Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

MaggieBanana

Gracz
 • Posts

  111
 • Joined

 • Last visited

About MaggieBanana

 • Birthday December 20

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Małopolska

Recent Profile Visitors

1,805 profile views

MaggieBanana's Achievements

Twórca społeczności

Twórca społeczności (8/14)

 • Kojarzony
 • Tydzień później
 • Miesiąc później
 • Rok później
 • Pierwszy post

Recent Badges

88

Reputation

 1. Najlepszego maggie ;3 Kiedy powrót?

  1. MaggieBanana

   MaggieBanana

   A dziękuję ;3 

   Może kiedyś w odległej przyszłości ?

  2. Bosik

   Bosik

   Sto lad dupo, spełnienia marzeń!

    

   @Toksyk

   Ona nie wróci, miała wrócić jak parafia będzie gangiem i oszukała nas ?

  3. MaggieBanana

   MaggieBanana

   Ale parafia nigdy nie umrze to jak będę na emeryturze to zagram ?

 2. W końcu coś ruszyło w tym kierunku ?
 3. Wszystko fajnie jednak najlepiej byłoby to w formie podania na forum, które w jakiś sposób zweryfikuje gracza (czy nie jest to znany troll/odwalacz), a wejdzie taki nowy Brajanek zagrać i cyk włączy sobie vc pod F2, będzie darł mordę na cały regulator albo będzie wobec nas nie kulturalny. A supporter, moderator (i rangi wyżej) będzie rozkładać ręce i chować pod dywan wszystko jeśli nie mamy na to dowodów. Nie każdy ma dobrego kompa by mógł nagrywać swoją wielogodzinną rozrywkę w razie w. Pomysł wydaje się być ciekawy, a kto ma trochę rozumu w głowie na pewno będzie potrafił się tym posługiwać w normalny sposób.
 4. 1.Najlepszy Supporter: @Yanter @Zerol @JOKEROfficial @mlodymarcel @Sopher @Toksyk @kacper5091 @Bosik @Furm1n 2. Najlepszy Administrator: @Jeffen @Filipovsky 3. Najlepszy właściciel: @Brzysiek 4. Najlepsza organizacja: Parafia św. Wacława w Las Venturas 5. Najlepsza frakcja: San News 6.Najbardziej pomocny gracz na serwerze: Nie istniejo. 7.Najlepszy użytkownik komunikatora Discord: @WilgotnyRys @SilenT 8.Najbardziej zapracowana osoba na serwerze: @Brzysiek 9.Najbardziej pomocny gracz na forum: - 10.Najlepsza praca na serwerze: Transport Company ?? (A tak na serio nie wiem bo nie gram na v3) 11.Najlepszy pracownik frakcji: @NyksereQ ? 12.Największy no-life serwera: @Crash 13.Najśmieszniejsza osoba: @Dziadzia @GentleMan
 5. To już jest koniec, możemy iść 

  1. NyksereQ
  2. MaggieBanana

   MaggieBanana

   trzeba strzelić przerwę ?

 6. A czy imie i nazwisko postaci pozostanie czy po prostu będzie tylko nick?
 7. Miałam na myśli, że po zmianie tak będzie.
 8. Przecież prace dorywcze tak czy siak były i są od początku, wystarczyło je ulepszyć może - jeśli komuś biznesy nie pasowały. Mi akurat system biznesów bardzo przypadł do gustu jak dla mojej nieśmiałej osobowości, dzięki tej możliwości poznałam wielu graczy. Grając na innych serwerach, pracując na dorywczych nie odczułam integracji z innymi graczami a raczej pustkę - również na v1.
 9. +1 ps. teraz Paradise taki jak 99% serwerów.
 10. No nie powiem, brakło mi słów.. Ale nie ukryję faktu, że wolałam v1 mieć jako wspomnienie z wakacji, coś było i minęło. A jeśli to już ma się stać na v3 to mimo przestarzałego HUD'a - chciałabym go zobaczyć mimo, że był taki jaki był, miał swój urok. I czy w dorywczej zarobię tyle ile obecnie lub podobnie? -> 3,8K ? ( pewnie tak jak "ulepszę" za pp?) A tak ogólnie trochę szkoda tych biznesów, to było coś czego na innych serwerach nie ma, a nie każdy ma ochotę na gangsterkę albo frakcję (albo przez pewne osoby nie może tam być - tak jak ja). Zobaczymy co to będzie ?
 11. Też tak mam ale mi laguje na pare sekund jak wyjeżdżam z danego terenu na „szare pole” w tym momencie jak się „ładuje” następny kolor terenu to mi nawet spadają fps. Więc wątpię by to było pod optymalizacje skoro poprzednia minimapa nie robiła mi problemów.
 12. Tak dokładnie jest ? za tyle to się nie opłaca nawet silnika włączać ?
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy