Skocz do zawartości
Pawel0s

[Propozycja] <Serwer> <Własne lotnisko Hangary > - <Pawel0s>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Pawel0s
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] : Serwera
Opis propozycji: Witam, Dzisiaj zaproponuje Wam stworzenie prywatnego lotniska dla gracza bądź grupy lotniczej. Będzie ona posiadała Wielki Pas startowy, kilka hangarów na samoloty typu : Shamal, Stuntplane,Nevada,Beagle czy też wielka Andromada? Potężne lotnisko dla bogacza? Czemu nie ?  Ale również powinna posiadać helipady , stanowisko  mechaniczne , własną bramę wjazdowa czy własną lakiernie lotniczą ? Doby takowego lotniska powinny być o wiele wiele większe od typowego domku. 
Pozdrawiam Pawel0s 🙂

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W umiejętnościach jest lotnictwo i w sumie napisane że możliwość zakupienia prywatnego samolotu czy helikoptera a gdzieś będziemy musieli to trzymać więc w sumie na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że lotniska rozmieszczone na całym San Andreas powinny wystarczyć. Są 3 lotniska w miastach (LS, SF, LV) następnie mamy "opuszczone lotnisko", lotnisko na "Area 69" oraz lotnisko polowe w AP. Łączna ilość lotnisk jest dość duża. Myślę, że skoro pomysł miałby być realizowany to jedynie to przerobieniu lotniska, a nie dodając nowe, zbędnie obciążając serwer. Choć samo wypożyczenie lotniska wydaje się dość nietypowe. Myślę, że jest to po prostu zbędne. Graczy i tak nie byłoby długo stać na zakup takiej "nieruchomości".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi