Skocz do zawartości
Mlody

[Propozycja] <Serwer> <Pożyczenie kluczyków od auta> - <Mlody>

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Mlody
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] 
Opis propozycji:Cześć, mam jedną z nie wielu propozycji dotyczącego serwera. Wielu ludzi na poprzedniej edycji paradise skarżyło się na brak pożyczaniu kluczyków od auta, dla znajomego. Więc pomyślałem aby na ten edycji naszego upragnionego serwera, została dodana możliwość użyczenia kluczyków. Myślę ze ten pomysł wypaliłby  w 100%. Miłego dnia, Pozdrawiam! 

Edytowane przez Mlody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawy pomysł ale żeby nie było takiego czegoś że typ cię zabije bo mu kluczyków nie dałeś chyba że bronię tylko w strefie dm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, SzymeGG napisał:

Ciekawy pomysł ale żeby nie było takiego czegoś że typ cię zabije bo mu kluczyków nie dałeś chyba że bronię tylko w strefie dm

Myślę, że DM będzie wszędzie dla odpowiednich grup/osób. Frakcje oraz grupy przestępcze na pewno będą posiadały DM na całej mapie (bo z tym wiąże się duża część ich pracy).

Opcja udostępnienia pojazdu powinna być troszkę podzielona np.

* Współwłaściciel pojazdu - osoba która posiada takie same prawa do pojazdu (jednak możliwość sprzedaży posiada tylko właściciel lub stworzenie możliwości sprzedania pojazdu za zgodą obu współwłaścicieli - nawiązanie do realu)

* Udostępnianie pojazdu kumplowi -udostępnia pojazd do czasu odwołania (Nie ma ograniczonego czasu. Pojazd może być udostępniony na 2 min, 2 godziny, 2 dni itd.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności