Skocz do zawartości
Shootinger

[Propozycja] <Serwer> <Prace wieloosobowe> - <Shootinger>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Shootinger
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji:  Moim zdaniem ciekawe by było gdyby doszła praca którą można by wykonywać w określoną liczbę osób. Np wspólny napad na bank po którym 3 osoby po wykonaniu swoich zadań dostają po równo gotówkę. Można by znacznik w który jak wejdą np 3 osoby rozpoczyna się wspólne zadanie.

• Lubię To 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł! Prace co-op to coś, czego na większości serwerów po prostu brakuje. Na pewno umiliłoby to bardziej rozgrywkę graczom, podczas zarabiania.
Jak najbardziej na tak. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja mi się bardzo podoba, jak wyżej już koledzy wspomnieli, brakuje tego na serwerach 🙂 Jestem na TAK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za, tego nie ma na prawie żadnym serwerze i napewno wyszło by ciekawie 😄.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prace kooperacyjne naprawdę miałyby duże szanse zagościć na serwerze. Przede wszystkim musimy skupiać się również na innych osobach, które lubią pracować z drugą połówką, przyjaciółmi czy też z kimś z rodziny. W porównaniu do innych prac to właśnie prace kooperacyjne będą czymś wyjątkowym, ponieważ dzięki temu możemy popracować z osobą i nie nudzić się a da nam to więcej frajdy jak i zarówno radości. Jest to bardzo dobra alternatywa dla tych, którzy nie lubią pracować samemu. Jak najbardziej na tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry pomysł. Takie prace i zadania mogłyby dać szansę na wspólną grę ze znajomymi, także podczas pracy. Zwykle jest tak, że pracując jedynie co to możemy popisać z innymi, albo porozmawiać na komunikatorze. Wspólne zadania zrzeszyłyby także  graczy i dały możliwość poznania innych osób. Mam nadzieję, że pomysł zostanie w jakiś sposób zrealizowany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny pomysł serdeczny kolego jestem jak najbardziej na tak przez wielkie G i D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chętnie bym opracował w takiej pracy gdzie aby zarobić trzeba współpracować zesoba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

takiego czegoś brakuje w mta, a zauważmy, że sporo prac można by urozmaicić takim czymś. na przykład praca grabarza - przecież samemu się trumny nie uniesie ;]

Edytowane przez Wokstar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca Co-Op to świetny pomysł, razem z kolegami można by robić napady, bądź przygotowania do nich... coś w stylu GTA-Online, oby takie coś się pojawiło!

Opinia: Na TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam pomysł z pracami wieloosobowymi jest dość ciekawy jednak twoja propozycja (napady na bank) raczej nie należy do najlepszych ponieważ zapewne będzie to należało tylko do postaci o określonym charakterze (bandyty). Ale myślę,  że przedstawienie prac wieloosobowych to nie jest jakiś ogromny problem

Przykładem prac wieloosobowych:

- Transport pojazdów gabarytowych - praca pilotów - kilka osób współpracuje podczas przejazdu pojazdu ponadwymiarowego (np. dude, flatbed, rhino, barracks) muszą blokować drogi, kierować ruchem tak by kierowca pojazdu ponadwymiarowego spokojnie przejechał i niczego nie uszkodził.

- Ochrona konwoju - praca ochroniarzy - kilka osób ( 3 pasażerów + kierowca mieści się w pojeździe securicar) musi wspólnie ochraniać konwój z gotówką lub cennymi przedmiotami (niestety do realizacji tej pracy potrzebny jest biznes który będzie zatrudniał ochroniarzy). Zagrożenie dla takich konwojów będą stanowić gangi które będą chciały zarobić rabując transportowany towar.

Oczywiście można by wymyślać również inne prace choć spora ich część jest powiązana z frakcjami bądź biznesami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawy pomysł jestem na tam dało by to dobrą możliwość poznawania znajomych chyba że trzeba by było z swoimi 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie coś jest już zarezerwowane dla organizacji przestępczych, nie możemy udostępnić tego dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności