Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Kajersky

Lider SAPD
 • Liczba zawartości

  1 251
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  33

Ostatnia wygrana Kajersky w dniu 18 Czerwca

Użytkownicy przyznają Kajersky punkty reputacji!

Reputacja

1 822 Legendarny

O Kajersky

 • Tytuł
  Kajzera ☢
 • Urodziny 03.08.2001

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Ząbkowice Śląskie

Ostatnie wizyty

28 631 wyświetleń profilu
 1. Sergeant I @Wojakzostaje awansowany na rangę Sergeant II. Sergeant I @atypowazostaje awansowana na rangę Sergeant II. Sergeant I @KZaboLzostaje awansowany na rangę Sergeant II. Sergeant I @Kusarzostaje awansowany na rangę Sergeant II. Sergeant I @Gabrizekzostaje awansowany na rangę Sergeant II. Police Officer III+1 @perlaHOMIEzostaje awansowany na rangę Sergeant I. Police Officer III+1 @SpartaProdigyzostaje awansowany na rangę Sergeant I. Police Officer III+1 @Malpazostaje awansowany na rangę Sergeant I. Police Officer III @BoTAndrz3jzostaje awansowany na rangę Police Officer III+1. Police Off
 2. Dobrze, ale dowody daj.
 3. No to chyba Ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, przecież nawet podkreślone masz, że kierowca, do którego wsiada ścigany również jest objęty tym powodem.
 4. Jeśli gracz nie chce odgrywać RP, nie zmuszajmy go do tego. Funkcjonariusz zostanie ukarany.
 5. Skarga została odrzucona!
 6. W momencie gdy otwierany jest ostrzał do funkcjonariusza (w tym przypadku mnie) to zamykani są wszyscy zamieszani, byliście w jednym pojeździe, dlatego wszyscy trafiliście do jaila.
 7. Detective II @eswuzostaje awansowany na rangę Detective III. Detective I @Grigizostaje awansowany na rangę Detective II. Corporal II @Locozostaje awansowany na rangę Detective I. Corporal I @Kereszostaje awansowany na rangę Corporal II. Corporal I @Kyuzostaje awansowany na rangę Corporal II. Corporal I @La_Chmurazostaje awansowany na rangę Corporal II. Corporal I @Jaruszostaje awansowany na rangę Corporal II. Sergeant II @Ukasikzostaje awansowany na rangę Corporal I. Sergeant I @Belgijczykzostaje awansowany na rangę Sergeant II. Police Officer III+1 @BoseQzostaje awansowany na rangę Sergeant I
 8. Jakiś tragic chłop co nadstawia du**ę żeby tylko jego frakcja nie ucierpiała pomimo, że są tragiczni ;/

  1. Kajersky

   Kajersky

   Zostało Ci wszystko wytłumaczone, pozdrawiam.

  2. zipp

   zipp

   masz rację, sapt na dorywczom!!

 9. Policjanci używają M4, mała dygresja. Na serwerze nie ma kancelarii prawnej. Auto zostało oznaczone do odholowania, przy wolnej jednostce SARA zostanie zabrane. Miałeś 6/6, funkcjonariusz tutaj Ci wytłumaczył.
 10. siema krajewski

 11. Skarga została odrzucona!
 12. Dobrze, widzę że po prostu za dużo bierzesz do siebie @mi3ele1. Musisz zrozumieć, że nie jesteś pępkiem świata, a @XeNtak często pisze i nie kierował tego do Ciebie. Nie ma jasnych dowodów, a tylko domysły.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy