Skocz do zawartości
Spajki43

[Propozycja] <Serwer> <Skup/złomowisko> - <spajki43>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: spajki43
Czego dotyczy propozycja?: Serwer,
Opis propozycji: wiem wiem następny głupi pomysł ale przejdę do rzeczy na złomowisku można by było neutralizować pojazdy (poprostu usuwać ) może się trochę przydać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może się przyda by nie było syfu ,ale wydaje mi sie ze gracz i tak raczej wybierze giełdę bo na niej może i coś zarobi .

• Lubię To 1
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż jedyna sensowna opcja ze złomowiskiem to jest taka jak na py****, ale zaraz by było że kopiowanie skryptów więc raczej nie przejdzie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o złomowisko, to na Paradise w zeszłym roku, mieliśmy okazję zobaczyć je w akcji. Także, nie widzę przeciwwskazań, aby ponownie zagościło na serwerze.

Jestem na tak.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również na Tak, nic nie szkodzi spróbować jak to zadziała 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja by bym na tak bo można zrobić to jako biznes bo każdy pojazd na złomowisku trzeba rozebrać wiec gracze mogli by się zatrudniać jako złomiarze i rozbierać pojazdy w taki sam sposób jak na v1 było składanie ich tylko w odwrotnym procesie i by dostawali za czas pracy kasę a właściciel by już sam sprzedawał te części + zrobić skupy złomu abo coś podobnego (giełdę) gdzie gracze mogli by zobaczyć cenne danych metali/materiałów.

http://www.bobrek.com.pl/images/main/main7.jpg

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jest okey, tylko na przyszłość jak już piszesz jakąś propozycję to mógłbyś się trochę lepiej rozpisać. Można by to fajnie rozbić wystarczyło się trochę wysilić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, MrMatej napisał:

Ja by bym na tak bo można zrobić to jako biznes bo każdy pojazd na złomowisku trzeba rozebrać wiec gracze mogli by się zatrudniać jako złomiarze i rozbierać pojazdy w taki sam sposób jak na v1 było składanie ich tylko w odwrotnym procesie i by dostawali za czas pracy kasę a właściciel by już sam sprzedawał te części + zrobić skupy złomu abo coś podobnego (giełdę) gdzie gracze mogli by zobaczyć cenne danych metali/materiałów.

http://www.bobrek.com.pl/images/main/main7.jpg

i o to mi chodziło 🙂 następna praca która by może była opłacalna na serwerze 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności