Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

paraguan

Zarząd
 • Posts

  1,610
 • Joined

 • Days Won

  112

paraguan last won the day on December 21 2021

paraguan had the most liked content!

About paraguan

 • Birthday 10/05/1997

Recent Profile Visitors

27,814 profile views

paraguan's Achievements

 1. Odezwij się do mnie w prywatnej wiadomości, podaj w niej login na jaki chcesz zalogować się na serwerze i wyślij screeny maili z potwierdzeniem zmiany hasła.
 2. Temat został zamknięty Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
 3. Twoje konto nie zostało zbanowane, jednak przez to że w ostatnim czasie tak często wymienialiście się z kolegą IP i serialami to możliwe, że z jego konta został do bana zaciągnięty również Twój serial. Jeżeli nie chcesz mieć problemu to dogadaj się z kolegą i wyślij mi w prywatnej wiadomości jasną deklarację o tym które IP i który serial jest kogo. Jeżeli w przyszłości kolega dostanie unbana to będzie to oznaczało dla Was również zakaz wchodzenia na konto drugiego ze swojego serialu (1 serial = 1 konto).
 4. Bobas 👶

  1. Bosik

   Bosik

   Bobo 🙈👶

 5. Skarga została odrzucona!
 6. odezwij się do mnie w prywatnej wiadomości
 7. Skarga została odrzucona!
 8. Moderator nadał karę za zgodą zarządu serwera i kara nie podlega podważeniu. Powodem odrzucenia apelacji była decyzja zarządu, co zostało podane w apelacji. Próby chwytania się losowych punktów regulaminu nie przykryją w żaden sposób tego, że po prostu starasz się za wszelką cenę ochronić własną dupę i doskonale to rozumiem bo każdy próbowałby jakkolwiek ochronić swój majątek, czas spędzony na serwerze i dobre imię. Nie zmienia to faktu, że nasz regulamin został złamany i to my mamy ostateczne słowo w podejmowaniu decyzji o tym czy zostaniesz odbanowany czy nie. Pierwszym zdaniem, które jest zacytowane powyżej sam przyznałeś się do łamania naszego regulaminu. Nawet gdybyśmy szli w Twoją narrację o siostrzeńcu to i tak jest to celowe omijanie limitów. Widać, że się dobrze przygotowałeś i próbowałeś zadbać o wiarygodność. 1. Nawet jeżeli siostrzeniec by istniał i mieszkał na innym kontynencie to samodzielnie przyznałeś się do celowego omijania limitów z organizacji co jest karalne. 2. Każdy członek organizacji jest graczem serwera w związku z czym każdego członka organizacji obowiązuje regulamin rozgrywki "graczy". 3. Zadaniem członków administracji jest nie tylko chronienie graczy, ale również serwera przed graczami, co ma miejsce w tym przypadku. Rzetelne rozpatrzenie apelacji może nastąpić tylko w przypadku rzetelnego złożenia apelacji. Jeżeli kara została nadana słusznie, a tak jest w tym przypadku, to gracz nie ma prawa żądać czegoś od administracji tylko musi się pod nią podporządkować ponieważ wszystkie konta założone na serwerze są własnością projektu, co również znajduje się w regulaminie. 4. Odsyłam do założenia tematu w dziale skarg na graczy https://paradise-rpg.pl/forums/forum/84-skargi/ Pozostałe kwestie zostały dobrze rozpisane przez Moderatora kilka komentarzy wyżej i nie ma konieczności powtarzania tego samego. Zaznaczam tu też, że od kary permanentnej również można apelować, po odpowiednim zastosowaniu się do punktów regulaminu działu apelacji od kar, ale jeśli kolejna apelacja będzie w podobnej formie to bardzo wątpię żebyś miał na co czekać.
 9. Temat został zamknięty Jeśli uważasz że temat nie powinien zostać zamknięty reportuj ten post a administracja rozpatrzy twoją prośbę
 10. @Kosneqnie otrzymałeś żadnego bana. Masz zmienne IP i akurat wylosowało Ci IP które było te 2 lata temu zbanowane, już powinieneś móc wejść na serwer.
 11. Przerobienie pojazdu tak żeby wyglądał jak pojazd SAPD nie jest karalne, ale robienie wszystkiego żeby ktoś pomyślał, że jest to pojazd SAPD jest podszywaniem się i trollowaniem i nie mów, że nie robiłeś tego specjalnie. Radzę nie przerabiać pojazdu w sposób 1:1 bo znając życie zaraz jakimś magicznym sposobem, myśląc że jesteś bezkarny, będziesz znowu próbował trollować idąc w zaparte, że przecież nie robisz nic złego. Kara nadana słusznie i myślę, że bardzo dobrze wiesz w czym leży problem tylko próbujesz zrobić coś żeby za wszelką cenę wyszło na Twoje, a takie coś tu nie przejdzie i wygląda najzwyczajniej w świecie bardzo głupio.
 12. Bonus wykorzystałeś chwilę wcześniej na zakup nitro x2
 13. Lootbox podmieniony, temat z błędem zostawiam do rozpatrzenia.
 14. @Jedrassdo 22.02 podaj mi w prywatnej wiadomości na forum id pojazdu na który ma zostać nałożony pj
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy