Skocz do zawartości
Nietypowyyy

[Propozycja] <Serwer> <Zaawansowany tuning pojazdów> - <Nietypowyyy>

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Nietypowyyy
Czego dotyczy propozycja?: Serwera
Opis propozycji: Proponuje o stworzenie zaawansowanych tuningów pojazdów takich jak: Naklejki (Tworzone przez użytkowników do konkretnego modelu pojazdu), Ulepszenia silnika (Wzmocnienie mocy [handling]), Turbo Sprężarki (Wydający charakterystyczny dźwięk oraz polepszając handling pojazdu), Obniżenie zawieszenia, spojlery (Różne od tradycyjnego spojlera na bagażniku który by zwiększał docisk pojazdu do nawet przedniego zderzaka który też by powodował większy docisk pojazdu co się równa lepsza przyczepność), Różne dodatkowe wloty (Na masce, dachu i po bokach co by polepszało aerodynamike co się równa szybsze przyśpieszenie), Różne części zrobione z materiału carbon (co by zmniejszało masę pojazdu), Rury wydechowe (Nie chodzi mi te które są już w GTA normalnie tylko jakieś ładne, stylowe oraz które faktycznie coś dają np: inny dźwięk pojazdu lub też wpływało to na osiągi), Różne rodzaje opon (Wpływało by to na trakcje pod czas startu, lepsza przyczepność zależności o typie opony). Resztę zostawiam wam do wymyślenia 😉 Pozdrawiam.

Edytowane przez Nietypowyyy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Faktycznie, pomysł ciekawy, ale twórcom raczej nie będzie łatwo czegoś takiego zrobić. Pamiętajmy że oni tworzą serwer, a nie oddzielną gre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

meh, tak jak to napisał @Virelox nie będą robić z Paradise NFS SA Ponieważ to nie serwer race, lecz do club'a/blisty itp można dodawać spojlery wdechy itd... a reszta rzeczy które wymieniłeś była na Paradise 1.0 np te turbo sprezarki i ulepszenia silnika 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

z tego co wiem będzie mozliwość tuningowania z danych wzorów ale będzie to bardzo drogie 😉 (pisałem propozycje o wzorach)

link do propozycji: 

Edytowane przez krzysiek1088

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 12.10.2018 o 16:04, Pingwinooo napisał:

Też jestem na nie. Na serwerze RPG wystarczy podstawowy tuning oraz podmienione felgi.

Zawsze jest lepiej jak jest tego więcej 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tuning mechaniczny będzie wprowadzony, jednak wizualny pozwolimy sobie wprowadzić w jednej z aktualizacji.

propozycja_kolejka.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności