Skocz do zawartości

Jages

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  40
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

31 Dobry

O Jages

 • Urodziny 13.02.2002

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Zgorzelec

Ostatnie wizyty

135 wyświetleń profilu
 1. Racja nie utrzymują się tylko z tego. Ale jeżeli byśmy usunęli te prawdę mówiąc znaczące smaczki pracy gangstera, klasa ta przestałaby mieć jakikolwiek sens.
 2. Wiem co chcesz mi przekazać. Raz, że nie znam osób które za ładne oczy dałyby mi 25k gdzie jeszcze tylko ja mógłbym być liderem. To w dalszym ciągu jest to nie uczciwe.
 3. Myślę, że jeżeli moglibyśmy okradać maksymalnie do np 10k. To bez sensu jest wtedy trzymać procentowe zawiasy. Albo zostalibyśmy przy procentach albo wprowadzili możliwość okradania całego majątku (Maksymalnie do 10k). Płacenie kartą płatniczą byłoby nawet fajnym pomysłem, ale jaki sens to by miało dla gangsterów skoro wszyscy mieli by wszystko w bankomatach.
 4. Dałoby się na to zarobić tak samo jak my musimy zarabiać na założenie organizacji. Ta sytuacja jest niesprawiedliwa. Nie każdy ma tyle czasu, żeby siedzieć dniami i nocami przed komputerem. Nie dość, że musieliśmy czekać na aktualizacje najdłużej to jeszcze tylko my mamy robić wszystko na własną kieszeń. Jeżeli to Biznesmeni byliby na naszym miejscu też by im się to nie podobało.
 5. Dotyczy: Serwera Opis: Chodzi mi o zwyczajne zniesienie opłaty w wysokości 250,000$ za założenie gangu. Myślę, że kwota ta jest zbyt wysoka. W moim odczuciu powinna ona być zniesiona do 0 lub też kwoty bardziej przystępnej dla startującej organizacji przestępczej np. wysokości 20-50 tysięcy. Jest to nie fair w biorąc pod uwagę jak długo trzeba było czekać na te aktualizację, poza tym biznesmeni mieli ogromne wsparcie na samym starcie. Administracja opłacała im większość zachcianek. Taki lider biznesu prawde mówiąc miał pieniądze od tak za darmo. Liczę na wyrozumiałość administracji i wsparcie kolegów z serwera!
 6. To pseudo gangsterka, nie jakaś założona organizacja przestępcza. Wiadomo, że oni nie będą mieli dostępu do czegoś takiego. Chodzi mi tylko i pełnoprawne gangi które zakładamy na forum.
 7. Dotyczy: SerweraOpis: Myślę, że fajnym pomysłem jest samo hakowanie bankomatów. Jednak myślę, że opcja typu " Na serwerze musi być conajmniej 2 policjantów " psuje już ten cały urok. Po co mi policjanci do hakowania bankomatu? Napadanie na bankomaty czy inne tego typu punkty gdy policja jest uśpiona to wręcz punkt taktyczny każdego napadu. Myślę, że administracja powinna zrezygnować z tej opcji. W dodatku odczekiwanie 5 minut przed następnym napadem, powiedzmy że jest do zniesienia. Teraz 10 minut żeby znów uderzyć w ten sam bankomat, byłoby do zniesienia jeżeli to my sami nie moglibyśmy wracać do tego bankomatu w przeciągu 10minut. Jeżeli zaś ktoś inny go hakował przed nami nie widzę sensu blokowania go dla nas. Jeżeli zaś blokowanie bankomatu ma zostać w takim stanie jakim teraz jest. Myślę, że bankomat powinien się blokować dla każdego. Nikt inny nie powinien wpłacać lub wypłacać z niego pieniędzy przynajmniej 10 minut po napadzie. Jedyną opcją wtedy byłaby wizyta w banku i tam dopiero wpłacenie gotówki.
 8. Dotyczy: SerweraOpis: Liderzy Gangów mogliby na któryś z biznesów nałożyć haracz. Załóżmy, że gangsterzy musieliby odgrywać akcję RP, gdzie po prostu przejmują lokal. Polegałoby to na ściąganiu np. od 10% do 20% dziennych zarobków co 24h z danego biznesu. Jeden biznes mógłby mieć ściągany maksymalnie jeden haracz. Pieniądze automatycznie o którejś godzinie byłyby przekazywane na zaplecze danego biznesu w postaci worka z pieniędzmi. Któraś osoba z gangu mogłaby podjechać po taki worek, zabrać go i oddać do dziupli gangu. Wtedy pieniądze byłyby zbierane do tej właśnie dziupli. Z dziupli gangu pieniądze mógłby wybierać tylko lider, który by np wynagradzał graczy którzy są aktywni w gangu. Inni członkowie gangu mogliby tylko dawać pieniądze na konto gangu w postaci wykonywania różnych misji lub np tygodniowych składek.
 9. Na Nie. Na tym polega RP. Myślę, że wprowadzenie np. zbierania haraczu z biznesów byłoby dobrym pomysłem.
 10. Na Tak, pod warunkiem, że nie tylko jeden lider danej frakcji mógłby tym zarządzać. Myślę, że każda organizacja powinna mieć możliwość posiadania takiej wytwórni np. w domku. Którą można by ulepszać
 11. Może pomysł nie należy do tych kreatywnych. Może i mamy komendy /sex1 i /sex2 jednak myśle ze to miałoby siłę przebicia . Jestem na Tak !
 12. Dotyczy: Serwera Opis: Myślę, że różne auta powinny mieć różne warianty np. spalania benzyny, ropy czy gazu. Myślę, że każde auto powinno występować w różnych wariantach silnikowych np. 1.4, 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.2, 2.5, 3.0, itd. Jeżeli jednak to się nie stanie to można pominąć tę opcję i wprowadzić poza tym warianty dotyczące spalania i typów silników. Bez sensu dzielić auta na " szybsze są na rope " a " wolniejsze na benzyne ". Myślę, że auta powinny być jakoś pogrupowane z danymi typami silników. Powinny mieć pasujące ich pojemnością baki. Np. ciężarówki powinny palić dużo więcej ale powinny mieć dużo większy bak. Muscle też dużo palą, zazwyczaj są to auta na ropę z dość dużymi bakami. Zwykle samochody powinny być bardziej ekonomiczne z mniejszymi bakami. Może chaotycznie to wszystko przedstawiłem ale mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi. Zielony - To pomysł oddzielny, patrzcie na niego z dystansem.
 13. @szumlasikg Nie wiem dlaczego kojarzysz te pomysły z pseudolem. Gram tak jak wy na takich serwerach i daje swoje pomysły które w moim odczuciu urozmaicą rozgrywkę. Każdy ma swoje zdanie, a niektórzy je popierają. Ostateczna decyzja należy i tak do administracji. Administracja nie będzie robiła źle dla swojego serwera.
 14. @frossty Opcję c) można zastąpić przekierowywaniem pojazdów na parking policyjny gdy zostanie ono oznaczone przez SAPD czy np. PSP (gdy nikt go nie odholuje to po załóżmy 30 minutach od oznaczenia samo teleportowane byłoby na parking policyjny) (przecież każdy może zaparkować auto przez panel na środku drogi i co wtedy)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności