Skocz do zawartości
TylkoZielu

[Propozycja] <Serwer> <Praca Służba Więzienna> <TylkoZielu>

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

NickTylkoZielu
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji
Jak wiadomo na każdym serwerze znajdą się osoby co łamią zasady bądź po prostu działają niezgodnie z prawem 😄 dlatego od tego jest policja, a gdyby tak dorzucić do tego wszystkiego służbę więzienną,  gdzie ludzi będą musieli np wykonywać pracę społeczne by odpokutować swoje winny, policja doprowadza takiego delikwenta i musi on odsiedzieć w minutach konkretną karę (bądź nawet w godzinach) i o skróceniu wyroku przesądza służba więzienna, która miała by panel pozwalający zmniejszyć czas odsiadki za dobre sprawowanie, albo wykonywanie poleceń nadzorującego 😄, wtedy można by się pokusić o rozbudowę takiego kierunku pracy o stopnie - kierownik więzienia, dyżurny itp. Warty na strażnicach gdzie ludzie będą musieli przenosić jakieś worki z piaskiem czy czymś innym, obieranie ziemniaków jakaś minigierka za co powiedzmy dostawali by skazani jakąś słabą wypłatę bo reszta idzie na konto "państwa", wypłaty dla strażników itp. Co sądzicie o czymś takim ? Według mnie dość ciekawy kierunek rozwoju czegoś powiedzmy innowacyjnego. Pozdrawiam!

Edytowane przez TylkoZielu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem po co ci tyle kolorów, ale jako PRACA to niestety nie przejdzie, z powodu graczy którzy przez samowolkę mogą sobie ładnie pokrzyżować plany.
Następnym argumentem jest fakt, iż jest to jednak serwer RPG, gdzie JailTime jest tylko liczony w sekundach po których upływie odsiadka dobiega końca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jako frakcja podpięta do SAPD tak jako praca dorywcza nie ma szans za dużo było by takich sytuacji gdzie "Janusz weź zmniejsz mi kare, my kumple".

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Bartx. Kolory są po to by z nich rozsądnie korzystać, akurat w tym kontekście by bardziej rzucało się w oczy oraz by było milsze dla oka niż jednolity tekst, twoja odpowiedź, która w pewnym stopniu miała mi pokazać, że nie potrzebnie używam kolorów jest niepotrzebna i to użycie kolorów na siłę by mi dać do zrozumienia, iż są zbędne jeszcze gorzej świadczy o twojej wypowiedzi nie wiem co chciałeś osiągnąć kolorując swoją wypowiedź ale zakończę ten temat bo nie ma sensu dyskutować. @MrMatej rzeczywiście trochę przesadziłem z pomysłem 😄 ale no przynajmniej się starałem, nie zmienia to faktu, że według mnie pomysł jest ciekawy ale jednak nie pasuje do tego serwera 😄. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności