Skocz do zawartości

PointS

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Dobry

6 obserwujących

O PointS

 • Urodziny 02.09.1999

Ostatnie wizyty

543 wyświetleń profilu
 1. Ohh chyba ta dyskusja przerodzi się we widły zaraz powiem Ci tylko tyle zagraj sobie na serwerze RP i poczytaj parę for z tym związane to może coś skumasz.
 2. No raczej wątpię biznes to biznes a gangi i mafie to inna sprawa.
 3. Grafika luchadores jest specjalnie tak wykonana zależy od gustu a co do el corona czy jest zajęta to jeszcze nic nie jest zajęte, zajęte będzie jak stwierdzą kto ma zmienić lokalizacje albo odrzuca czyjeś podanie.
 4. — IN C H A R A C T E R — Luchadores - zorganizowana grupa przestępcza działająca swoje poczynania od początku 2017 roku w Los Santos. Wielką głową grupy jest nie jaki Alex Palmer mieszkający w dzielnicy El Corona wraz ze swoją kontrabandą do wielkich lewych interesów. Luchadores zajmuje się w wielu dziedzinach tzw. przemycanie narkotyków na dane tereny jak i handel nimi, kradzieże samochodów, handel bronią oraz morderstwa ludzi na zlecenia. Członkowie grupy są różnego pochodzenia i bywają w kartotekach departamentu sprawiedliwości z różnymi dopiskami dokonywane na całym stanie SA. Działania przestępcze przez nas są czymś więcej niż chęcią bycia bogatym ale również zdobywania szacunku między sobą. Nasze znaki rozpoznawcze to tatuaże z "LU" na ciele jaki i pokazywanie gestów "L" oraz ubrani w skromne ciuchy wykazywane kolorami żółto-białe a nasz teren to dzielnica El Corona. Musimy przyznać iż wszystkie nasze akcje są robione bez jakiegokolwiek rozgłosu i prowadzone profesjonalnie. — O U T O F C H A R A C T E R — Cześć. Luchadores to coś wymyślonego przeze mnie i kilku znajomych na pierwszej edycji serwera. Potrzebowałem napisania aplikacji ponieważ znam się na prowadzeniu takich organizacji i również mam styczność z nie którymi rzeczami w prawdziwym życiu bez żadnych wychwalań i mam nadzieje że będzie to jedna z dobrych prowadzonych organizacji. Przejdźmy do konkretów a więc tak jak opisałem w IC nasza grupa upodabnia się podgrupę meksykańskich kartelów która krótko istnieje i jest mało rozpoznywalna przez inne środowiska przestępcze. Jako że upodabniamy się do meksykanów sami jesteśmy od urodzenia Amerykanami lecz sama nazwa jest bardzo oryginalna i upodabnia się do Amerykańskich zagrywek ,zrzeszamy różne osoby które nas inspirowały i podołały by tym poczynaniom ponieważ wstąpienie w takie szeregi nie jest niczym prostym a tylko krwawe zatarcia, pieniądze i narkotyki. Sama hierarchia i prowadzenia postaci to podporządkowanie się warunkom jakie panować będą w naszym otoczeniu a sami ludzie nie muszą mieć dużego obeznania wszystkiego was nauczymy. Faktem jest że musi mieć obeznanie w dzisiejszych czasach jak wygląda to od czarnej strony. nazwa: Luchadores przynależność: Wszyscy terytorium: El Corona znaki gangu: "LU", "L" działalności przestępcze: handel bronią, handel narkotykami, rozbój, morderstwa, włamania, kradzieże skład: - (L) Famoso: @PointS - (VL) Olimpico: brak Jako iż skład jeszcze nie istnieje zapraszam gorąco chętne osoby do składania podań do mnie na prywatną wiadomość na forum. Po przyjęciu można zacząć grać śmiało już jakieś wstępki na dzielnicy. Wzór podania: credits ~ PointS
 5. Nick: PointS Czego dotyczy propozycja?: Serwer Opis propozycji: Jestem za dodanie opcji wyciszanie poszczególnych osób np. po przez scoreboard wyszukujemy takową osobę klikamy "LPM" i opcja "WYCISZ".
 6. PointS

  Wasze zdjęcia!

  No to od mnie leci drugie foto ! ---
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności