Skocz do zawartości

Tross

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

7 Użytkownik

2 obserwujących

O Tross

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Wyłączenie im mapy pod F11 z chwilą wejścia na służbę wydaje mi się najrozsądniejszym wyjściem. Przy pomocy F11 mogą się umawiać kto zajmuje się daną "czerwoną kropką", co jest według mnie nierealistyczne.
 2. Nick: Tross Czego dotyczy propozycja: Serwer Opis propozycji: Proponuję zwiększyć dokładność przebiegu aut do jednego miejsca po przecinku np. 78674.2. Pomysł jest bardziej zwrócony ku ułatwieniu roboty taksówkarzom, którzy muszą znaleźć jak najkrótszą drogę do celu.
 3. Lepiej by było, gdyby powróciły cogodzinne eventy (w tym tryb wyścigu) i eventy przy stadionach. W tym drugim byłyby trasy, gdzie trzeba będzie osiągnąć najlepszy czas. Tak zrobiono na poprzedniej odsłonie.
 4. Można to podzielić na dwa etapy. Pierwszym będzie otrzymanie 1% HP, a drugim - wytrzymanie przynajmniej godziny (lub więcej, skoro mówisz, że nie jest ciężko).
 5. Sam fakt, że zostanie nam 1% HP, to kwestia szczęścia. Co ty na to, by nasza postać musiałaby wytrzymać przynajmniej 30 minut z tym stanem zdrowia? Wtedy można to nazwać osiągnięciem. Pomysł lubię.
 6. Wyobraź sobie, że jeszcze zanim serwer ruszył, gracze pisali propozycje na temat prac. Przecież nie trzeba ich od razu realizować. Wiadomo, że są w tej chwili rzeczy ważniejsze. Jeżeli administracja uzna, że pomysł jest godny uwagi, to umieści go w odpowiedniej sekcji. Wracając do tematu, to chciałbym zobaczyć taką pracę na serwerze. Tory w końcu znalazłyby zastosowanie.
 7. Nick: Tross Czego dotyczy propozycja?: [Serwer] Opis propozycji: Moim pomysłem jest to, by udoskonalać naszą postać podczas prac. Podczas, gdy na siłowni spędzamy przykładowo x czasu, by wbić 1% umiejętności, tak na pracach moglibyśmy zdobywać ten 1% w czasie np. 6x. Nie dotyczy to umiejętności prowadzenia aut, pilotowania i strzelectwa (na siłowni ich nie wytrenujemy). Czynności takie jak jeżdżenie samochodami i latanie samolotami w pracach będą wspierały przyrost naszych umiejętności w takim samym tempie, jak w przypadku używania swoich pojazdów. Przecież gdy jeździmy czyimś samochodem, również nabywamy doświadczenia, nieprawdaż? Przykładem może być praca drwala, gdzie jeździmy samochodem publicznym i wykonujemy prace fizyczną. Jeżdżąc nim nabywamy umiejętność prowadzenia pojazdów w tym samym tempie jak w swoim pojeździe. Natomiast podczas ścinania drzewa umiejętność siły napełnia się wolniej niż na siłowni.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności