Skocz do zawartości
Torix

[Propozycja] [Serwer] Frakcja - SATD - Torix

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Torix
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: 

Witam. Wiem, że dla was jestem pewnie kolejnym nonamem, który przylazł tutaj kilka dni temu, jednak rozwój projektu czynnie obserwuję od grudnia zeszłego roku, zanim jeszcze podwójnie została zmieniona jego koncepcja, jednak dopiero kilka dni temu, stwierdziłem, że warto się w to bardziej zaangażować, bo może z tego wyjść coś fajnego. Niektórzy z was mogą mnie kojarzyć z wakacyjnej edycji Paradise w zeszłym roku, ale na nie wiadomo jaką rozpoznawalność nie liczę, bo byłem nisko postawionym funkcjonariuszem SAPD i taryfiarzem po godzinach ;). Dobrze przejdźmy do sedna, postanowiłem napisać apelację o frakcję, wiem, że brzmi to poważnie, a ten wstęp tak nie wygląda, ale dajcie mi szansę i przeczytajcie to do końca, bo zajęło mi to sporo czasu. Pomysł uważam za bardzo dobry i jest on poparty nie tylko zbitką moich wymysłów i zobowiązań, a też doświadczeniem, dlatego wiem, że będę w stanie poprowadzić taką frakcję dobrze. Jeśli jednak widzicie w tym coś, co według was nie wypali lub coś, co byście do tego dodali, to piszcie w tym wątku, ja sam nie zamykam się na poprawki i zmiany, dlatego liczę na feedback.

sK2JKHO.png

SATD to frakcja, która miałaby zajmować się transportem osób, ale nie ograniczałaby się tylko do taksówek, które bardzo dobrze znamy z wielu innych serwerów, a wprowadzałaby powiew świeżości, rozszerzając go o transport intermodalny, który łączyłby transport lotniczy i lądowy, nie tylko dla klienta VIP, ale też dla zwykłego pasażera. Mimo pozorów zwiększałoby to wydajność, szczególnie w godzinach szczytu. Poza innowacyjnym transportem intermodalnym, proponowalibyśmy też jednostki konwencjonalne, które jednak różniłby się czymś od zwykłej taksówki, bo zapewniałby jeszcze szybszy transport niż połączenie helikoptera z samochodem, otóż nie dotyczyłyby ich ograniczenia prędkości, byłyby to swojego rodzaju jednostki szybkiego reagowania, które miałby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, za odpowiednio wyższą cenę oczywiście. Frakcja będzie też przygotowana na specjalne oczekiwania naszych klientów. Chcesz przejechać się limuzyną? Nie ma problemu. Chcesz przelecieć się ekskluzywnym samolotem dookoła San Andreas? Dlaczego nie? Klienci VIP mogliby też skorzystać z rejsu prestiżowym jachtem, za którego starami stałby przeszkolony kapitan. Poza umiejętnością prowadzenia pojazdów członkowie frakcji byliby też odpowiednio przeszkoleni pod kątem RP, które miałoby miejsce dookoła tego całego przewozu. Jeśli frakcja doszłaby do skutku, jej rozwój kierowalibyśmy też w stronę transportu publicznego, ale na razie nie mam pomysłu jak go zorganizować, aby był on odpowiednio wydajny i nie zabierał tylko niepotrzebnie pracowników.
To by było na tyle słowami wstępu, teraz przejdźmy do konkretów.

Zaczniemy od nudnych, ładnie wypunktowanych kwestii, które dadzą nam ogląd na to, jak szeroki zakres działań będzie mogła podejmować frakcja.

Stanowiska wewnątrz frakcji wyglądałyby w następujący sposób:
noqB0ug.png
Szef
Zastępca Szefa
Kierownik
g4SJGsB.png
Manager
Młodszy Manager
Starszy Szofer
Szofer
Młodszy Szofer
Przewoźnik Specjalny
Starszy Przewoźnik
Przewoźnik
wxsW1Yq.png
Stażysta

Od pełnoprawnego pracownika frakcji wymagałoby się:
• Bardzo dobrej znajomości topografii,
• Bardzo dobrych umiejętności prowadzenia pojazdów w grze,
• Wysokiej kultury osobistej,
• Panowania nad emocjami w trudnych sytuacjach,
• Umiejętności radzenia sobie z uporczywymi graczami,
• Umiejętności precyzyjnego przekazywania informacji i pracy w grupie,
• Podporządkowania się poleceniom wyższych stanowisk,
• Przestrzegania ogólnie przyjętych we frakcji i na serwerze zasad.

W ramach akademii pracownik byłby szkolony pod kątem:
• Znajomości topografii,
• Systemu przekazywania informacji wewnątrz frakcji,
• Prowadzenia pojazdów samochodowych i lotniczych,
• RP koniecznego do należytego wykonywania służby,
• Znajomości zasad panujących we frakcji i zasad przewodu graczy.

Już na początku funkcjonowania frakcji bylibyśmy w stanie przeszkolić pełnoprawnego pracownika pod kątem:
• Transportu VIP-ów,
• Transportu wodnego,
• Przewodu jednostkami szybkiego reagowania,
• Zarządzania jednostkami w terenie (dyspozytorni).

Teraz przejdziemy do rzeczy, które już teraz trzeba sprecyzować.
System awansów nie będzie promował faworyzacji, dlatego zasady będą jasno określone, ale jedno wiem już na starcie, nie będzie to kolejny system awansów bazujący na wyrabianiu norm i olewaniu wszystkiego, co się dzieje we frakcji po nabiciu odpowiedniej ilości godzin. Pracownicy zaangażowani we frakcję oraz tacy, którzy będą się wykazywać wysoką aktywnością lub kompetencjami będą nagradzane awansami. Dlaczego nie mogę teraz po prostu rzucić jasnych warunków awansów? Ponieważ jeszcze tego nie wymyśliłem, mam w głowie zamysł jak to ma działać, ale szczegółowe rozplanowanie tego wymagałoby kilku godzin obliczeń i spekulacji, a jeśli ma to pójść na marne wolę się wstrzymać. Nie jest to moje ulubione zajęcie, lecz jeśli mój pomysł frakcji zostanie zaakceptowany, do startu serwera będę zobowiązany, przygotować wszystko najlepiej jak potrafię. Co do samych stanowisk, wiem, że ich nazwy przypominają te znane z innego dużego serwera, ale nie potrafię wymyślić nic innego. Nie wykluczam, że jeszcze się zmienią, ale nie jest to pewne.

Skoro system awansów już omówiłem, przejdźmy dalej, akademia dzieliłaby się na dwa semestry (każdy po 3 dni), w pierwszym stażysta byłby wprowadzamy w podstawowe zasady panujące wewnątrz frakcji, po czym zostałby rzucony na głęboką wodę i musiałby sam odnaleźć się w tym, jak wszystko wygląda w praktyce, dostałby taksówkę, którą mógłby już na tym etapie przewozić klientów, a jego ewentualne pomyłki nie wypływałyby znacząco na funkcjonowanie frakcji. Po pierwszym semestrze musiałby przejść egzamin teoretyczno-praktyczny, który składałby się z RP taksówki, znajomości topografii, działania frakcji oraz regulaminu. Na egzamin mieliby 7 dni, w których byłaby możliwość przystąpienie do niego maksymalnie 2 razy, dwukrotne oblanie wiązałoby się z wydaleniem. Po ukończeniu egzaminu przez wszystkich stażystów, rozpoczynałby się drugi semestr. W tym za to mogliby już korzystać z transportu lotniczego (helikopterów). Po zakończeniu semestru mieliby kolejne 7 dni na przystąpienie do egzaminu kończącego akademie, na który składałby się egzamin praktyczny, trwałby on 1,5 godziny (po 45 minut na transport lądowy i lotniczy), w trakcie, których egzaminator obserwowałby pracę pracownika i odejmował punkty za jego błędy. Taka forma akademii pozwoliłaby odpowiednio przeszkolić członka frakcji, przy okazji nie narażając jej na negatywne skutki działań niekompetentnych członków, którzy zostaliby odsiani w pierwszym semestrze.

Dalej mamy szkolenia dodatkowe, każdy z nich kończy się egzaminem, będą jakieś możliwości ponownego przystąpienia, ale jeszcze nie jestem w stanie dokładnie przedstawić, jakby one wyglądały. Omówmy je po kolei:
Transport VIP-ów to wiadomo, o co chodzi, otrzymujemy specjalne wezwanie, w którym klient życzy sobie limuzyny lub samolotu i oczekuje wysokiego poziomu RP, a pracownik ma sprostać jego oczekiwaniom.
Kolejny jest transport wodny, to jest rozszerzenie transportu VIP-ów, które dawałoby możliwość stanięcia za sterem jachtu. Opcja dla bardziej zaawansowanych wiąże się też z większymi wymaganiami co do poziomu RP, jaki miałby reprezentować pracownik.
Jednostki szybkiego reagowania to taksówki, których KRD w zakresie ograniczeń prędkości nie dotyczy. Czego oczekujemy? Zdanego toru i egzaminu przypominającego ten, który pracownik miał po ukończeniu drugiego semestru akademii.
Dyspozytornia to mimo pozorów najtrudniejsze zajęcie we frakcji, ponieważ dyspozytor musi ogarniać wszystkie jednostki w systemie intermodalnym i wydawać im polecenia. Jak już jesteśmy przy dyspozytorni to omówmy jak działałaby organizacja transportu intermodalnego. Każde miasto zostałoby podzielone na regiony, w których centrum znajdowałby się helipad, po otrzymaniu zlecenie taksówka przypisana do danego miasta udawałaby się na miejsce po klienta i jeśli ten zdecydowałby się na podróż do innego miasta zawoziłaby go do najbliższego helipada, dyspozytor musiałby być poinformowany o konieczności wysłania helikoptera do danego helipada przy odbiorze zlecenia lub klienta w zależności od ilości jednostek powietrznych w terenie, po przybyciu klienta pod helipad od razu wsiadałby on do helikoptera, który już by tam czekał i od razu leciał z nim na najbliższy od jego celu helipada, gdzie czekałaby taksówka, która byłaby przypisana do tego miasta i zawiozłaby go w wyznaczone miejsce. Do każdego miasta byłby przypisane tereny dookoła, aby zlecenie z każdego miejsca mogło być obsłużone. Do transportu osób spoza miasta służyłyby helipady w każdym bardziej popularnym miejscu na napie.

Rola zarządu jest też kwestią, którą warto poruszyć. Na początku na pewno nie ma wątpliwości, że zarząd sporo czasu musi włożyć, żeby frakcję rozruszać, ale co potem? Potem może się zająć rozbudowywaniem jej i kontrolowaniem rotacji członków frakcji, aby nie było ich za dużo, ani za mało, zachęcanie do aktywności i motywowanie do należytego wykonywania obowiązków jako członek frakcji też leży w kompetencjach zarządu, a co najważniejsze rozważne awansowanie członków frakcji i wyznaczanie ich kompetencji jako szkoleniowców, egzaminatorów, itd. aby nie odbiło się to na jakości działania frakcji.

Na koniec już przedstawię wszystko, co byłoby potrzebne do funkcjonowania frakcji, pominę rzeczy oczywiste takie jak pojazdy, baza, czy subforum.
Po pierwsze, możliwość zamawiania transportu od razu zaznaczając na mapie punkt docelowy, (fajnie by było, jakby GPS wyświetlał się kierowcy, a ten mając odpowiednie kompetencje, mógłby przekazać informacje kolejnemu, gdzie ma polecieć i gdzie dokładnie klienta odstawić, jeśli byłoby to możliwe, GPS mógłby pokazywać się każdemu kierowcy do momentu dotarcia na miejsce).
Oczywistym byłoby też zrobienie panelu ze zleceniami, w którym byłaby możliwość jego przyjęcia lub odrzucenia.
Trzecia kwestia to komunikator
 konieczny do kontaktu między członkami frakcji, ale jest to raczej coś oczywistego, więc rozwijać się nie będę. Warto tylko dodać, że discord raczej nie wchodzi w grę, bo dyspozytor musi kontaktować się z każdym, a nie tylko z osobami na kanale.
Kolejną rzeczą jest panel dyspozytora, który mógłby widzieć jednostki na mapie, kto znajduje się w pojeździe i czy obecnie trwa kurs. Na pewno ułatwiłoby to znacznie pracę dyspozytora.
Następną kwestią jest pobieranie opłat, taksometr raczej tutaj nie wypali, więc może podczas wysyłania zlecenia liczyłaby się kwota według „taksometru” po linii prostej między dwoma punktami i byłby sprawdzany stan konta klienta, jeśli byłby odpowiednio wysoki, klient miałby możliwość wysłania wezwania, a kwota byłaby zapisywana i w razie odrzucenia wezwania byłaby zwracana klientowi.
Ostatnią rzeczą są helipady o których wspomniałem wcześniej, tutaj jest lista wszystkich, jakie byłyby potrzebne.
Lista potrzebnych helipadów:
• Los Santos, Commerce,
• Los Santos, Rodeo,
• Los Santos, East Los Santos,
• Los Santos, Ocean Docks,
• San Fierro, Esplanade East,
• San Fierro, Doherty,
• San Fierro, Santa Flora,
• Las Venturas, Blackfield,
• Las Venturas, Redsands West,
• Las Venturas, Pilgrim,
• Las Venturas, Rockshore West,
• Bayside,
• Las Payasdas,
• Fort Carson,
• Palomino Creek,
• Blueberry,
• Dillimore,
• Fallen Tree,
• Angel Pine.
Te trzy też byłyby przydatne, ale bez nich mogłoby to funkcjonować:
• El Quevradis,
• Las Barrancas,
• Montgomery.

Ja od siebie mogę zagwarantować pełne zaangażowanie we frakcję, rozwijanie jej w należyty sposób, zbudowanie opisanych wyżej struktur, zaawansowanej akademii (z materiałami szkoleniowymi, być może nie tylko tekstowymi) oraz zrozumiałego i uczciwego systemu awansu i regulaminu frakcji.

Mam nadzieję, że wystarczająco dokładnie opisałem działanie frakcji, przy okazji nie zagłębiając się w oczywistości, mam też nadzieję, że odpowiednio przekazałem co w niej takiego ciekawego i innowacyjnego, jak by ona działała (oczywiście z grubsza, bo wszystkiego nie da się tak opisać) oraz co jest konieczne, aby mogła ona działać. Jeśli administracja stwierdzi, że pomysł jest do du*y, to proszę o taką szczerą opinię, jeśli stwierdzi, że coś jest tutaj nie tak, proszę o taką opinię i w miarę możliwości wskazanie co, może będziemy w stanie wspólnymi siłami to naprawić, a jeśli jest dobry, to mam nadzieję, że zostanie przyjęty. Wszystkim, którzy tutaj dotrwali gratuluję i dziękuję za poświęcony czas, a przy okazji zapraszam do pozostawienia swojej opinii w tym wątku.

• Lubię To 1
  • Irytujące 1
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać, że się postarałeś. Moim zdaniem pomysł na frakcję takiego typu jak najbardziej trafny!

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej jestem na TAK. Widać, że włożyłeś naprawdę dużo pracy, w to, co zaprezentowałeś tutaj. Według mnie, Paradise nie powinien ograniczać się tylko do tych 3 podstawowych frakcji. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

odrazu powiem... Brzysiu już móił że taxi to bedzie biznes do wykupienia 😉 a co za tym idzie nie będzie takiej frakcji

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, krzysiek1088 napisał:

odrazu powiem... Brzysiu już móił że taxi to bedzie biznes do wykupienia 😉 a co za tym idzie nie będzie takiej frakcji

Podejrzewam, że było to spowodowane tym, że taxi wydaje się nudne jako frakcja, a na żadnym serwerze do tej pory nie było to wykonane dobrze, dlatego mam nadzieję, że mój projekt zostanie chociaż wzięty pod uwagę i rozpatrzony. Wydaje mi się, że przedstawiłem to w ciakwy sposób, który nie ogranicza się tylko do monotonnego jeżdżenia taksówką, dlatego z nadzieją czekam na decyzję administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super propozycja, co prawda owa frakcja jest troszkę nudna ale moim zdaniem przydałaby się na serwerze. Jak najbardziej na TAK! 😄

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, Torix napisał:

Podejrzewam, że było to spowodowane tym, że taxi wydaje się nudne jako frakcja, a na żadnym serwerze do tej pory nie było to wykonane dobrze, dlatego mam nadzieję, że mój projekt zostanie chociaż wzięty pod uwagę i rozpatrzony. Wydaje mi się, że przedstawiłem to w ciakwy sposób, który nie ogranicza się tylko do monotonnego jeżdżenia taksówką, dlatego z nadzieją czekam na decyzję administracji.

ślepy jestes? przecież piszęże to bedzie BIZNES

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra po 3 zdaniu miałem ochotę wyjść, także na aplikację to się nie nadaje w żadnym wypadku, jest nudne mdłe i nie do czytania.
A jak już wyżej użytkownicy pisali będzie takie coś w postaci biznesu, bo jako frakcja nie ma to absolutnie żadnego sensu, chyba że Kurier, Traktorzyści czy Linie lotnicze też będą frakcją, bo do tego typu to się zalicza. Zmarnowałeś czas pisząc to, mogłeś poczytać i zauważyć że biznes TAXI będzie na serwerze jak najbardziej dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Bartx. napisał:

Dobra po 3 zdaniu miałem ochotę wyjść, także na aplikację to się nie nadaje w żadnym wypadku, jest nudne mdłe i nie do czytania.
A jak już wyżej użytkownicy pisali będzie takie coś w postaci biznesu, bo jako frakcja nie ma to absolutnie żadnego sensu, chyba że Kurier, Traktorzyści czy Linie lotnicze też będą frakcją, bo do tego typu to się zalicza. Zmarnowałeś czas pisząc to, mogłeś poczytać i zauważyć że biznes TAXI będzie na serwerze jak najbardziej dostępny.

Dziękuję ci za twoją opinię, ale uważam, że jest ona troszkę nie na miejscu, czuję się atakowany, mimo tego, że nic ci nie zrobiłem. Jeśli odniosłem mylne wrażenie, to wyprowadź mnie z tego błędu. Teraz może odstawię swoje emocje na bok i odpowiem ci w najbardziej kulturalny sposób, w jaki potrafię. Aplikacja nie jest formą, która ma zapierać dech w piersiach, aż do ostatniej kropki, a tekstem, który ma w jak najzwięźlej formie przedstawić jak najwięcej informacji, przy okazji będąc jak najbardziej zrozumiałym, jest mi bardzo przykro, że nie jesteś w stanie tego czytać, ale taka forma jest w tym przypadku jak najbardziej na miejscu. Dalej piszesz, że nie nadaje się to na frakcję, rozumiem, że możesz tak uważać, ale z chęcią usłyszałbym argumenty, które za tym przemawiają, bo to, co napisałeś to jedynie twoje odczucia, które nie wiem, z czego wynikają. Następnie próbujesz ośmieszyć tę propozycję, porównując ją do typowych prac dorywczych, tylko nie widzę ku temu podstaw, frakcja opiera się w dużej części na Rolle Play'u i interakcji z innymi graczami, a prace, które przedstawiłeś, od tego odbiegają. Twój sposób myślenia mógłby mnie doprowadzić do wniosku, że SAPD jest nie potrzebne, bo można zrobić pracę wystawiania mandatów, sprawdzania trzeźwości, ścigania pojazdów i jeszcze kilka kolejnych, które robiłby pozornie to samo, a jednak to tak nie działa. Co do końcówki, wiedziałem, że TAXI ma być biznesem, ale jak napisałem we wstępie, mój pomysł nie opiera się tylko na nudnym jeżdżeniu taksówką.

• Przykre 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na TAK! To się akurat wiąże z moim pomysłem na telefon komórkowy w którym można by było takową taxi zamawiać

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To będzie jako biznes, propozycji takich było z 10. Do tego kopiowane? bo tekst ma tło ;d efekt kopiowania xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Premi napisał:

To będzie jako biznes, propozycji takich było z 10. Do tego kopiowane? bo tekst ma tło ;d efekt kopiowania xD

Nie mam pojęcia czy były takie propozyje i według mnie nie ma to nic do rzeczy. A co do kopiowania, faktycznie skopiowałem, tutaj oryginał: https://imgur.com/a/J9cXdS2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Pingwinooo napisał:

Z tego co wiem Brzysiek mówił, że będzie to w formie biznesu. 

Tak, teraz kiedy wystartowały apelacje o biznesy i jednym z potwierdzonych biznesów została ogłoszona korporacja taksówkarska, nie robię sobie dużych nadziei, no cóż, pozostaje tylko czekać na rozpatrzenie propozycji. Smuci mnie tylko trochę fakt, że nikt nie podjął się kulturalnemu i rzeczowemu argumentowania co jest nie tak w mojej propozycji, mimo że spora część odpowiedzi była negatywna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jest dobra ale no to prawda, że to będzie bardziej jako biznes czyli marne szanse aby propozycja została zaakceptowana. Propozycja jest dobrze opisana ale jest o wiele za długa, rozumiem, że się starałeś ale większości tego się nie chce czytać szczególnie z tym pogrubionym i rozjaśnionym tekstem. To jest nieprzyjemne do czytania. Szczerze przeczytałem parę zdań i się znudziło, do tego dochodzi to, że tekst jest za jasny i tego się czytać nie da. Nie wiem co z tego wyjdzie, może spróbuj napisać apelacje o biznes? Przerób trochę ten tekst i nie baw się w edytowanie jego bo to nie jest ważne tylko treść a tego się czytać nie da. Większość ludzi co piszą na tak, nie przeczytali pewnie nawet dwóch zdań tylko zobaczyli sam temat propozycji na czym ona polega, że treść jest bardzo długa i zagłosowali, pomysł jest dobry ale przenieś to raczej na biznes. 
Powodzenia 🙂

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, PS_ napisał:

Propozycja jest dobra ale no to prawda, że to będzie bardziej jako biznes czyli marne szanse aby propozycja została zaakceptowana. Propozycja jest dobrze opisana ale jest o wiele za długa, rozumiem, że się starałeś ale większości tego się nie chce czytać szczególnie z tym pogrubionym i rozjaśnionym tekstem. To jest nieprzyjemne do czytania. Szczerze przeczytałem parę zdań i się znudziło, do tego dochodzi to, że tekst jest za jasny i tego się czytać nie da. Nie wiem co z tego wyjdzie, może spróbuj napisać apelacje o biznes? Przerób trochę ten tekst i nie baw się w edytowanie jego bo to nie jest ważne tylko treść a tego się czytać nie da. Większość ludzi co piszą na tak, nie przeczytali pewnie nawet dwóch zdań tylko zobaczyli sam temat propozycji na czym ona polega, że treść jest bardzo długa i zagłosowali, pomysł jest dobry ale przenieś to raczej na biznes. 
Powodzenia 🙂

Nie bawiłem się formatowaniem tekstu, tylko tak jak napisał @Premi, jest to efekt kopiowania. Co do samego tekstu, mogę się zgodzić z tym, że jest tam trochę za dużo zbędnych informacji, ale wywalenie tych o rangach członków czy wymaganiach, jakie musiałby spełniać serwer, aby taka frakcja miała w ogóle miejsce, raczej nie przełożyłoby się na większą czytelność, a fakt, że są one wypunktowane, pozwala pominąć te nieistotne elementy w łatwy sposób. Sam tekst, który dotyczy już apelacji (czyli po tym moim wstępie) jest konieczny, bo w głównej mierze opisuje on, czym moja propozycja różni się od typowej korporacji taksówkarskiej. Na koniec dodam, że według mnie, w takiej formie, w jakiej przedstawiłem tę frakcję nie nadaje się ona na biznes, za dużo w niej elementów, które wymagają dużej ilości osób i sporej współpracy, a nie wierzę, że biznesy przerodzą się w poważne korporacje, gdzie 7-8 osób będzie stale aktywna "w pracy".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście jestem za aczkolwiek mogłeś to przedstawić w formie biznesu. Mam nadzieję, że twój pomysł nie zostanie wyrzucony do kosza i wykorzystasz go. 😉 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No widać że się bardzo postarałeś,ale jak koledzy wspomnieli wyżej mogłeś napisać aplikacje  o biznes,a co do samego pomysłu to raczej była 

by to przydatna frakcja dla graczy,Na TAK

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście uważam, że firmy transportowe mogą spokojnie powstać jako prywatny biznes, a nie instytucja, jak w przypadku frakcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi