Skocz do zawartości

Mireczek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Użytkownik

2 obserwujących

O Mireczek

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Zastanawiam się czy kiedyś ten pomysł zostanie zatwierdzony czy ewentualnie odrzucony...
 2. Kupiłbyś karnet,które ma liczbę wejść większą niż jeden.Ewentualnie jakieś karnety na dzień,tydzień bez ograniczeń
 3. @Yanter "Siłę będzie można rozwijać poprzez chodzenie na siłownię którą przedstawimy Wam poniżej.Dzięki zdobytej sile będziemy mogli zadawać większe obrażenia w walce wręcz oraz unosić większą ilość przedmiotóww naszym ekwipunku." "Kondycję będzie można rozwijać poprzez bieganie na serwerze, oraz na siłowni korzystając z odpowiedniego urządzenia typu np: rowerek.Dzięki zwiększonej kondycji poziom sprintu na serwerze będzie ubywał wolniej." https://paradise-rpg.pl/topic/2360-06-podsumowanie-prac/
 4. Z tego tematu wynika że umiejętności będą miały w takich aspektach znaczenie
 5. Pierwszym wydatkiem będzie zakup lokalu,który do tanich na pewno należeć nie będzie. Jeśli pomysł by wypalił to kolejnym wydatkiem mógłby być sprzęt jak wspomniał @AwaR No i myślę,że ostateczną kwestią byłoby regulowanie podaży z popytem wspomagaczy. No i ewentualnie nagrody w turniejach finansował by również właściciel siłowni.
 6. Myślę że byłoby to fajny element rozgrywki zarówno dla klientów jak i dla właścicieli
 7. Chodziło mi o zorientowanie się czy siłownia podlega bezpośrednio pod administrację serwera czy jest ona możliwa do wykupienia przez graczy.
 8. Nick:MireczekCzego dotyczy propozycja?: [Serwer]Opis propozycji:Ze znajomym pomyśleliśmy o ciekawym pomyśle związanym z obecnością siłowni na serwerze.Idea zakłada,że siłownia będzie funkcjonowała jednocześnie jako publiczny budynek użytkowy oraz działka/biznes,które gracz posiadający odpowiednie środki będzie mógł zakupić.Przy jednak wizualizacji naszego pomysłu doszło do podziału: Pierwszy Pomysł zakłada,że w grze będzie możliwość zakupienia karnetów z których środki będą przekazywane właścicielowi lub też organizacji związanej z owym właścicielem. Drugi Pomysł zakłada,że siłownia będzie generować przychody niezależnie od ilości graczy,którzy ją odwiedzają.Sam wstęp na siłownie będzie w tym przypadku darmowy. Wydaję mi się,że urozmaici to rozgrywkę dla graczy,którzy wolą inwestować niżeli pracować lecz również stworzy konkurencje przez co ci gracze będą musieli się wysilić z zapewnieniem sobie dobrobytu. Moim zdaniem dobrym pomysłem jest także dodanie swego rodzaju protein,białek,odżywek,napój izotonicznych,które można byłoby zakupić na siłowni.Te produkty zwiększały by efektywność ćwiczeń.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności