Skocz do zawartości
Voiss

[Propozycja] <Serwer> <Monster Jam> - <Voiss>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Voiss
Czego dotyczy propozycja?: Propozycja dotyczy serwera.
Opis propozycji: Propozycja prosta i banalna. Chodzi mi o to, aby na serwer wprowadzić swego rodzaju "zawody monster truck'ów". Zapewne wiele z Was kojarzy chociażby programy, które leciały na różnych kanałach, w których były pokazywane występy monster truck'ów po danym obszarze i przejeżdżanie jakichś wraków aut i innych przeszkód. Jak miało by to działać? A no w taki sposób, że po prostu było by jakieś "jury", które oceniałoby przejazd danego gracza. Liczyłaby się klarowność przejazdu, czas w jakim to wykonano, pominięte przeszkody i takie tam. Multi Theft Auto jest "open source", także pole do popisu byłoby myślę ogromne. Rozwijanie jakichś ścieżek skill'owych, wykonywanie efektownych trick'ów i tym podobne byłoby fajnym rozwiązaniem, a owe zawody mogłyby się odbywać co jakiś czas, aby gracze mogli się z tego dosyć dobrze utrzymać. To tyle ode mnie, myślę, że pomysł się przyjmie, ponieważ nigdzie takiego czegoś nie widziałem, a w naszym kochanym Grand Theft Auto San Andreas mamy stadion (nawet dwa, o ile się nie mylę 🙄), który mógłby posłużyć za miejsce tych zawodów. 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawa propozycja, zważywszy na to, że już mieliśmy zawody wyścigowe na serwerze. Można byłoby dodać nowe trasy, oraz derby monster truck'ów.
Jak najbardziej na tak 🙂 

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawa propozycja jestem na TAK

---------------------------------------------------------------------------------------------

logo.png.a31572492edea63951eb073e8350ff2c.png.790d4de4dafaef71123b291f6d0ed982.png

---------------------------------------------------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo ciekawe urozmaicenie jestem na TAK 😜

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że nie ma sensu robić tego statycznie, jednak można od czasu do czasu zorganizować taki event.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności