Skocz do zawartości
Asn

Samochód do 20k PLN :3

Rekomendowane odpowiedzi

1. kogo ty sie pytasz jak tu polowa ludzi 14 lat nie ukonczyla

2.  na pierwsze auto nie polecam aut z wiekszym silnikiem niz  1.4 bo sie rozpieprzysz na pierwszym zakrecie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zależy co chcesz robić z nim jeżeli chcesz go jakoś porobić to bym kupił auto do którego jest wiele części itp. np. ja celuje w mazda mx5 NA(mk1),  golf 2(przy zmianie silnika na jakiś z passata b3/b4) powinien się odpychać porządnie. Tyle że mazd mało jest w polsce godnych uwagi, a golfa wyrwiesz bardzo szybko i ładnego. Musisz pamiętać że młody kierowca płaci więcej za ubezpieczenie więc lexus z 2.0/3.0 pod maską tak średnio, sam chciałem kupić pugeota 406 coupe z 3.0 ale przemyślałem że będę płacił za ubezpieczenie w ch.... 

A pytania na takich forach o grach to daruj sobie, większość odpowiedzi będzie tak poparta faktami "bo kumpel mi kiedyś powiedział że to jest dobre....", podobnie polskie fora działają zapytasz o silnik wankla to powiedzą że to jakiś błąd że to powstało, tak to jest jak w Polsce nie naprawia/konserwuje się tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup jakiś tańszy samochód żeby mieć hajc na naprawy. Nie będę pisal zebyś kupił samochód ze słabym silnikiem bo się rozpierdolisz na drzewie, bo nie jestem jasnowidzem, ale teoretycznie lepiej by było jakiegoś 1.4 od hondy (idealny dla młodego kierowcy) albo jakiegoś niemieckiego muła w dizlu. Pierwszym samochodem się człowiek dopiero uczy jeździć, nie musi to być limuzyna marzeń. Jak możesz tyle hajsu wydać to weź civica VI w coupe, bo tera bedą drożeć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi