Skocz do zawartości
Virelox

#03 - Podsumowanie prac

Rekomendowane odpowiedzi

NjjKh6E.png

AXmDY8N.png

Witamy już w trzecim podsumowaniu tygodnia na który zapewne cierpliwie lub nie oczekiwaliście.
Co zrobiliśmy? Zapraszamy do lektury.

edVEJfu.png

Dzięki systemowi interakcji otoczenia będziemy mogli podjąć wszelkie interakcje z pojazdami, graczami, czy innymi obiektami.
Tryb interakcji włączamy poprzez klawisz "E", wtedy podświetlą nam się obiekty z którymi możemy dokonać interakcji, następnie wybieramy obiekt z którym chcemy dokonać interakcji. Zastosowanie tego systemu ma celu zapewnienie dynamiki rozgrywki poprzez interakcję otoczenia a nie wpisywanie komend.

OpaYB8D.png

Myślę że każdy wie jakie zastosowanie ma ekwipunek, jednak postawiliśmy tutaj na przejrzystość.
W ekwipunku znajdziemy podział na kategorię co pozwoli nam na szybsze znalezienie przedmiotu którego poszukujemy, dodatkowo aby jeszcze ułatwić znalezienie to każdy item będziemy mogli dodać do ulubionych co pozwoli nam na trzymanie swoich ulubionych przedmiotów w zasięgu ręki.
Aby jeszcze dodatkowo zaoszczędzić Wam czasu dajemy możliwość przypisania sobie itemu pod klawisz 1-9, wystarczy najechać na item oraz nacisnąć numer klawisza pod jaki chcemy przypisać item.
Każdy gracz będzie miał limit itemów w zależności od wagi, więcej przedmiotów będziemy mogli nosić z czasem.

vTdyMHg.png

Czym byłby ekwipunek bez możliwości handlu? Stawiamy na pełną integrację między graczami, chciałbyś z kimś pohandlować? Dzięki temu systemowi wymiana przebiegnie bezpiecznie, a żaden z graczy nie zostanie oszukany.
Gotówka na serwerze również będzie wymieniana przez system handlu!

JAC8Oar.png

Twoje przedmioty nie mieszczą już się w twoim ekwipunku? Dzięki systemu schowków, nasze przedmioty będziemy mogli schować do pojazdu, czy do sejfu w swoim domku.
Schowki również mają swój limit wagi oraz slotów.

To już by było na tyle jeżeli chodzi o dzisiejsze podsumowanie, dziękujemy za aktywność i widzimy się już za tydzień.
A tym czasem zapraszamy Was do obejrzenia poniższego filmu przedstawiające dzisiejsze podsumowanie.

B8nn25a.png

• Lubię To 10
  • Kocham To 19

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Całość jak najbardziej sztosik robota, nie mogę doczekać się startu 😄

(P.S. Lisa dzięki za przypomnienie bo zapomniałem edytować i napisać)

Edytowane przez Araszo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wszystko fajnie, ale nie podoba mi się ekwipunek i jego wygląd

Edytowane przez Adix.
  • Szokujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko wszystko wygląda, oprócz ostatniej kwestii ze schowkiem. 
Warto by było dodać że przy tej opcji otwiera się bagażnik lub trzeba mieć otwarty aby się pokazała, a po włożeniu przedmiotów jest np 1-2 sekundowa animacja postaci że chowa przedmiot/wyjmuje po wyłączeniu opcji ekwipunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Estetycznie wykonane 😄

Edytowane przez RiKi
Literówka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten handel i pomyśleć jak teraz będą ludzie chcieli komuś skopiować kluczyki do infernusa :v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Garru napisał:

Spoko wszystko wygląda, oprócz ostatniej kwestii ze schowkiem. 
Warto by było dodać że przy tej opcji otwiera się bagażnik lub trzeba mieć otwarty aby się pokazała, a po włożeniu przedmiotów jest np 1-2 sekundowa animacja postaci że chowa przedmiot/wyjmuje po wyłączeniu opcji ekwipunku.

myślę że tak zrobimy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Interakcja otoczenia mnie ujęła, fajnie to wygląda. Good job ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne lecz czekam na jakies ciekawszego, prace itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności