Skocz do zawartości
Elwood

[Propozycja] <Serwer> <Dekorowanie Domów> - <Elwood>

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick: Elwood
Czego dotyczy propozycja?: [Serwer]
Opis propozycji: Jak pamiętamy z poprzedniej odsłony Paradise, zakupione przez nas meble i ozdoby zostawały na stałe w ekwipunku bez możliwości usunięcia ich. Proponuję wprowadzić możliwość sprzedawania mebli czy to innym graczom czy po prostu zwracaniu ich do sklepu za np. połowę ceny. Nie chciane przez nas meble potrafiły utrudniać odszukiwanie pożądanego przedmiotu.

Edytowane przez Elwood
  • Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pomysł jak najbardziej należy do kategorii, tych przydatnych. Według mnie, taka giełda to bardzo dobra rzecz, nawet, jeśli mielibyśmy meble sprzedawać za połowę ceny. Jestem na tak 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak najbardziej na tak bedzie mozna tkz. "Po taniosci" kupić fajne meble.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
On 6/30/2018 at 5:36 PM, Danny said:

Pomysł jak najbardziej należy do kategorii, tych przydatnych. Według mnie, taka giełda to bardzo dobra rzecz, nawet, jeśli mielibyśmy meble sprzedawać za połowę ceny. Jestem na tak 🙂 

i takie owe meble np po mieść by miały znaki używania czy jakiś shader czy coś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Brzysiek Kiedy propozycje zostaną prze selekcjonowane i przeniesione do odpowiednich działów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Elwood co 2-3 tygodnie sprawdzamy propozycje, ale możemy to też robić bardziej regularnie - nie ma reguły

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama reguła wprowadzenia tej propozycji jak najbardziej ma sens. Dlatego każdy będzie mógł sprzedawać swoje meble po taniości, a w najgorszym przypadku np. 'oddawanie' mebli za darmo czy też za straszną niską cenę nie będzie tolerowane i karane. Ewentualnie można zrobić, że maksymalnie od 'nowych' mebli można zrobić tylko 20-30 % taniej i nie będzie możliwości dać więcej niż 30 % - taka reguła się jak najbardziej sprawdzi, ponieważ nie będzie dużo oszustw w tej sytuacji i każdy pozwoli na to co będzie mógł kupić. Jestem za wprowadzeniem tej propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak, ponieważ na starej edycji były akurat dekorowania domków, tylko fajnie by było jakby taki współlokator mógł również dekorowac wspólny domek i by była taka zakładka jak "Wspólne" i z stamtąd by się wyjmowalo nasze wspólne mebelki. Pomysł i tak jest godny uwagi, ponieważ można jeszcze jakoś taki pomysł podrasować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności