Skocz do zawartości
Garru

[Discord] Skarga Red Devil

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick: Garru
Nick oskarżonego oraz jego link do konta (jeżeli posiada): Red_Devil
Data wydarzenia: 15.09.2018
Opis zdarzenia: Otrzymałem ot tak warna za wysłanie 2 filmików które w żadnym stopniu nie łamały regulamin. Ogólnie często wysyłam czy to zdjęcia czy filmy na pogaduchach, bo jest to kanał najczęściej obserwowany przez ludzi jak i najwięcej na nim pisze. Od początku powstania discorda to robię i inni wraz z wami czyli zarządem. Potrafiłem z Vireloxem wysłać w jedną noc 60 filmików muzycznych na głównym kanale i nikomu to nie przeszkadzało. I nigdy nie zauważyłem jak ktoś się przyczepił  z administracji, a nagle otrzymuje ot tak warna.
Prawda jest taka że takim razie powinienem mieć ich tak dużo że nie zliczyłbym na dwóch dłoniach. Oczywiście filmiki nie były  śmieszne, a bardziej pod dyskusje więc nawet pod kanały discordowe nie warto było wysyłać bo ani to memy ani to śmieszne filmy. 

Człowiek pod nickiem Red Devil stwierdził że jeżeli pod zdjęciem lub filmem nie ma odpowiedzi na to lub dyskusji to kara za to. Co jest zabawne, skąd mam mieć pewność że ktoś to będzie chciał skomentować na discordzie a nie pod filmem ? Wysyłając co kolwiek ryzykuje tym że może ktoś nie odpisać, a mogę od niego warna dostać.
Oczywiście według jego toku myślenia on robi dobrze że wysyła jakieś ss'y do jednej osoby na publiku zamiast na pw to jest okej . Że zaśmieca serwerowy discord jakąś grą i rozmową 1 osobą oczywiście mi to nie przeszkadza bo mogę nie czytać, ale chodzi o sam fakt co on robi a do czego się przyczepia innych.
Oczywiście ta osoba nie pierwszy powiedźmy złamała ten "regulamin jego" bo dużo razy cos wysyłał czy to zdjęcia czy filmy ot tak.

Jeszcze dodatkowo on sam podkręca całą otoczkę swoimi słowami.
a7WeBIx.png
Od kiedy ktoś z administracji mówi karam po to aby czekać aż ktoś się o to przyczepi. Coś jest nie halo. Dla mnie jest to jednoznaczne że szuka atencji takimi słowami i chce pokazać swoją pozycję która chyba nie jest odpowiednia dla niego. 
Każdy dobrze pamięta zapewne kto grał na Paradise 1.0 co odwalił na koniec serwera i już powoli zaczyna robić to samo tylko przed startem serwera, być może się poczuł pewnie.
Dowody i coś od siebie: Chce aby mój warn został usunięty, bo tym warnem powinien prawie każdy dostać, wystarczy jechać w górę i patrzeć ile filmów i zdjęć ludzie wysyłają a często nikt nie komentuje, a ja sam w tym przypadku powinienem mieć z 200 warnów jak nie więcej. 
I oczywiście oczekuje reakcji ze strony @Brzysiek @Virelox bo ta sytuacja mnie tak wkurzyła że aż wstać z łóżka musiałem aby napisać tą skargę. 😩

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warn będzie usunięty.
Naturalnie powód ukarania jest bardzo błahy i moderator został pouczony.
Kary od administracji mają być nadawane tylko w przypadku negatywnych działań, a zachęcanie do dyskusji i wyrażanie własnej opinii to nic złego.

Kanały tematyczne to tylko luźny podział. #pogaduchy to kanał ogólny gdzie możemy pisać o czym dusza zapragnie. Gdy ktoś np. wstawia tylko filmy czy muzykę i nie ma nic do powiedzenia, może użyć kanału tematycznego. Dzięki temu nie powstaje śmietnik. Garru udziela się aktywnie i to, że wstawi sobie linka do czegoś by popisać o tym z innymi to nic złego. Wprowadzenie zasady "wrzucasz film youtube to idź na #filmiki" czy coś w tym rodzaju byłoby absurdalne. Na Paradise nie było ścisłego rygoru i nie planujemy tego wprowadzać póki społeczność jest "ogarnięta". Wszystko ma swoją linie, której nie można przekraczać i w tym przypadku ReD_Devil jej nie wyczuł.

• Lubię To 1
  • Kocham To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności