Skocz do zawartości
Mati3112

[Propozycja] <Serwer> <Równowaga gospodarki> - <Mati3112>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Mati3112
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Przeczytałem wiele opinii, wszystkie podsumowania tygodnia oraz w połączeniu w moim stażem na MTA i serwerach RPG i nie tylko wiem, że bardzo ważna jest gospodarka i kontrola nad nią. By kontrolować gospodarkę serwerową i jednocześnie by gracze nie zarabiali 24/h proponuję wprowadzenie ograniczenia kwoty która można zarobić jednego dnia. Wiem, że wielu graczy może negować ten pomysł jednak jeśli myślicie o serwerze na dłuższy czas to trzeba wprowadzić coś co pozwoli na długi czas kontrolować gospodarkę serwera. Dodatkowo nie wiem czy kwoty podawane do filmików są zbliżone do tych które mają obowiązywać ale moim zdanie zarobki również powinny być dość niskie by gracze nie osiągali wszystkiego w 2 miesiące przez co może znudzić im się serwerem. 

Jeśli wprowadzi się ograniczenie zarobków i niską płace praca będzie bardziej wymagająca. Już tłumaczę dokładniej:

- Wiadomo by zarabiać więcej będzie trzeba poświęcić więcej czasu pracować dłużej i ciężej. Pracownicy o klasie postaci biznesmen będą musieli bardzo się starać by zarabiać i nie osiągnąć statusu niewypłacalności finansowej.

- Na filmiku widziałem pojazdy o wartości 250.000.00$ co jest dość dużą sumą jak za pojazd marki phoenix. Obniżenie płacy i cen pojazdu oraz posortowanie jej w stosunku do wyglądu, prędkości maksymalnej, przyspieszenia oraz możliwości wprowadzenia ulepszeń i dostosowanie cen do zarobków.

* Przykład: Gracz zarabia 4.000.00$ na godzinę gry więc jeśli spędzi w grze 8 godzin (np. w weekend pada na dworze i w ogóle nudzi się takiej osobie) to dziennie byłby w stanie zarobić 32.000.00$ gdzie taki zarobek jest nierealny i niemożliwy. Zarobek i wprowadzanie takiej dużej gotówki w obieg psuje gospodarkę serwera. Jeśli więc na serwerze pojawia się 200 takich graczy to w obiegu jest już 6.400.000.00 na cały serwer. Kwota absurdalnie wielka.

Małe zarobki, ograniczenie ich spowoduje, że gracze nie wprowadzą takiej dużej gotówki w obieg przez co będą musieli grać dłużej i więcej pracować starać się by osiągnąć coś na serwerze. Jak wiadomo każdy chce być? mieć coś wyjątkowego na serwerze.

Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania oraz ustosunkuje się do wypowiedzi i opinii innych osób w tej sprawie.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności