Skocz do zawartości

BishoQ

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  930
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  8

Ostatnia wygrana BishoQ w dniu 9 Listopad 2018

Użytkownicy przyznają BishoQ punkty reputacji!

Reputacja

385 Zniewalający

O BishoQ

 • Tytuł
  Adrian
 • Urodziny 07.09.2003

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Opole

Ostatnie wizyty

4207 wyświetleń profilu
 1. Pora na przerwę od rangi. *breath*

 2. Gdy klasa gangstera zostanie w pełni ukończona, tego typu wyposażenie raczej pojawi się na serwerze.
 3. BishoQ

  Rekrutacja

  Jeśli chcesz dołączyć do biznesu, odwiedź dział Rekrutacje do biznesów, znajdź interesujące Cię ogłoszenie i napisz podanie, stosując się podanego tam wzoru. https://paradise-rpg.pl/forums/forum/133-rekrutacje-do-biznesów/ Temat zamykam i przeniosę do archiwum po 24 godzinach.
 4. Z tego, co wiem, to giełda ma właśnie zwiększyć interakcję pomiędzy graczami. Dlatego właśnie nie wprowadzono takiego systemu.
 5. BishoQ

  [Propozycja] [Serwer] Plecak

  Przypominam, że do dyspozycji jest siłownia, na której możesz zwiększyć swój "udźwig".
 6. Raczej nie ma sensu robić tego jako osobny biznes. Gdyby restauracje otrzymały panel zgłoszeń i numer telefonu to same mogłyby dowozić jedzenie.
 7. Jeśli restauracje otrzymałyby własny panel zleceń jak firmy taksówkarskie, to pewnie właściciele sami zorganizowaliby dowóz jedzenia.
 8. Ciężko powiedzieć. Trzeba się dokładnie zastanowić jak takie napoje miałyby działać żeby nie stwarzało to podobnych problemów. Może po prostu tymczasowe zwiększenie punktów staminy o kilka procent, które znikałyby po danym czasie? Nie wiem, ale musi być to bardzo ograniczony efekt.
 9. Osobiście zostawiam neutralny głos. Mogą się pojawić, o ile nie będzie to powodowało problemów z wydajnością.
 10. Byłoby z tym sporo roboty, gdyż takie zmiany trzeba by wprowadzić do każdego pojazdu indywidualnie, ale jeśli przyniesie pozytywne głosy graczy, to czemu nie.
 11. Zawsze można wprowadzić system, który wraz ze zwiększonym poziomem kondycji będzie zmniejszał efekt działania napojów. Ewentualnie po prostu wyłączyć je od danego poziomu.
 12. Osoby, które "odwalają" samochodem, są gonione przez policję tylko w celu zatrzymania i nałożenia mandatu. Tak jak napisał wyżej frossty - nawet po powstaniu takiego regulaminu ludzie będą robić to, co robią dalej i jedyne czym to poskutkuje to większą ilością zabranych prawek. Zostawiam neutralny głos.
 13. Ciężko powiedzieć, czy to się sprawdzi. Takie maski mogłyby najwyżej ukrywać imię i nazwisko, lecz ID musiałoby zostać. Może to też utrudnić zidentyfikowanie ewentualnego odwalacza. Zostawiam neutralny głos.
 14. Kawa i napoje energetyczne mogłyby przyśpieszać regenerowanie staminy, lecz spożycie zbyt dużej ich ilości w krótkim okresie powinno nieść ze sobą jakieś negatywne konsekwencje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności