Skocz do zawartości
Toxi

[Propozycja] <Serwer> <Czat głosowy> - <Toxi>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Toxi

Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]

Opis propozycji: Czat głosowy mógłby byc bardzo dobrą opcją jeżeli chodzi o Role Play. Działało by to na takiej samej zasadzie jak w gta V na serverach rp.

Nie wiem co mogę jeszcze dopisać.Widziałem takie czaty na serverach mta dało by się to zrealizować.

PS: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne ale przy tylu osobach na serwerze mogło by być to troche wnerwiające jak tyle osób w okolicy rozmawia w tej samej chwili .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Toxi napisał:

Jak macie czas to przeczytacie komentarze pod devlog tutaj na forum a jak nie macie to w skrocie Brzysiek oraz Virelox testowali już voice chat ale nie jest dopracowany przy większej liczbie osób crashuje mta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy wielu osobach zrobi się zbędny szum a jak gracze będą wyzywać to dopiero się zrobi młyn.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za.

Mógłby być pod przyciskiem N.

A mielibyśmy możliwość włączenia Normalny/Szept/Krzyk

Oraz czat głosowy byłby na jakąś odległość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, na 100 procent, ułatwiłoby to odgrywanie akcji RP. Tylko jest jeden problem. Czat głosowy musi zostać jeszcze dopracowany przez twórców mta.

• Zabawne 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba masz nierówno pod sufitem, jeszcze będą osoby które będą pluły w mikrofon albo śpiewały psalmy kościelne na VC. Trolle zawsze będą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noope... Why?
1. Odgrywanie RP będzie wyglądało tak ubogo jak na GTA V czyli kabaret i idiotyzm A KLIMAT przestanie istnieć, zero kreowania zero niczego.
2. Krzyczące kidy, z mikrofonem z bazaru za 5,40zł.
3. Ludzie z inteligencją ameby, bądź te które są jej pozbawieni zaczną pewnie krzyczeć i odwalać takie zoo, że trzeba będzie odpalić obozy zagłady masowej.
4. Spora część "publiki" zna ten VoiceChat od kukiełek z YT, gdzie jest to tak kaleczone a Role Play ma tam tyle w znaczeniu co kropla krwi w oceanie, i pewnie ślepo podążający ludzie za swoimi IDOLAMI XD będą próbowali naśladować to odgrywanie, które jak mówię jest kabaretką a nie Role Play.

Pomysł absolutnie idiotyczny jak na MT.

• Lubię To 2
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie

A więc już przechodzę do tłumaczenia czemu... Tak jak zostało już powiedziane od kolegów na górze, że jeżeli jest więcej graczy obok siebie i używają takiego VoiceChat'u to crashuje MTA. A więc, aby nie wymyślać po prostu lepiej zostać przy TeamSpeak'u, Mumblu czy Discordzie. Twórcy MTA jeszcze nie podrasowali dobrze tego VoiceChat'u i po prostu będą problemy z akcjami RP. Również inni gracze będą trollowac lub naduzywac właśnie takie VoiceChat'y. 

To tyle ode mnie, dziękuję😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności