Skocz do zawartości

Fudi

Supporter
 • Liczba zawartości

  72
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

30 Dobry

O Fudi

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Masovian Voivodeship

Ostatnie wizyty

776 wyświetleń profilu
 1. Los Santos Vagos - Uliczny gang, który powstał na przełomie lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych w mieście Los Santos. Organizacja początkowo zrzeszała młodych imigrantów z Meksyku, którzy przyjechali tu by zacząć nowe życie. Jednak z czasem mieszkający w Los Santos nielegalni imigranci zaczęli być negatywnie postrzegani i prześladowani. Doprowadziło to do przekształcenia się grupy w gang. Na początku jego celem była ochrona swoich rodaków przed atakami innych grup. Gang stał się typową organizacją przestępczą, gdy kierownictwo nad nim przejęła tajemnicza osoba nazywająca siebie mianem Leadera, która była członkiem sił specjalnych Meksyku. Korzystając z militarnego treningu, szkolił on członków gangu. Wielu członków po aresztowaniu było deportowanych do swojego kraju. W rezultacie Vagosi zaczęli rekrutować nowych ludzi w Meksyku. Media w Stanach Zjednoczonych twierdziły, że przyczyniło się to do zwiększenia wpływów gangu. Vagosi znani są ze swojej ekstremalnej brutalności i z tego, że często atakują w bardzo dużych grupach z różnych kierunków. Członkowie gangu są zamieszani w przemoc uliczną, morderstwa, wojny gangów, wandalizm, handel narkotykami oraz ich produkcję. Zazwyczaj noszą długie spodnie, najczęściej koloru beżowego lub czarnego. Niektórzy zakładają białe podkoszulki, a inni zostawiają nagi tors, ukazując swoje liczne tatuaże. Wszyscy członkowie gangu noszą na głowie opaski koloru żółtego. Leader - podejmuje wszystkie kluczowe decyzje i zarządza gangiem. Deputy - prawa ręka Leadera i druga najważniejsza osoba w gangu. Member - zaufany i pełnoprawny członek gangu. Recruit - osoba będąca na okresie próbnym.
 2. Fudi

  Panel gracza

  Spoko aktualizacja
 3. Pamiętam jak mieliśmy razem egzamin i to ja wszystko robiłem, a ty stałeś z boku. Jak zacząłeś coś robić, to się parę razy pomyliłeś i Ci pomagałem. Na konkurencji do podstawy zaliczają się rzeczy, które tutaj są rozszerzone. Mam na myśli między innymi osoby, które śmiały się z gościa mającego wytrzewienie, bo zobaczyły w internecie, że może występować to tylko u niemowląt. Uważasz się za wielkiego medyka i znawcę RP, a tak naprawdę posiadasz taką samą wiedzę, jak najniższa ranga w tej frakcji. Nie chce się z tobą kłócić, bo tego po prostu nie lubię i wiem, że nie ma to sensu, ale wiedz, że to nie tylko ja tak myślę. P.S Mam nadzieję, że na tym zakończymy naszą rozmowę.
 4. Fudi

  Jak zrestartować hasło

  https://paradise-rpg.pl/password_recovery/
 5. Zamienienie frakcji SAFD na pracę dorywczą było dobrym posunięciem ze strony Brzyśka. Przynajmniej nie farmią sobie hajsu na kinie, kiedy nie ma zgłoszeń. A tak na serio, to przywrócenie SAFD jedyne co by zmieniło, to troszeczkę rozbudowało te maksymalnie 4 akcję RP w tygodniu. Jeśli chcemy rozbudowania RP, to pierw musimy nauczyć graczy jak je odgrywać, a później wymienić cały skład SAMC lub nauczyć aktualny czegoś więcej, niż podstaw i notorycznego korzystania z materiałów szkoleniowych, bądź Wikipedii. Zgaduje, iż aktualny skład owej frakcji na konkurencji nie przeszedłby akademii.
 6. Fudi

  'wi

  Jeśli nie możesz zdać teorii, to po prostu wpisz pytania w internecie. Natomiast jeśli masz problem z praktyką to: -Wybierz zwykłego egzaminatora (Nie tego +18); -Słuchaj się uważnie tego co powie egzaminator; -Czytaj polecenia wyświetlające się w okienku na górze; -Patrz na punkty, w które musisz się udać wyświetlające się na minimapie; -Uważaj żeby w nic nie uderzyć; Możesz też wpisać na youtube "Prawo jazdy Paradise RPG", ale patrz tylko na filmy które nie mają więcej, niż 2/3 miesiące.
 7. Fudi

  problem z lvl

  Poziom postaci został przeniesiony tylko z tej, która miała go najwięcej. Jeśli na jednej postaci miałeś 40 level, a na drugiej 30 to na v3 masz 40 level postaci.
 8. Za łatwe to było, lokalizacja obok lokalizacji. Powinno być bardziej rozrzucone i nie takie oczywiste rzeczy.
 9. Fudi

  [Konkurs] Find & Win #2

  Spróbowałabym, ale znając życie, to już niektórzy zrobili połowę.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności