Skocz do zawartości
Zielony

[Propozycja] <Serwer> Kamera pierwszo osobowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Lolelo
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord] Serwer
Opis propozycji: Poprostu kamera pierwszo osobowa tylko że środek auta ma mieć jakiś model czy coś żeby tak brzydko nie wyglądało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neutral; uważam, że taka kamera mogłaby ładnie działać tylko jeżeli byłaby zrobiona bardzo dobrze. Na innych serwerach niestety nie jest to zrealizowane najlepiej. Po prostu GTA SA nie jest przystosowane do widoku FP i nie wygląda dobrze z tego widoku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamera z pierwszej osoby na GTA San Andreas wygląda nie zbyt schludnie i estetycznie na tej wersji nie za bardzo to pasuje ponieważ są czasem nie do ciągnięcia. Jestem osobiście na nie, patrząc na to jak będzie ta kamera wyglądać to już wole pograć w gta V gdzie widać ją o wiele ładniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamera w MTA pierwszoosobowa jest słabo przystosowana i bez podmianek pojazdu raczej nie będzie wyglądała estetycznie i zachęcająco. A podmianki pod pojazdy (w dużej ilości) mocno obciążą serwer, spowodują dłuższe pobieranie zasobów serwera i mogą powodować lagi w graczy z słabszym komputerem. Niestety jestem na nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem niestety na nie chociaż MTA Province prowadziło takie coś mało osób korzysta bo przez pierwszy czas było by to fajne ale potem i tak nikt nie korzystał... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kamera pierwszosobowa ma miejsce jeżeli są wysokiej jakości modele pojazdów, jako że nie mamy w planach wprowadzenia pojazdów w wysokiej jakości taki skrypt nie ma miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności