Skocz do zawartości
Kubi1910

[Propozycja] <Serwer> <Automaty> - <Kubi1910>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Kubi1910
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: Cześć, Chciałem zaproponować aby na serwer Paradise RPG zostały dodane automaty, z różnymi napojami, snackami itd. Wiem że takie automaty raczej będą na serwerze, ale ja chciałbym to nieco skomplikować 😂😂. Chodzi mi głównie o to aby można było zrobić zarobek z właśnie automatami. Każdy gracz z odpowiednią ilością RP mógłby kupić taki automat, i położyć go w miejscu jakim chce (np spawn itp.) Co około kilometr żeby nie było ich pierdyliard na metr kwadratowy, oraz limit kupowania automatów na każdego gracza . Jeśli automat byłby pusty, lub gdy właściciela nie ma na serwerze np. przez 15 dni automat trafiałby do ekwipunku właściciela. Gdyby automat został opróżniony właściciel otrzymywałby SMS "twój automat jest pusty! uzupełnij zapasy". W automatach kończył by się towar przez co trzeba by było go zamawiać (mógłby go dowozić kurier czy coś), Każde zamówienie oczywiście kosztowałoby. 195 PLN za zapełnienie całego automatu według moich obliczeń kiedy każdy batonik kosztowałby 3 PLN a każda woda 2 PLN. Właściciel automatu sprzedawał je oczywiście trochę drożej, aby na tym zyskiwał. Na zapełnienie całego automatu trzeba by było kupić 45 batoników, i 30 różnego rodzaju wód. Aby właściciel odebrał zyski z automatu musiałby do niego pojechać osobiście.

Wiem że ten pomysł dla wielu jest po prostu bezsensowny ale mi się wydaje ciekawy i wielu by urozmaicił grę na serwerze. Jeśli macie lepszy pomysł aby ulepszyć automaty to napiszcie w komentarzu. Pozdrawiam

Edytowane przez Kubi1910
powód: dodanie wieeelu poprawek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, ale jeśli tylko automaty były by od siebie przynajmniej 100m odległości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, lecz aby był jakiś limit tych automatów na miasto,miasteczko,wioske 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 4.10.2018 o 14:54, Derastill napisał:

Jestem za, ale jeśli tylko automaty były by od siebie przynajmniej 100m odległości.

Faktycznie, nie pomyślałem Już dodaje 😄

W dniu 3.10.2018 o 19:34, krzysiek1088 napisał:

na nie, ponieważ po 2 miesiącach było by ich pierdyliard na metr kwadratowy

już poprawiłem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie ich zbyt dużo to małe szanse że to akurat u CB wykupią cały automat 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł, co do problemu z ilością automatów to wyznaczyłbym konkretne miejsca gdzie takie automaty mogą zostać postawione 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że będziemy mieć na tyle rozwinięte biznesy że stawianie takiego automatu mijało by się z celem. Oczywiście rozpatrzymy propozycję ogólnego dodania automatów z rożnymi przekąskami jednak aby gracze taki automat kupowali i stawiali to niestety muszę odrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności