Skocz do zawartości
Spajki43

Propozycja] <Serwer> <Frakcja Pomoc Drogowa> - <spajki43>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: spajki43
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Pomoc Drogowa pomagała by ludzią ściągać auta do naprawy, na stacje paliw za to mogło by być jakieś małe wynagrodzenie powiecmy z autostrady lv do mechanika koło lotniska. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiesz pomysł sam w sobie jest dobry ale znając życie to nie przejdzie bo najprawdopodobniej policja będzie mieć lawety i to tak naprawdę już jest martwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że nie ma sensu zaśmiecania serwera. Lepiej dołożyć istniejącym już frakcjom dodatkowych obowiązków. Jestem na NIE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł nie jest zły, jednak jest to trochę zbędne narazie na NIE 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jest jak najbardziej okey, ale można by to zastąpić tak, że silnik może odpalić po jakieś tam próbie i wtedy będzie można dojechać np. do mechanika. A jak wcześniej wspomniałem pomysł jest okey.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Tomitokron napisał:

Pomysł jest jak najbardziej okey, ale można by to zastąpić tak, że silnik może odpalić po jakieś tam próbie i wtedy będzie można dojechać np. do mechanika. A jak wcześniej wspomniałem pomysł jest okey.

Odpalanie za którymś razem było już na poprzedniej edycji 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł w sumie nie jest zły, ale trzeba pamiętać, że podobną rolę, będzie na serwerze odgrywała Policja. Trzeba byłoby wszystko, tak zorganizować, że Policja, oraz pomoc drogowa miałyby, porównywalną ilość zleceń. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze mówiąc to można zrobić org które bd mogły kupić pojazdy do holowania i kierowca mógł by z nimi sie kontaktować i płacić in bezposrednio. i takie owe org były tez wynajmowane przez policje do wypadkow czy tez przez gracza by np z aukcje przewoził większą ilość aut czy zabytek.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hell nah. Napewno nie w roli osobnej frakcji. To powinno być raczej dodatkowa robótka dla SAPD.

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 5.07.2018 o 10:38, MrMatej napisał:

Szczerze mówiąc to można zrobić org które bd mogły kupić pojazdy do holowania i kierowca mógł by z nimi sie kontaktować i płacić in bezposrednio. i takie owe org były tez wynajmowane przez policje do wypadkow czy tez przez gracza by np z aukcje przewoził większą ilość aut czy zabytek.

Czy org to raczej nie, ale jako biznes to raczej lepiej by brzmiało. Można też dodać lawety do SAPD i lider by postanowił od jakiej rangi może wyjeżdżać taka jednostka. 

Jako, iż troszeczkę jeszcze myślę na tych wakacjach, to dodam od siebie że na dyspozytorni SAPD były by zgłoszenia dotyczące na przykład tych lawet że są potrzebne w dane miejsce. To można by było dodać do takich zgłoszeń pod /997 czy /112 w panelu co dokładnie by się chciało wezwać czy patrol czy lawety do od holowania. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 8/10/2018 at 12:37 AM, Cola said:

Czy org to raczej nie, ale jako biznes to raczej lepiej by brzmiało. Można też dodać lawety do SAPD i lider by postanowił od jakiej rangi może wyjeżdżać taka jednostka. 

Jako, iż troszeczkę jeszcze myślę na tych wakacjach, to dodam od siebie że na dyspozytorni SAPD były by zgłoszenia dotyczące na przykład tych lawet że są potrzebne w dane miejsce. To można by było dodać do takich zgłoszeń pod /997 czy /112 w panelu co dokładnie by się chciało wezwać czy patrol czy lawety do od holowania. 

Ja ci powiem ze można było by zrobić dodatkowy nr który nie jest alarmowy np /222

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności