Skocz do zawartości

frossty

Użytkownik
 • Zawartość

  157
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

REPUTACJA 85 Szlachetny

10 obserwujących

O frossty

 • Urodziny 25.04.2004

Ostatnie wizyty

1610 wyświetleń profilu
 1. Żegnajcie, miłej gry ❤️
  Ah no i zapomniałbym, wesołych walentynek 😜 

 2. Dziękuje wszystkim za wspólną grę na serwerze, spędziłem dzięki niektórym osobom wiele fajnych chwil które na pewno zapamiętam i zostaną w moim serduszku. Głównie chciałem podziękować @Akashi oraz @Bartx. za daną mi szansę gry we frakcji SAPD, było to naprawdę fajne przeżycie i dobrze spędzony czas, dziękuje również całej frakcji za współpracę oraz wiele wspólnych akcji, za śmieszki na odprawach, pościgi, zatrzymania, akademie której nigdy nie zapomnę -- było naprawdę fajnie Szczere podziękowania również dla osób takich jak: @grabson @Sherwwod @YouStee @NyksereQ @Koozie @szumlasikg Za pomoc, razem spędzone godzinki na serwerze oraz dobrą zabawę. Podziękować chciałem również całej administracji która sprawiała że serwer ten się rozwija i nadal będzie się rozwijał z myślą o graczach, odwalacie kawał dobrej roboty chłopaki, oby tak dalej Oraz oczywiście samym graczom, za to że tworzycie tą fajną zgraną społeczność. Bez was nie byłoby tego co jest teraz, oczywiście zdarzali się gracze którzy starali się innym uprzykrzyć życie, ale nie trujmy sobie zabawy takimi wyjątkami A więc ode mnie to wszystko, działajcie jak działaliście dotychczas, dobrze się bawcie wspólną grą. Good luck, have fun. Cześć!
 3. frossty

  |Propozycja|Nowa Frakcjia OSP|Madej

  Na nie. To nie pseudol żeby robić OSP czy coś w ten deseń. Dodatkowo nie wiem czy w USA istnieje coś jak OSP.
 4. frossty

  [Propozycja] [Serwer] <Nowa frakcja> - <eswu.roselli>

  Emm... jedno stanowcze pytanie, po co? Pełnoprawni funkcjonariusze również mogą oznaczać, to samo kadeci. Na nie.
 5. frossty

  [Propozycja] [Serwer] Opis postaci - MainOptions

  Takowa propozycja już się wcześniej pojawiła.
 6. frossty

  [Propozycja] [Serwer]<Holowanie>-<DamianiX>

  Przez takie coś doszło by do trollowania i nadużywania holownika. Na nie.
 7. frossty

  [Propozycja] [Serwer] Serwer głosowy mumble dla służb

  TeamSpeak3 udostępnia podobne możliwości przy pomocy paru pluginów. Na nie.
 8. frossty

  System eventów

  Fajne urozmaiconko, na +
 9. Prędzej nadałbym ograniczenie do pisania jednej skargi na jakiś okres czasu bo to co niektórzy gracze robią to zaśmiecanie działu skarg i totalna błazenada.
 10. Nick: frossty Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Opis propozycji: Wpadłem na pomysł w związku z nadchodzącą aktualizacją rozwijającą klasę Gangstera, mianowicie gdy ów gracz z klasą Gangster doprowadziłby innego gracza do stanu Bez Władności mógłby spróbować go okraść. Dostępne byłoby to w menu interakcji. Gdy wybralibyśmy opcje "okradnij" nasza postać przez 20 sekund wykonywałaby animacje przy ciele drugiego gracza. Po 20 sekundach w lewym dolnym rogu wyświetlałby się nam komunikat czy ów gracza zdołaliśmy okraść. Na udaną kradzież mielibyśmy 75% szans powodzenia. W przypadku tych pozostałych 25% kradzież kończyłaby się niepowodzeniem przez co nic byśmy nie zyskiwali. Po to aby gracze z klasą Gangstera nie nadużywali tej opcji, wprowadzony zostałby limit do jednej kradzieży na danym graczu tygodniowo. W przypadku gdy spróbujemy okraść tę samą osobę drugi raz w ciągu jednego tygodnia -- do frakcji SAPD wysyłany byłby komunikat o zaistniałej kradzieży a sama kradzież zakończyłaby się niepowodzeniem. Oczywiście okradany gracz nie traciłby żadnych pieniędzy ze swojej kieszeni ani konta bankowego. Przechodząc do głównego wątku -- co gdy zdołamy ów gracza okraść? Dostawalibyśmy w stosunku do naszego aktualnego PK daną ilość gotówki oraz punktów doświadczenia. (PK ~ Poziom Kradzieży.) Przykładowo: PK 1: 50$ - 100$ oraz 2 - 10 pkt. doświadczenia. PK 2: 55$ - 110$ oraz 3 - 11 pkt. doświadczenia. PK 3: 60$ - 120$ oraz 4 - 12 pkt. doświadczenia. Ów poziom rósłby wraz z liczbą okradzionych przez nas osób. Przykładowo: Do uzyskania PK 2: 5 okradzionych osób Do uzyskania PK 3: 10 okradzionych osób Do uzyskania PK 4: 20 okradzionych osób I tak dalej... PK wyświetlałby się tylko ekskluzywnie dla klasy Gangstera pod F2 w umiejętnościach. Maksymalny PK jaki byłby do zdobycia to poziom 10. Dajcie znać co sądzicie o tej propozycji
 11. Wszystkiego najlepsiejszego szmulasik ❤️

  1. szumlasikg

   szumlasikg

   Dziękuje!

 12. frossty

  [Propozycja] [Serwer] Usunięcie nitra spod lpm - Kawnik

  (https://imgur.com/a/5uskEiO - lepsza jakość) @kawnik Czekam na moje piwerko.
 13. Aktualnie nie ma jej wcale. Czekamy aż zostanie dodana.
 14. frossty

  [Propozycja] [Serwer] Parkowanie pojazdów - Jages

  Też jakaś opcja, lecz zazwyczaj gdy auto jest oznaczone na Parking Policji po chwili jest odholowywane. Ale dobry pomysł, popieram.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności