Skocz do zawartości
Pawel0s

[Propozycja] <Serwer> <Neony> - <Pawel0s>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Pawel0s
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwera
Opis propozycji: Dzień dobry, zaproponuję Wam regułę dotyczącą neonów . Jak dobrze mi mówili neony w poprzedniej  edycji były bez limitu. Proponuję Wam wprowadzić na serwer odpowiednią ilość sztuk tych świecących bajer. Przykładowo dajmy 25 sztuk. I też można byłoby wprowadzić ich żywotność tworząc z nich rzadkość towar ekskluzywny. Neony można byłoby sprzedawać na licytacjach członków ekipy 🙂

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neony w poprzedniej edycji były na tyle drogie ze i tak bardzo mało osób je montowało. Nie ma sensu w taki sposób ograniczać ich dostępności, na nie

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAKtylko że lepiej by było, jak by po prostu się montowało neony, nie ma sensu tego komplikować

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie. To nie jest serwer RACE ani nic w tym kierunku. Z tego co wiem neony bugują się w GTA SA oraz myślę, że na słabszych komputerach ludzie mogli by mieć z tego powodu lagi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie na nie. Po co takie coś wprowadzać? Neony były drogie i pewnie będą. A pomyślałeś co wtedy jak ktoś zakupi sobie neony przestanie grać na serwerze auto będzie stało w przecho a ktoś nie będzie mógł sobie zamontować bo już więcej nie ma. Lepiej żeby zostało tak jak było. Można by wprowadzić coś takiego, że neony będą co jakiś czas się psuć, to znaczy będą coraz słabiej świecić ale nie tak, że się całkiem zepsują i będzie trzeba nowe kupić tylko np zapłacić za wymianę tych żarówek czy jak to wygląda bo nie wiem. Wtedy taka wymiana kosztowała by z 20/30% z ceny neonów. Ale wolałbym aby zostało tak jak było po co się bawić w takie coś nie potrzebne to jest. 

Edytowane przez PS_
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności