Skocz do zawartości

Lisa_

Administrator
  • Zawartość

    385
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    10

Ostatnia wygrana Lisa_ w dniu 1 Październik

Użytkownicy przyznają Lisa_ punkty reputacji!

REPUTACJA 420 Wszechmogący

O Lisa_

  • Urodziny 29.09.1994

Personalne Informacje

  • Miejscowość
    Krosno

Kontakt

  • Skype
    lisa_19942

Ostatnie wizyty

4544 wyświetleń profilu
  1. Lisa_

    Świąteczny turniej League of Legends

    Turniej został oficjalnie zakończony. Jesteśmy bardzo zadowoleni z postawy uczestników, z ich zaangażowania, motywacji oraz zdrowej rywalizacji. Mamy nadzieję, że tego typu inicjatywy oraz różnego rodzaju konkursy, spodobają Wam się i będą jeszcze lepiej akceptowane. Zdziwiliśmy się również, że pojawiły się osoby, które niestety musiały odpaść za pośrednictwem walkowera - bo albo się nie zjawiły, albo po prostu całość olały i wolały robić coś innego, coś co im się podoba - no cóż to ich wybór. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy przekazać nagrody zwycięzcom i im serdecznie pogratulować. W turnieju brało udział 32 użytkowników, po fali eliminacji została najlepsza 16-stka, która walczyła o jak najlepszy pozycję. Przejdźmy już do sedna, czyli do ukazania ostatecznych wyników. Podium pierszego "Świątecznego turnieju League of Legends" organizowanego za pośrednictwem serwera Paradise-RPG. I miejsce - @Turysta (Turysta#5973) II miejsce - @Nitroo (Nitroo#8767) III miejsce - @Skinny (Skinny#5122) Jeżeli chodzi o rozdanie nagród, to @Lisa_ skontaktuje się z wami na komunikatorze Discord w wiadomości prywatnej i uzgodnicie wszystko z nią. Podziękowania należą się dla przede wszystkim dla fundatorki nagród czyli @Lisa_ , dla opiekunów, czyli członków administracji oraz dla pomocników, którzy bacznie patrzyli czy nie pojawia się zła bądź negatywna atmosfera między uczestnikami. (Skopiowane z pierwszego tematu). Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody zostały przyznane!
  2. Witajcie moi mili! Już niedługo odbędzie się otwarta beta serwera 9 grudnia i na ten dzień zapraszam wszystkich w celu przetestowania jak wszystko będzie działać na serwerze. W związku z tym organizuję konkurs, który na ten czas będzie musiał wam wystarczyć i każdy weźmie w nim udział. W dniu dzisiejszym jest to pierwszy konkurs i będziecie musieli użyć po prostu wyobraźni. Data rozpoczęcia zaczyna się od dzisiaj i zakończy się 13 grudnia. W tym czasie macie sporo czasu na to, aby zrealizować swoją ambicję jaką posiadacie. Ogłaszam konkurs artystyczny. Konkurs jest przeznaczony dla wszystkich osób. Aby wziąć w nim udział, użytkownik powinien narysować rysunek, plastyka bądź stworzyć grafikę - wszystko co związane z artystycznym (od wyboru do koloru). Tematyka prac musi być związana z Paradise lub z świątecznym nastrojem. Musicie dodać własny nick do swojej pracy dla własnego bezpieczeństwa. Liczą się wasze zdolności i to jak umiejętnie podchodzicie do tego. Za wzięcie udziału będzie przewidywana również dodatkowa nagroda na stronie random.org gdzie wygra jedna osoba. Swoją pracę dodajecie w tym temacie. I miejsce – gra do wyboru do 75 zł maksymalnie. II miejsce – gra do wyboru do 50 zł maksymalnie. III miejsce – gra do wyboru do 30 zł maksymalnie. Ewentualnie może to być również DLC do powyższych miejsc - nic nie stoi na przeszkodzie. Każdy użytkownik musi dodać własny nick do pracy. Niedozwolone jest przywłaszczanie czyjejś pracy np. z innego forum, z google itd. Używacie swojej wyobraźni i tym samym pokazujecie swoje zdolności jakie macie. Niedostosowanie się do tego poleceń będzie groziło dyskwalifikacją. PODZIĘKOWANIA: @Danny za wykonanie grafiki, @Cicheroo za podsunięcie pomysłu. W razie jakikolwiek pytań proszę pisać tutaj. Zapraszam do wzięcia udziału! Let's go. Bardzo proszę o nie komentowanie tego tematu tylko wstawienie prac związanych z konkursem
  3. Lisa_

    Świąteczny turniej League of Legends

    Zapraszam do wzięcia udziału - Mikołajkowa Lisa!
  4. Lisa_

    Skarga na Pingwinooo

  5. Lisa_

    Skarga na Pingwinooo

    Członek ekipy powinien zachowywać się i trzymać dystans. W tym przypadku jednak odwaliłeś i działałeś na niekorzyść serwera - nie ma to znaczenia na jakim serwerze. Pokazałeś poziom, który nie powinien wyjść na światło dzienne zwłaszcza gdy jesteś supporterem. Niestety w tym przypadku skarga jest jak najbardziej słuszna, a Ciebie proszę o poprawę. Otrzymujesz ostrzeżenie.
  6. Cudowna Kobita 🙂😄 😘 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Hawanek

      Hawanek

      Lizuuuuu.. 😎

    3. Premizlav

      Premizlav

      Moja odpowiedź była w powiązaniu do mojej skargi dzisiejszej którą rozpatrzyła więc nie w temacie  😆

    4. Imput

      Imput

      No Lisa jest bardzo w porządku 😉 

  7. Lisa_

    Forum, Skarga na SeNq

  8. Lisa_

    Forum, Skarga na SeNq

    Z prostego punktu widzenia żaden użytkownik nie przyczynił się do prowokacji. Dyskutowali normalnie na dany temat, prosta wymiana dwóch zdań i mieli swoje opinie. Zaszłoby to o wiele za daleko, gdyby przyczynili się do kłótni - w tym przypadku tego nie ma jak i zarówno wyzwisk. @SeNqPopełniłeś błąd z nadaniem kary, póki co otrzymujesz ostrzeżenie pisemne. Na przyszłość zastosuj się do reguły - zapytaj o to moderatorów lub wyżej w celu upewnienia się. @Premizlav ostrzeżenie zostało cofnięte.
  9. Lisa_

    Wyniki rekrutacji na beta testera

    Gratulacje! Niech testy przebiegną szybko i sprawnie. Liczę na was!
  10. Lisa_

    Przywitanie na pełnej

  11. Lisa_

    Przywitanie na pełnej

    Temat istnieje przynajmniej 7 dni, archiwizuję.
  12. Pamiętam jak mi dałaś rok temu mute ;c Pamiętam to jakby to było wczoraj ❤️ 

  13. Lisa_

    Zmiany w składzie administracji

    @karol awansuje na rangę Moderatora za wkład w rozwój serwera - gratulujemy!
  14. Lisa_

    Wyniki rekrutacji na supportera "Listopad 2018"

    Gratuluję osobom którzy dostali się na stanowisko supportera i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna i przyjemna. Pamiętajcie, że ranga to nie jest zabawa ani przelewki i musicie godnie wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej potraficie. Liczę na Was kochani!
  15. Lisa_

    Witam ;)

×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności