania!!

Edytowane przez Utility.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem pomysł na identyczny biznes już zanim wystartowały apelacji i nie będę robił konkurencji, bo wolę wystartować z czymś pewnym, albo z czymś oryginalnym, a to żadnego z tych kryteriów nie spełnia, więc muszę myśleć dalej. Wracając do twojej apelacji, ładne grafiki, czytelny tekst (niestety niezbyt ciekawy, jako czytanka, ale nie to jest najważniejsze), przez pewien czas miałem wrażenie, że czytam drugi raz to samo, ale może to być moje mylne przeświadczenie, na minus to, że na starcie mało osób jest zaangażowanych w biznes, ale nie skreśla go to w żaden sposób. Podsumowując apelacja bardzo dobra i mam nadzieję, że wyłączność na paliwo nie będzie prowadziło do układów ;).

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Torix napisał:

Miałem pomysł na identyczny biznes już zanim wystartowały apelacji i nie będę robił konkurencji, bo wolę wystartować z czymś pewnym, albo z czymś oryginalnym, a to żadnego z tych kryteriów nie spełnia, więc muszę myśleć dalej. Wracając do twojej apelacji, ładne grafiki, czytelny tekst (niestety niezbyt ciekawy, jako czytanka, ale nie to jest najważniejsze), przez pewien czas miałem wrażenie, że czytam drugi raz to samo, ale może to być moje mylne przeświadczenie, na minus to, że na starcie mało osób jest zaangażowanych w biznes, ale nie skreśla go to w żaden sposób. Podsumowując apelacja bardzo dobra i mam nadzieję, że wyłączność na paliwo nie będzie prowadziło do układów ;).

To prawda parę rzeczy się powtarza w tekście ale co chwile to zmieniamy. Do startu serwera ta aplikacja będzie wyglądać na pewno lepiej. Wiem mogliśmy się postarać od razu jak ją pisaliśmy ale wtedy Utility był sam jako szef teraz jestem ja i parę innych osób więc staramy się ulepszyć tą apelacje jak tylko można. A co do graczy to spokojnie, cały czas szukamy nowych i już parę chętnych jest. Dziękujemy Ci dobrą i pomocną opinie 🙂.

Edytowane przez PS_
Brakujące zdanie
  • Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co widzę po innych podaniach to jeśli podań o stacje nie będzie więcej, to biznesy jako stacje paliw nie będą prowadzone przez graczy tylko obsługiwane przez boty. Jeśli sytuacja się nie poprawi to radziłbym pomyśleć zmianą charakteru biznesu na ogólną firmę logistyczną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Brzysiek napisał:

Z tego co widzę po innych podaniach to jeśli podań o stacje nie będzie więcej, to biznesy jako stacje paliw nie będą prowadzone przez graczy tylko obsługiwane przez boty. Jeśli sytuacja się nie poprawi to radziłbym pomyśleć zmianą charakteru biznesu na ogólną firmę logistyczną

No, ale mogłoby to też działać na stacjach prowadzonych przez boty 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wtedy by to działało jako praca dorywcza a nie biznes :v. Chodzi o interakcję z graczami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.10.2018 o 21:07, Brzysiek napisał:

Wtedy by to działało jako praca dorywcza a nie biznes :v. Chodzi o interakcję z graczami.

Popieram ❤️

praca dorywcza taka mogła by być ciekawa, a im więcej prac tym tak naprawde mniej lagów może być ponieważ ludzie będą w różnyhc pracach siedzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

NIE

Jak można wyczytać z nazwy

Petrol Trans
dosłownie: paliwo transport

więc nie mam pojęcia skąd nagle bierze się:
"Nasza firma posiada najlepszą jakość paliwa, produkujemy je 24/7 dni w tyg. starając się przy tym być jak najbardziej ekologiczni."

Czyli prowadzicie firmę o nazwie związanej z transportem, a zajmujecie się Magazynowaniem, Produkcją i Dystrybucją?
Przykro mi, ale autor tematu chyba sam nie wie co tak na prawdę chciałby stworzyć.

Mimo wszystko, jest to chyba jedna z lepszych aplikacji o firmę logistyczną, szkoda tylko, że sama blokuje swój rozwój.
Mam na myśli to, że w opisie widzimy Krajowego Giganta z zakresu Produkcji i Dystrybucji paliw samochodowych, a co za 2 miesiące? Zrobicie drugą firmę? Nie lepiej zacząć od skromnej siedziby, stanowej firmy i z biegiem czasu aplikować o jej rozwój?

Edytowane przez fl0w
  • Irytujące 1
  • Zabawne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam że się czepiam lecz ten tekst nie jest wklejony? Bo pod literami jest inny kolor ( tła 😞 )

Petrol Transport (Petrol Trans) utworzona 5 lat temu, jest firmą zajmującą się dowożeniem paliw na stacje benzynowe. Prowadzi działalność na dużą część świata, a głównie w USA, z wieloma siedzibami, także w Los Santos. 

PS. Ocena za całość 8/10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi