Skocz do zawartości
Spajki43

[Propozycja] <Serwer> <cygan> - <spajki43>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: spajki43
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: można by było kupić pojazdy z przebiegiem ponad 50k np manana 1.4 przebieg 56041 za 2k 

POZDRAWIAM 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wstępie powiem, że cygan jak był na pierwszej edycji, to teraz też go na 90% zobaczycie. Będzie można wtedy, kupić u niego takie autka. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj cygan jest zawsze na serwerze by gracz mógł kupić sobie tanie auto na "start" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta propozycja według jest dla mnie jak nabijanie sobie statystyk, bo wiadomo że będzie cygan, bo na każdej edycji był.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wyżej, ale no fakty, przyda się jak ktoś będzie chciał kupić tanie auto na start. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja jak dla mnie jest bezsensu, ponieważ każdy z nas wie że jeżeli chcemy wykupić swoje pierwsze autko za małą gotówkę to jest od tego cygan a dopiero potem są salony z większą ceną, aby wykupić pojazd. Jeżeli by nie było tego cygana to byśmy musieli biegać na piechotę po całej mapie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że opcja cygana powinna zostać zastąpiona złomowiskiem w formie biznesu. Stare pojazdy z dużym przebiegiem byłyby tam sprzedawane, a osoba prowadząca biznes wraz z pracownikami spokojnie mogłaby skupować i sprzedawać pojazdy dalej nowym graczom. Pojazdy które jednak nie nadają się do jazdy są po prostu złomowane. Optymalne rozwiązanie dodające pracę dla konkretnego biznesu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności