Skocz do zawartości

paraguan

Zarząd
 • Liczba zawartości

  734
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  42

Ostatnia wygrana paraguan w dniu 20 Czerwiec

Użytkownicy przyznają paraguan punkty reputacji!

Reputacja

2 088 Legendarny

O paraguan

 • Tytuł
  Nieobliczalna i niesprytna
 • Urodziny 05.10.1997

Ostatnie wizyty

11 622 wyświetleń profilu
 1. Zmiany w randze Supporter @apas zostaje wyrzucony z rangi Supportera za niewyrabianie norm pomimo ostrzeżeń. @Hamley zostaje wyrzucony z rangi Supportera za niewyrabianie norm pomimo ostrzeżeń. @Klimient zostaje wyrzucony z rangi Supportera za niewyrabianie norm pomimo ostrzeżeń.
 2. paraguan

  Problem z logowaniem

  @TureKKK odezwij się do mnie w wiadomości prywatnej
 3. Zmiany w randze Administrator @ZaGaJ zostaje awansowany na rangę Administrator'a z przydziałem opiekuna organizacji cywilnych.
 4. Zmiany w randze Moderator @Sopher rezygnuje z rangi Moderatora na własne życzenie. @Aleksja zostaje awansowana na rangę Moderatora, gratulacje! @Ricky zostaje awansowany na rangę Moderatora, gratulacje!
 5. @Wojak punkty zwrócone
 6. @yoga zostaje zawieszony na tydzień z powodu brak szacunku do administracji serwera
 7. Wyniki rekrutacji na Supportera - Czerwiec 2020 Spośród 101 podań wybraliśmy 10 nowych supporterów! Zachęcamy do skupiania się w podaniach na tym w jaki sposób rozwiązalibyście sprawy administracyjnie, ale jednocześnie oczekujemy też od was odpowiedzi dłuższej niż jedno zdanie. Było dużo podań na bardzo dobrym poziomie, ale oprócz tego wymagamy od kandydatów również sporej aktywności w ostatnim czasie, osoby takie chętnie zobaczymy w przyszłych rekrutacjach, o ile ich aktywność na serwerze nadal będzie systematyczna! Pamiętajcie, że nie znamy się osobiście i podanie jest dla nas waszą wizytówką. Na stanowisko Supportera dostają się następujące osoby: @Ajzer @mokebiusz @Razar @Vorhacz @Matrix875 @mesisa @BYKU @lili @Jerry @meku (kolejność według składania podań) Gratulacje! A wszelkim osobom które się nie dostały, życzymy powodzenia w kolejnej rekrutacji. Informacja dla osób które się dostały! Wszystkie osoby, które dostały się na stanowisko Supportera proszone są o wiadomość prywatną na forum do mnie czyli @paraguan, a w wiadomości napisać nick z Discorda wraz z identyfikatorem np "paraguan#7619". Wtedy dostaniecie dalsze instrukcje. Po nadaniu rangi będziecie musieli skonfigurować swoje konto na forum z Google Authenticator, więc proszę o zaopatrzenie się w tą aplikacje na Waszym telefonie. iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/google-authenticator/id388497605?mt=8 Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.authenticator2&hl=pl
 8. paraguan

  Ogłoszenia

  09.06.2020 Decyzją zarządu serwera @kacper5091 zostaje odsunięty z funkcji lidera frakcji SARA. Tymczasowym liderem zostaje dotychczasowy vlider @Sopher - do czasu rozwiązania ponownej rekrutacji na lidera.
 9. kochany gacz ? odemnie rpkę +

   

  1. SprytsBeng

   SprytsBeng

   Że ta osoba znajduję się w zarządzie Paradise. Jest to najwyższa ranga w administracji na Paradise. ?

 10. Mom's home ? ok?

 11. Miejsca w pojazdach Hammerhead zyskał 2 dodatkowe miejsca siedzące (teraz mogą nim jeździć 4 osoby).
 12. Zmiany w randze Supporter @Tygrysek520 powraca na rangę Supportera, witamy ponownie!
 13. Zmiany w randze Supporter @K1ero zostaje wyrzucony z administracji.
 14. Zmiany w randze Moderator @Sopher powraca do ekipy na rangę Moderator'a (ze względu na brak wolnych przydziałów administracyjnych), witamy ponownie!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności