Skocz do zawartości

Sopher

Moderator
 • Liczba zawartości

  567
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

58 Szlachetny

O Sopher

 • Urodziny 08.03.2000

Ostatnie wizyty

1301 wyświetleń profilu
 1. Sopher

  [Serwer] Skarga na TenMariusz

  Przenoszę do odpowiedniego działu.
 2. Sopher

  [WYNIKI] Rekrutacja SAPD #12

  Only wrr reactions
 3. Sopher

  Odwolanie

  Zastosuj się do wymaganego wzoru: W przeciwnym razie Twoja apelacja zostanie odrzucona a temat zarchiwizowany.
 4. Sopher

  [Serwer] Skarga na Sopher

  Postaram się wytłumaczyć sytuację krótko i na temat, aby nie utrudniać pracy Jeffenowi. 1. Na rozpatrzenie apelacji mam okrągły tydzień, a ja nie jestem maszyną żeby 24/7 siedzieć na forum i na bieżąco sprawdzać apelację. 2. Niejednokrotnie prosiłeś mnie o rozpatrzenie apelacji, w związku z tym postanowiłem ją odrzucić, postępując zgodnie z regulaminem rozgrywki. 4.3. Podczas napisania apelacji, gracz powinien cierpliwie oczekiwać na jej rozpatrzenie, a wszelkie informowanie administracji po przez /pm /report bądź inne sposoby, upoważniają członka administracji do automatycznej odrzucenia jej. 3. Nieznajomość regulaminów nie zwalnia Cię z jego przestrzegania - pisząc kolejną apelację ponownie naruszyłeś regulamin, więc ponownie ją odrzuciłem. 4.2. Użytkownik, którego apelacja została odrzucona, ma prawo do złożenia kolejnej apelacji po upływie domyślnie jednego tygodnia. Podsumowując - gdybyś cierpliwie czekał na rozpatrzenie, jeszcze dzisiaj po 9:00 (bo o tej godzinie ogarniałem forum) miałbyś możliwość wejścia na serwer przed zakończeniem bana. Postanowiłeś poprosić kolegę o przekazanie mi informacji, że już napisałeś apelację, dodatkowo oznaczałeś mnie pod tematem - zamiast cierpliwie poczekać. Zwykłem poinformować, że kolejne moje wypowiedzi będą pozbawione sensu, gdyż to co miało zostać wyjaśnione - zostało wyjaśnione.
 5. Sopher

  [MUTE]LowOut-Sopher

  7.1. Zabrania się puszczania muzyki, wulgarnej treści czy też przeszkadzających dźwięków poprzez czat głosowy. Na drugi raz będziesz wiedział. Zgłoś się do mnie lub innego członka administracji w celu zdjęcia blokady.
 6. Sopher

  [Ban] Saw - Sopher

  4.2. Użytkownik, którego apelacja została odrzucona, ma prawo do złożenia kolejnej apelacji po upływie domyślnie jednego tygodnia.
 7. SS w tej sytuacji nie jest wystarczającym dowodem. Oskarżony mógł Cię zabić poza strefą, jeżeli miał kontekst lub jeżeli akcja rozpoczęła się w strefie DM. Na podstawie zrzutu ekranu niestety nie jesteśmy w stanie tego stwierdzić czy też zweryfikować Twoich słów.
 8. Sopher

  [SERWER] Skarga na MikeJE

  Logi nie są wystarczającym dowodem w tej sytuacji.
 9. Sopher

  [Serwer] Skarga na donrafioello

  Logi nie są odpowiednim dowodem. Jeżeli faktycznie nagrałeś całą transakcję, wstaw nagranie do dowodów.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności