Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

KoZaSnieZna

Gracz
 • Posts

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KoZaSnieZna last won the day on May 27

KoZaSnieZna had the most liked content!

About KoZaSnieZna

 • Birthday May 21

Recent Profile Visitors

2,100 profile views

KoZaSnieZna's Achievements

Twórca społeczności

Twórca społeczności (8/14)

 • Kojarzony
 • Znany Rare
 • Pierwszy post
 • Rozmówca Rare
 • Tydzień później

Recent Badges

251

Reputation

 1. Eh, no to od początku. Nie stosujesz się do poleceń do odjazdu, gdy już odjeżdżasz robisz to z wciśniętą spacją na złość, wracasz co chwile i przeszkadzasz w pomiarze prędkości przez drugiego funkcjonariusza, nie reagujesz na strzały ostrzegawcze i stawiasz opór przy zatrzymaniu. Jak chcesz robić pajacerke to w gronie kolegów i z dala od ludzi.
 2. Robimy tak, lecz nie zawsze jest SARA na duty. Dlatego wyszedłem z tą propozycją aby odciążyć sarę i pozbyć się tego problemu. Tylko co ma wspólnego godzenie się SAPD z SARĄ do propozycji o lawetach? Tu chodzi o sam problem z pozostawionymi pojazdami, a nie śmieszną wojenke międzyfrakcyjną. Paraguan.
 3. Nick: Waco'93Czego dotyczy propozycja?: [Serwer, forum, discord]Opis propozycji: Witam bardzo serdecznie, od pewnego czasu są problemy z oznaczonymi i pozostawionymi autami na mapie. Dlatego przyszedłem z tą oto propozycją aby przywrócić lawety dla SAPD jak za dawnych czasów (przynajmniej 2) aby jakoś wspomóc SARA w zbieraniu kropek z mapy. Zapraszam wszystkich do dyskusji, czemu za i czemu przeciw. A tutaj parę screenów jak wygląda mapa: https://imgur.com/a/NZQfoYM (żółte kropki to oznaczone pojazdy)
 4. Na tak, sonic śmierdzi i daje niezłą przewage.
 5. Bycie czarnym to nie narodowość, tylko rasa. Co do samego słowa czarny to nie jest ono źle nacechowane, gdyż oznacza ono po prostu kolor skóry. Jedynie mógłbym przeprosić za słowo "nigger", które jest negatywnie nacechowane do osób afroamerykańskich.
 6. Z racji, że jestem wspomniany to dodam parę groszy od siebie. Na początku odmówiłeś mandatu, więc funkcjonariusz miał prawo nałożyć Ci karę więzienia, ale moim skromnym zdaniem 30 minut to za dużo jak za taką pierdołę.
 7. Widzowie, lecimy po rekord skarg na SAPD! 🥳

  1. Show previous comments  3 more
  2. nexe

   nexe

   a co sie stalo

   znowu że mustwin?

  3. Pamtikov

   Pamtikov

   @Ami_Toyohamapaliwo do helki zalane?

  4. KoZaSnieZna

   KoZaSnieZna

   @PamtikovTa, już wy********m w przestrzeń powietrzną

 8. Dzień dombry, z racji, że byłem jednostką uczestniczącą w tym cyrku (dojechałem po chwili czarnym chargerem) to powiem w skrócie. Jak chcecie zrobić jakieś RP to powiedzcie nam, a nie stoicie na ręcznym na środku drogi i mówicie, że to jest wasze "rp".
 9. Brak dowodów obciążających funkcjonariuszy wspomnianych w skardze.
 10. Witam bardzo serdecznie, kolega widzę nie rozumie prostych słów jak "SAPD nie może okradać". Trzeba Ci to przeliterować czy jak? Z tego co widzę na ss to masz licznik radiowozu, a jesteś poza nim, czyli wnioskując byłeś zbugowany czy coś. Możliwe, że ktoś Cię okradł będący na dziedzińcu. Do tego osoby z SAPD same z siebie nie zabierają rzeczy tylko S K R Y P T jak Cię wsadzają do więzienia. Radzę się douczyć zanim napiszesz taką śmieszną skargę, bo jedynie robisz z siebie pośmiewisko.
 11. Ty wiesz, że jest możliwość bugowania DM'a poza strefą DM? Nigdy nie mamy pewności czy nie będziesz miał zamiaru do nas zbugowany strzelać.
 12. Posiadałeś wyciągniętą broń, pajacowałeś na radiowozie i drodze to dostałeś za swoje.
 13. Graphic design is my passion. (zdjątko pod spodem hehe)
  SAPD.jpg.281f04cb34918c7129203042a7a1be36.jpg

  1. Show previous comments  3 more
  2. mibar
  3. nexe

   nexe

   piękne ❤️

    

  4. foksiak

   foksiak

   super! tylko szkoda ze twoim kosztem 

   ale mokro mi i tak ^-^

×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy