Skocz do zawartości

Muszelney

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Użytkownik

O Muszelney

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Nick:MuszelneyCzego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji: Jak sami wiemy teraz sprawdzanie dokumentów przez SAPD jest bardzo umowne. Wpadłem na pomysł by to zostało bardziej rozbudowane. Gdy klikniemy dwa razy myszką na Prawo jazdy to na chacie pokazuje się wiadomość np. ,,Prawo Jazdy. Zarejestrowane na gracza John Younger'' dzięki czemu można by było jeździć bez prawa jazdy samochodem ale gdy policja nas złapie i nie okażemy Prawa Jazdy wóz zostaje odebrany. Tak samo w przypadku dowodu osobistego. Gdy klikniemy na niego dwa razy Pojawia się na wiadomość np. Dowód Osobisty: John Younger, wiek 26 lat, POSZUKIWANY ( 6 gwiazdek ).
 2. Nick:MuszelneyCzego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji: Radio z Ogłoszeniami czyli specjalne budynki w których można by wykupić ogłoszenie za 500$. Ogłoszenie za 500$ będzie wyświetlane tylko graczą w pojeździe. Jeżeli w opcji wybierania kanałów radiowych ustawimy ,, Ogłoszenia'' np. w lewym górnym rogu pojawiałyby się ogłoszenia tych graczy np. ,,Sprzedam Opla'' . Nie zastąpi to Ogłoszeń Premium gdyż ogłoszenia premium wyświetlają się wszędzie, a ogłoszenia płatne tylko w pojeździe i to za ,,drobną'' opłatą.
 3. Nick:MuszelneyCzego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji: Radio z Ogłoszeniami czyli specjalne budynki w których można by wykupić ogłoszenie za 500$. Ogłoszenie za 500$ będzie wyświetlane tylko graczą w pojeździe. Jeżeli w opcji wybierania kanałów radiowych ustawimy ,, Ogłoszenia'' np. w lewym górnym rogu pojawiałyby się ogłoszenia tych graczy np. ,,Sprzedam Opla'' . Nie zastąpi to Ogłoszeń Premium gdyż ogłoszenia premium wyświetlają się wszędzie, a ogłoszenia płatne tylko w pojeździe i to za ,,drobną'' opłatą.
 4. Nick: Muszelney Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Opis propozycji: Jak większość gangsterów wie amunicja jest droga, a spotkania z policją praktycznie niemożliwe do wygrania. Myślę że strzały w głowę powinny zabijać ,,na strzała'' . Policjanci mają paralizatory którymi pokonują nas jednym wystrzałem, a my? My musimy władować cały magazynek z pistoletu, tylko zanim to zrobimy policja już zdąży nas potraktować paralizatorem. System HeadShot'ów bardzo by się przydał nam, gangsterzy chcą np. zrobić RP egzekucji kogoś, muszą władować min. 4 pociski z shotguna (Przekonałem się na własnej skórze) dlatego myślę, że HeadShot'y bardzo by nam pomogły w walce.
 5. Tutaj pomysłodawca propozycji Jak wiemy twórcy paradise RPG tworzą serwer w pełni autorski i bardzo dobrze im to wychodzi. Wierzę że z ,, czatem'' głosowym też sobie poradzą.
 6. Nick: Muszelney[Serwer]Opis propozycji: Jak samo to wskazuje ,, Innowacyjny projekt RPG na platformie Multi Theft Auto... '' Myślę że jesteście w stanie zrobić innowacyjny ,,czat'' głosowy na wasz serwer, który nie będzie zastępował ,,czatu'' podstawowego. Będzie jego wersją dla tych którzy chcą jeszcze bardziej wczuć się w odgrywane RP. ,,Czat'' Głosowy będzie aktywowany jednym/trzema przyciskami, 1 przycisk- szept, dźwięk z mikrofonu będzie słyszany z bliska. 2 przycisk - stonowany (normalny głos), gracze będą posługiwać się nim w ,,normalnych'' sytuacjach, np. rozmowa w Silent Pub'ie (Zamawianie Jedzenia). 3 przycisk - krzyk, gracze będą go używać w sytuacjach np. kiedy ,,ucieka'' nam taksówka. Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji, z góry dziękuje. PS: Jeżeli ktoś nie do końca zrozumiał to chodzi mi o taki czat głosowy jak jest w GTA V na dodatku FIVEM.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności