Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Lista donatorów

@MrMatej - 250.00 zł (PayPal)
@Lisa_ - 203.00 zł (PaySafeCard)
@GhostTownPL - 100.00 zł (Przelew)
@Kobaaa - 50.00 zł (PaySafeCard)
@Papcio234 - 50.00 zł (PaySafeCard)
@BishoQ - 50.00 zł (Skrill)
@Sandwich - 50.00 zł (PaySafeCard) 
@PS_ - 45.00 zł (PayPal)
@Qbiho - 40.00 zł (PaySafeCard)
@Jackosky - 40.00 zł (PaySafeCard)
@Oker - 40.00 zł (PaySafeCard)
@chiken - 36.00 zł (Przelew)
@enkykuslof. - 35.20 zł (SMS)
@MajestiC - 32.00 zł (Przelew)
@Lexon - 31.69 zł (PayPal)
@Cloaker - 31.00 (PayPal)
@[email protected] - 30.45 zł (PaySafeCard)
@ReD_Devil - 30.25 zł (SMS)
@Grapa - 30.00 zł (Przelew)
@boszboszek - 30.00 zł (Przelew)
@AwaR - 30.00 zł (PayPal)
@PauliTo - 30.00 zł (Przelew)
@Johny1605 - 30.00 zł (PayPal)
@Chojrak - 30.00 zł (Przelew)
@TheElvis - 30.00 zł (Przelew)
@SapeR - 30.00 zł (PaySafeCard)
@Kacperskyy - 30.00 zł (PaySafeCard)
@TroDon - 13.75 zł (SMS)
@killer_cyc[DDS] - 31.41 zł (Przelew)
@PeweK - 10.45 zł (SMS)
@TRVPED_INSIXE - 5.00 zł (Przelew)
@NagiKarp - 5.00 zł (Przelew)
@Orlik - 4.95 zł (SMS)
@Shaky - 4.95 zł (SMS)
@Bullet - 3.30 zł (SMS)
@Audi - 3.00 zł (Przelew)
@TheJaqub - 2.95 zł (PaySafeCard)
@Filipovsky - 2.20 zł (SMS)
@LeKomisso - 2.20 zł (SMS)
@Malentas - 2.00 zł (PayPal)
@MrCoockie97 - 2.00 zł (PayPal)
@Piotrek - 1.50 zł (Przelew)
@MrXample - 1.20 zł (PayPal)
@Aizon - 1.14 zł (PayPal)
@Koozie - 1.10 zł (SMS)
@kopiaa - 1.10 zł (SMS)
@kvbii - 1.10 zł (SMS)
@Kumpelek - 1.10 zł (SMS)
@naTson3310 - 1.00 zł (PayPal)
@Yanuszowaty - 1.00 zł (Przelew)
@Enapi - 1.00 zł (PayPal)
@assassingier - 1.00 zł (Przelew)

Dziękujemy za wsparcie 😉

• Lubię To 28
  • Szokujące 1
  • Zabawne 2
  • Urocze 1
  • Kocham To 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko sprawa... Zamierzacie udostępnić płatność PSC? (rutynowe pytanie :D)

• Lubię To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, BishoQ napisał:

Spoko sprawa... Zamierzacie udostępnić płatność PSC? (rutynowe pytanie :D)

Jest taka możliwość ale to już bardziej prywatnie. Bo my musielibyśmy w panelu hostingowym ten kod wpisywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Utility. napisał:

Da się psc? Z chęcią pomogę :D

Da się, zobacz odpowiedź Vireloxa wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak zobaczycie że ktoś wpłacił hajs i nie napisał swojego nicku to mi dajcie wszystkie bonusy

• Lubię To 1
  • Zabawne 5
  • Urocze 1
  • Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minute ago, Erid said:

jak zobaczycie że ktoś wpłacił hajs i nie napisał swojego nicku to mi dajcie wszystkie bonusy

damian znow mi poprawiles humor!11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry pomysł z tą donacją, też tak będę robił, jak moje 12 letnie fanki będą chciały zobaczyć mój ryjek albo się ze mną spotkać. Dzięki Viruś za pomysł, serio.

• Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moim zdaniem jest to trochę bez sensu wiadomo, że każdy może zrobić to bez interesownie nikt nikogo nie zmusza do wpłacania pieniędzy na rzecz serwera jednak z drugiej strony patrząc na to pod kątem tego co działo się na Paradise v.1 moim zdaniem serwer dalej jest robiony tylko i wyłącznie pod kontem pieniędzy a naiwność graczy mnie przeraża. Jest to moja osobista opinia i mam nadzieję, że administracja mnie nie zbanuje za to że wyraziłem swoją opinię. Osobiście nie zamierzam wpłacać żadnych pieniędzy na serwer do czasu startu serwera. 

A poza tym 30 zł to kwota według mnie mała, w szczególności dla osób które zarabiają lub mają swoje kieszonkowe. Za chwilę połowa serwera będzie miała nicki Donatorów i dostęp do beta testów co mija się z celem. Według mnie trochę nie przemyślana akcja, tak samo jeżeli serwer by upadł - ci co wpłacili kasę na rzecz serwera nie otrzymają zwrotu.

Edytowane przez FragusS
  • Lubię To 4
  • Kocham To 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, FragusS napisał:

Moim zdaniem jest to trochę bez sensu wiadomo, że każdy może zrobić to bez interesownie nikt nikogo nie zmusza do wpłacania pieniędzy na rzecz serwera jednak z drugiej strony patrząc na to pod kątem tego co działo się na Paradise v.1 moim zdaniem serwer dalej jest robiony tylko i wyłącznie pod kontem pieniędzy a naiwność graczy mnie przeraża. Jest to moja osobista opinia i mam nadzieję, że administracja mnie nie zbanuje za to że wyraziłem swoją opinię. Osobiście nie zamierzam wpłacać żadnych pieniędzy na serwer do czasu startu serwera. 

Obecna ekipa, ktora tworzy Paradise v2 nie ma nic wspolnego z poprzednia ekipa i w ogole z v1. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, FragusS napisał:

Każda firma powstaje w celu zarobkowym, inaczej nie miałbyś obok siebie sklepów spożywczych, w których codziennie rano kupujesz świeże pieczywo, nie miałbyś zakładów fryzjerskich, do których pewnie chodzisz zrobić sobie fryzurę, na świecie nie byłoby żadnego lokalu oferującego jakichkolwiek towarów, ani usług. Czy to nie jest niesamowite, jak dwie strony coś zyskują dobrowolnie i nikt na tym nie traci? Zagrać może u nas każdy bez względu na wiek, płeć, orientację, ani kolor skóry - zupełnie za darmo. Od nikogo nigdy nie wymagaliśmy, ani nie będziemy wymagać pieniędzy. Jeśli ktoś chce nas wesprzeć pieniężnie i docenić naszą pracę, to my zaoferować możemy mu rangę premium - nie oczekujemy niczego za darmo, aby brać od kogoś pieniądze nie dając nic w zamian. Pracujemy - ten serwer jest naszą jednocześnie pracą i pasją. Lubimy MTA tak samo jak Wy, jesteśmy graczami, tak samo jak Wy i stawiamy sobie wysoko poprzeczkę. Robimy ciężko, mamy umiejętności które nabyliśmy w przeszłości, czy to graficzne czy programistyczne i wykorzystujemy je przy tworzeniu projektu. Często chodzimy na kompromisy aby połączyć naszą pracę z życiem prywatnym. Nikt, powtarzam - nikt - nie ma motywacji, czasu ani chęci ciągle dając coś od siebie i nie dostając nic w zamian. Ciągłe poprawki serwerowe, jego zarządzanie, tworzenie aktualizacji i poprawianie jakości rozgrywki pochłania ogromne ilości nakładu pracy. Gdyby serwer nie był opłacany, to by go po prostu nie było. Dlatego super że ktoś się nam dokłada i wspiera nas, serwer oraz całą społeczność graczy, bo gdyby tak nie było, to serwer by nie istniał - nie mógłby nawet być opłacany. Więc jeśli nie rozumiesz, że firmy powstają w celu zarobkowym, dając również coś od siebie i obie strony na tym zyskują, to nie musisz śledzić postępów serwerowych, bo rzeczywiście nie ma to sensu. Serdecznie pozdrawiamy. ;)

• Lubię To 9
  • Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Issa napisał:

Raczej dotacja a nie donacja xD

Radze sie zapoznac ze znaczeniem slowa dotacji i donacji.

Cytac ze strony: 
Dotacja to inaczej dofinansowanie, subsydium, subwencja; donacja to inaczej darowizna.

• Lubię To 6
  • Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety nie mam jak przekazać pieniędzy, ponieważ nie mam jak przesłać ( a chętnie nawet 1 tysiąc zł mógłbm wysłać), ale mam nadzieję, że uda się jak najszybciej uzbierać i start będzie już niebawem :D 

Rc1wRoU.png.5496a2ba44b699340a782fea5542a58d.png

• Zabawne 1
  • Urocze 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
42 minuty temu, krzysiek1088 napisał:

Niestety nie mam jak przekazać pieniędzy, ponieważ nie mam jak przesłać ( a chętnie nawet 1 tysiąc zł mugłbm wysłać), ale mam nadzieję, że uda się jak najszybciej uzbierać i start będzie już niebawem :D 

Rc1wRoU.png.5496a2ba44b699340a782fea5542a58d.png

Kolego wkradła Ci się literówka w słowie "mugłbym" . Powinno być " mógłbym" . Pozdrawiam

A co do pomysłu: Uważam, że do donacja na ulepszenie/utrzymanie serwera jest dobrym sposobem.

Edytowane przez fajerbool
Odpowiedź nie ma na celu obrazy użytkownika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jest to obowiązkowe, nikt od Was nie wymaga płatności. Donacja jest potrzebna, ponieważ sama maszyna dobra kosztuje trochę a my chcemy też zapewnić lepsze zabezpieczenie (m.in brak lagów itd.). W związku z tym dlatego powstał ten temat, jeżeli ktoś będzie chciał i mógł to wpłaci a dla nas zapewniacie lepszą przyszłość dt. serwera. Ja również dorzuciłam swoje pieniądze na rzecz serwera, ponieważ projekt będzie dobry i wspierany w każdej chwili. Czekamy na kolejne informacje dot. devloga, testów i otwarcie serwera. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobry pomysł.

Osobiście niestety nie stać mnie zbytnio na przekazanie pieniędzy w projekt Paradise, lecz w przyszłości możliwe, że sypnę groszem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak serwer upadnie to co z ludźmi, którzy taką donację dokonali? I nie piszcie, że na pewno nie upadnie bo tego tak naprawde nikt nie może przewidzieć, zawsze jest jakaś szansa, że niestey coś się źle potoczy i serwer nigdy nie wystartuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Misterio_ napisał:

A jak serwer upadnie to co z ludźmi, którzy taką donację dokonali? I nie piszcie, że na pewno nie upadnie bo tego tak naprawde nikt nie może przewidzieć, zawsze jest jakaś szansa, że niestey coś się źle potoczy i serwer nigdy nie wystartuje.

Obecnie mamy stabilną ekipę pełną zapału do pracy i motywacji więc, serwer nie upadnie. Jakby miał upaść to już by dawno była informacja o zawieszeniu projektu ;)

• Kocham To 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi