Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

lili

Moderator
 • Posts

  706
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

lili last won the day on September 21

lili had the most liked content!

About lili

Recent Profile Visitors

8,247 profile views

lili's Achievements

Mentor

Mentor (12/14)

 • Spamer Rare
 • Popularny Rare
 • Stale widywany Rare
 • Rozpoznawalny Rare
 • Bywalec Rare

Recent Badges

641

Reputation

 1. Nie ponieważ obie jesteście winni w tej sytuacji.
 2. Po rozmowie z graczem na dsc apelację odrzucam. Przemyśl sobie wszystko to co było tu pisane i w następnej apelacji napisz prawdę.
 3. Apelacja została przyjęta!
 4. Ponieważ tygrysek nie ma ci tego za złe to karę zdejmę. Następnym razem uważniej patrz gdzie piszesz.
 5. Ponieważ wina leży po obu stronach nie możesz prosić gracza o pieniądze. Jedyne co mogę zrobić to zaproponować wam, że oboje dostajecie prawka lub rozchodzicie się bez żadnych kar.
 6. Powiadom gracza o skardze. Ma 24h na wypowiedź.
 7. Powinieneś był zgłosić od razu to, że gracz napisał ci coś takiego. Nie ważne czy na żarty, czy nie bo później wynikają takie sytuacje jak ta. Gdybyś to zrobił od razu byśmy go prześwietlili i nic by ci nie groziło. Po dłuższym przemyśleniu sytuacji karę skracam do 14d. Mam nadzieję ze następnym razem od razu poinformujesz o takim czymś.
 8. Jak w takim razie wyjaśnisz to? 19:00 [GRUPOWY N-R] TopG: musze w takim razie drugiego DC zalozyc XD Drugiego discorda? 20:23 [PW] TopG => BoLoK: moj kolega ma bandito #6 pft i 500k moze doplacic 20:09 [PW] TopG => DEAD69: oglosisz ze sell bandito #6 pft? 20:15 [PW] TopG => Alkoholik2137: moj kolega ma bandito i szukal fajnego cometa To w końcu jesteście braćmi czy kolegami? Bo z tego co pisałeś w prośbie wynika, że braćmi, ale do innych piszesz już coś innego. Ty nie zrobiłeś jeszcze drugiego konta? Gdy przegląda się twoje logii z drugiego konta widoczna jest spora ilość błędów ortograficznych nawet w najprostszych słowach. Ile lat ma tak właściwie twój "brat"?
 9. Apelacja została odrzucona!
 10. Ode mnie dostałeś tylko 5 dni. To o ile kara się przedłużyła nie zależy już ode mnie. Skoro przedłużyło ją aż tak to nie bez powodu. W poprzedniej apelacji nie było ani przeprosin ani chęci poprawy. Pisałeś wszystko ironicznie byle by kara została zdjęta. Przed nadaniem kary upomniałam cię byś się do mnie tak nie zwracał, a i tak to robiłeś, więc kara jest jak najbardziej słuszna.
 11. Apelacja została przyjęta!
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy