Skocz do zawartości
Kubi1910

[Propozycja] <Serwer> <Brudne pojazdy> - <Kubi1910>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Kubi1910
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Chciałbym zaproponować, aby pojazdy na serwerze się brudziły. auta brudziły by się podczas jazdy po offroadzie, kaużach, jeziorach, płytkich wodach itp. pojazd można by było umyć w myjni Los Santos, Idlewood, na stacji benzynowej obok salonu tatuażowego. Umycie pojazdu kosztowało by tyle ile w rzeczywistości.

1669160458_myjniasanandreas.thumb.png.9cb2dece113d8ef4d87e0ef5f09d86bd.png

i w sumie to tyle Pozdrawiam 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak może się ubrudzić wjeżdżając do jeziora? to nie ma kompletnie sensu.

Rly.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł całkiem ciekawy o ile realizacja jest ważna dla społeczności paradise. Możliwość pobrudzenia pojazdu oraz umycia go nie mogłyby się bugować poprzez np. oddawanie pojazdu do przechowywalni. Zabrudzenia pojazdu pojawiałby się/rosłyby proporcjonalnie do przejechanej drogi. Ilość przejechanych kilometrów, jakości drogi czy choćby pogody (wiadomo, że podczas deszczu pojazd może się trochę umyć, ale także ubrudzić od błota). 

Myślę, że realistyczne przedstawienie tego pomysłu wymagałoby dużo czasu i dokładności. Należy więc zadać pytanie czy jest to aż tak potrzebne? Myślę, że sam pomysł mógłby zostać zrealizowany lecz po starcie serwera i ukończeniu wielu ważniejszych pomysłów/spraw.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 13.09.2018 o 21:12, Asn napisał:

jak może się ubrudzić wjeżdżając do jeziora? to nie ma kompletnie sensu.

Rly.png

Chyba nie widziałeś jezior na wsi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zbędny skrypt, raczej i tak nikt by nie korzystał z tej myjni, gdyż ludzie nawet nie naprawiają aut na serwerach RPG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.10.2018 o 16:02, Pingwinooo napisał:

Zbędny skrypt, raczej i tak nikt by nie korzystał z tej myjni, gdyż ludzie nawet nie naprawiają aut na serwerach RPG.

Zbędny? Jedno z lepszych urozmaiceń, dla tych, którzy kochają dopieszczać swoje samochody. Przykładowo ja, kiedy mam rozwalony zderzak, czy inną część dostaję za przeproszeniem kurwicy, bo brzydko to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy lubią takie małe błahostki, ale cieszące oko. Każdy będzie dbał o swój pojazd jak chce. Dla elementów RP będzie to bardzo fajna opcja np. na org przestępcze itd (rp nie jest obowiązkowe ale każdy będzie na swój sposób działał). Wedle upodobania graczy.. na tak. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności