Skocz do zawartości
fredzio19o8

[Propozycja] <Serwer> <Dodanie rowerów> - <fredzio19o8>

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: fredzio19o8
Czego dotyczy propozycja?: Serwer
Opis propozycji: Wnoszę o dodanie do listy pojazdów możliwość zakupienia BMX i roweru górskiego. Oczywiście wraz z tym, odblokować możliwość rozwijania statystyki która umożliwia wyższe skakanie. (tak jak w czystym gta).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rowery te miałby służyć do skakania sobie i wykonywania "tricków". Było to moje ulubione zajęcie jak nudziłem się w gta sa. Nie ma to nic związanego z pojazdami publicznymi. Zatem nie rozumiem dlaczego miało by to być zbędne. Robota na chwile a wyróżni to serwer na tle innych RPG, bo nigdzie takiej możliwości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycja sama w sobie jest ok, jestem na tak i na nie. Zacznijmy od tego, dlaczego jestem na nie.. Na serwerze, będziemy mieć pojazdy publiczne faggio/rowerki, które same w sobie wykluczają kupno takiego bmx, bo po prostu się nie opłaca, gracze i tak będą jeździć publicznymi (bo za darmo :D), ale jest druga strona medalu. Dodając takie rowerki można byłoby urozmaicić rozgrywkę. Dodając rowery można byłoby zorganizować jakieś zloty, eventy w skate-parku itp.
Podsumowując.. Pomysł na pewno do przemyślenia i nawet warty uwagi.
Pozdrawiam 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To czy taki bmx będzie do kupienia czy za darmo nie ma znaczenia. Mnie po prostu interesuje opcja skakania na rowerze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE. Pomysł sam w sobie nie jest zły ale, już dawałem taką propozycje jak forum było dostępne przed tą całą aferą i moja propozycja dodania rowerów nie przeszła. 

• Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobry pomysł ale wydaję mi się, aby się to przyjęło. Po co komu rowery?

Edytowane przez PS_
Nie doczytałem propozycji.
  • Irytujące 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sama propozycja w sobie nie jest zła, aczkolwiek warto byłoby przebudować ją. Zacznijmy od tego, że większość ludzi lubi odwalać z rowerków m.in podczas skakania. Zatem co sądzilibyście o innej zmianie, aczkolwiek bardzo sensowną:

1. Rowery będą dostępne w stadionie (dostęp poprzez drzwi do środka). Będzie tam masa stuntów do wykonywania, każdy będzie mógł w wolnej chwili poodwalać, poskakać.
2. Będą również przeznaczone na eventy organizowane przez administrację, będzie możliwość stuntowania ewentualnie jakiś wyścig w którym będą musieli skakać po różnych przeszkodach aż na samą górę.

Jest to jedna z niewielu propozycji, którą można na wiele czynników zamienić i nie wpływałoby to wiele na rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lucky No jase, dla Ciebie wystarczyło by pewnie też chodzenie do pracy i zbieranie na nowe auto. I TAK W KÓŁKO, po ch*j dodać coś nowego.

@EndriuG Zastanów się gościu co napisałeś, twoja argumentacja jest tak niedorzeczna, że brak mi słów.

@PS_ Masz dzbanie napisane wyżej, że rowery mogą być darmowe, z resztą co to za powód "nie dużo graczy będzie kupować  rowery raczej"? Nawet jeśli taki rower chciała by mieć co 4 osoba, to w czym problem? Na serwerze nie umieszcza się tylko rzeczy które chcą mieć wszyscy.

@Lisa_ Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakich strasznych rzeczy można dokonać podczas skakania na rowerze.

Czy tutaj trzeba tworzyć problem z czegoś tak błahego jak skakania na rowerze? Serwer Real Life na którym, można pracować na Marsie a poskakać na rowerze już nie. Nakład pracy który trzeba poświęcić na dodanie rowerków chyba nie jest taki duży, żeby trzeba było nad tym myśleć i dyskutować. Skoro nikomu taki rower nie będzie wadził to w czym problem? Liczyłem, że pod takim postem znajdą się dywagacje na temat urozmaiceń do rowerów jak te:

"Będą również przeznaczone na eventy organizowane przez administrację, będzie możliwość stuntowania ewentualnie jakiś wyścig w którym będą musieli skakać po różnych przeszkodach aż na samą górę"

Ale nie, najpierw musze się szarpać z ludźmi pokroju @Lucky, @EdeeeQ i @PS_, żeby rowery wg zostały DODANE. Jakaś kpina. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, fredzio19o8 napisał:

@Lucky No jase, dla Ciebie wystarczyło by pewnie też chodzenie do pracy i zbieranie na nowe auto. I TAK W KÓŁKO, po ch*j dodać coś nowego.

@EndriuG Zastanów się gościu co napisałeś, twoja argumentacja jest tak niedorzeczna, że brak mi słów.

@PS_ Masz dzbanie napisane wyżej, że rowery mogą być darmowe, z resztą co to za powód "nie dużo graczy będzie kupować  rowery raczej"? Nawet jeśli taki rower chciała by mieć co 4 osoba, to w czym problem? Na serwerze nie umieszcza się tylko rzeczy które chcą mieć wszyscy.

@Lisa_ Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jakich strasznych rzeczy można dokonać podczas skakania na rowerze.

Czy tutaj trzeba tworzyć problem z czegoś tak błahego jak skakania na rowerze? Serwer Real Life na którym, można pracować na Marsie a poskakać na rowerze już nie. Nakład pracy który trzeba poświęcić na dodanie rowerków chyba nie jest taki duży, żeby trzeba było nad tym myśleć i dyskutować. Skoro nikomu taki rower nie będzie wadził to w czym problem? Liczyłem, że pod takim postem znajdą się dywagacje na temat urozmaiceń do rowerów jak te:

"Będą również przeznaczone na eventy organizowane przez administrację, będzie możliwość stuntowania ewentualnie jakiś wyścig w którym będą musieli skakać po różnych przeszkodach aż na samą górę"

Ale nie, najpierw musze się szarpać z ludźmi pokroju @Lucky, @EdeeeQ i @PS_, żeby rowery wg zostały DODANE. Jakaś kpina. 

Nie rozumiem po co mnie tu oznaczyłes, ale pewnie to blad?

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rower można było by używać jak masz zabrane prawko 
:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

To jest dobry pomysł bo są dobre przyczyty tego tak jak już @Dannywspomniał o eventach i etc. Ale w sumie jeżeli się kupi taki rower czy coś fajnie by można gdzieś pojeździć z kolegami i w ogóle zakupić taki właśnie rowerek.

A na przykład jakbyśmy sobie chcieli ulepszyć taki rowerek czy coś. To by mogło dawać co parę procent prędkości, skoków i hamulców. 

Gdyby tak również trochę podejść do realizmu i wziąć parę pomysłów, można by było nawet zmieniać części w rowerze i by stawał się on lepszy na górach, pagórkach i o wiele innych drogach. Lecz to trzeba mieć troszeczkę cierpliwości aby tak dobrze oskryptowac i zrealizować taki dobry plan działania takich sprzętów. 

Pozdrawiam Colus❤️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności