Skocz do zawartości

Loudwire

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  42
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

14 Przyjazny

1 obserwujący

O Loudwire

 • Urodziny 05.10.1996

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jestem na Tak , ponieważ posiadam savanne pojazd który ma 2 kolory . Kolor 1 to lakier , kolor 2 to wnętrze . Utrudnia to malowanie felg przez co kolor 2 łączy się z wnętrzem pojazdu i felgami .
 2. Nick: LoudwireCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Wpadłem na pomysł , aby dodać do tuneshopu możliwość poszerzenia opon w autach . Czy to na przód , tył lub na wszystkie .
 3. Mogłaby taka opcja zagościć na serwerze . Jak już to gracz dostaje skina Cj na jakiś okres czasu + do tego mógłby mieć czapkę na głowie z X napisem . Jestem na Tak .
 4. Nick: LoudwireCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Na samym początku jeśli był taki temat prosiłbym o napisanie . Wpadłem na pomysł , aby na serwer wprowadzić prace specjalne jedną lub max 2/3 . Prace specjalne byłyby dostępne np. od 40 level'a , ponieważ są to prace specjalne wymagające . Np. Praca Specjalna " Ciężki ładunek " . Praca była by dostępna np. w piątek od 21 - 23 każdy gracz z dostępnym dla tej pracy Lvl'em mógłby pojechać w wyznaczony blip na mapie " ? " i ją rozpocząć . Oczywiście byłoby to traktowane jako " tygodniowa praca specjalna " czyli tak jak wyżej napisałem od 21-23 piątek gracz mógłby wykonać tylko jeden przejazd i wrócić do bazy chodzi tutaj o Ciężarówkę z naczepą. Nagrodą mogło by być 400/500 $ lub 300 exp zależy co by wylosował system . Jeśli chodzi o inne prace specjalne to tutaj proponowałbym podzielenie tego na tydzień . Pierwszy tydzień " Ciężki Ładunek od 21-23 . Kolejny tydzień sobota inna praca specjalna od np. 16-18 . Fajnie , aby wprowadzić tutaj " licencje " co pozwoliłoby nam na rozpoczynanie owej pracy specjalnej .
 5. Nick: LoudwireCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Wpadłem na pomysł , aby wprowadzić do tune " Ulepszenie Karoserii " . Wpływało by to na mniejsze uszkodzenia auta np. wizualne / silnika .
 6. Jak kolega napisał .
 7. Wydaje mi się , że był już taki temat i został on zatwierdzony do realizacji
 8. Loudwire

  Tuning update

  Brakuje tylko Paint Jobów
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności