Skocz do zawartości
... wszystkich graczy na naszych serwerach
Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy

Fudinski

Gracz
 • Liczba zawartości

  165
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

72 Szlachetny

3 obserwujących

O Fudinski

 • Urodziny 28 Wrzesień

Ostatnie wizyty

2 104 wyświetleń profilu
 1. Nick: fudi Czego dotyczy propozycja?: Serwer Opis propozycji: Dodanie do telefonu aplikacji dzięki, której moglibyśmy korzystać z forum oraz ucp w grze.
 2. Nick: fudi Czego dotyczy propozycja?: Serwer Opis propozycji: Dodanie markerów, które służyłyby do naprawy pojazdów importowanych za opłatą (powiedzmy 500$). Wydaje mi się, że byłoby to lepsze rozwiązania, niż te aktualne, ponieważ można byłoby robić importy niezależnie od tego, czy jakiś gracz pracuje na mechaniku. Według mnie fajne miejsca na dodanie ów markerów to: Los Santos - {1041.25586, -1029.47766, 32.10156} San Fierro - {-1935.73376, 236.31567, 34.31250} Las Venturas - {2386.79321, 1040.26660, 10.82031} PS: Propozycję piszę już drugi raz, ponieważ wcześniejsza została usunięta przez cofkę forum.
 3. Potwierdzam, stamtąd podwaliłem większość
 4. Szczegół, a robi robotę. Na TAK.
 5. Jedna z ciekawszych prac, które były dostępne na serwerze. Jak najbardziej na TAK.
 6. Na TAK, niejednokrotnie nie miałem czym dojechać na farmę, ponieważ tam zostawiłem swój pojazd.
 7. Nie jest to dużo roboty, a wpływa na lepszy wygląd pojazd. Zdecydowanie na TAK.
 8. Cześć, przygotowałem dla was spis osiągnięć dostępnych na serwerze. Niestety, ale lista nie jest jeszcze pełna, ale będzie na bieżąco aktualizowana. Za osiągnięcia otrzymacie nagrodę w postaci gotówki oraz punktów EXP. Jeśli wiecie o istnieniu jakichś osiągnięć, których nie ma na liście, to piszcie śmiało w odpowiedzi tego tematu, w prywatnej wiadomości lub na discordzie do fudi#6462. Link do spisu osiągnięć dostępnych na Paradise RPG Uwaga! Aby otrzymać osiągnięcia związane z pracami dorywczymi, wymaganą ilość rzeczy do zrobienia trzeba wykonać w jednym tygodniu! Przykładowo, jeśli chcecie otrzymać osiągnięcie Zaufany Kurier, to w ciągu jednego tygodnia musicie dostarczyć 200 paczek. W przeciwny razie postęp osiągnięcia zresetuje się wraz ze statystykami z prac dorywczych. Powodzenia w zdobywaniu! Specjalne podziękowania dla @Figi @VeenixXx @LucKyx
 9. Nick: fudi Czego dotyczy propozycja?: Serwer Opis propozycji: Wolniejsze spadanie kondycji/siły lub powrócenie do rozwiązania z v2. Aktualnie te statystyki strasznie szybko spadają i co dwa dni trzeba popylać na siłownie, co jest monotonne i zabiera trochę czasu. Moim zdaniem lepsze było rozwiązanie z v2, gdzie trzeba było poświęcić te parę dni, żeby wbić te statystyki, ale one wtedy nie spadały. Powiedzmy, że gracz dziennie mógłby wbić 10% siły oraz kondycji, na co musiałby poświecić godzinę, czyli na wbicie całości musiałby poświecić 10 dni. Myślę, że powrócenie do tego rozwiązania byłoby dobrym pomysłem, choć mam świadomość, że Brzyś nie pisał aktualnego skryptu, po to, żeby wracać do tego, co było.
 10. Nick: fudi Czego dotyczy propozycja?: Serwer Opis propozycji: Dodanie na licytacjach strefy, w której nie będzie można puszczać muzyki. Często właśnie na licytacjach dużo osób puszcza muzykę i robi się po prostu młyn.
 11. Opis błędu: Zlecenie na gaszenie pożarów Mount Chiliad, Whetsone jest zbugowane i nie wszystko ciągi punktów się zaliczają po ich zrobieniu. Jak przeleciałem przez jeden ciąg, to on znikł, ale nie zaliczyło mi progresu w zleceniu. Podczas jednej próby podejścia do tego zgłoszenia punkty były tak zrespione, że pierwszy punkt był jakoś w górze i nie dało się go zaliczyć. Musiałem zresetować zlecenie i dopiero jak inne punkty mi się zrespiły, to udało mi się je ukończyć. Kiedy zauważyłeś/aś ten błąd: - Screenshoty(opcjonalne): -
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności