Skocz do zawartości

Szymon3k

Moderator
 • Liczba zawartości

  38
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Przyjazny

3 obserwujących

O Szymon3k

Ostatnie wizyty

311 wyświetleń profilu
 1. EMT-Intermediate I @HayMitch [Calvin Mitch] odchodzi z frakcji na własne życzenie EMT-Basic III @Dropsik [Luke Anderson] odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic I @Mati6546 [Matthew Cortez] odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 2. EMR @NyksereQ [Cypis Wodzianka] odchodzi z akademii na własne życzenie. EMR @MlecznyPL21 [Roman Romullo] odchodzi z akademii na własne życzenie. EMR @ReDi123 [Redi Star] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @TH3PRO [Filipe Bajerando] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @Macha507 [Kamil Bijak] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @Borkowsky [Jack Martinez] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @Lek [Erving Wahl] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @BaaReQ [Kuba Popławski] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @HANTIK2 [Szymon Gort] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @KraJuOfficial [Casper Winslet] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @Sinker [Dimitrij Dimitriov] zostaje wydalony z powodu zerowej aktywności. EMR @Norberto [Nopper Andrew] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic II i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @Fudi [Edgar Chase] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic II i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @Mrako [Zbychu Wolny] zdaje egzaminy z wynikiem Pozytywnym, tym samym awansuje na rangę EMT-Basic I i zostaje pełnoprawnym pracownikiem frakcji. EMR @Shuffle [David Bandam] będzie zdawał egzaminy w późniejszym terminie. EMT-Intermediate III @Yanter [William White] zostaje awansowany na rangę EMT-Advanced II. EMT-Intermediate I @MrDexterPL [Carlos Gonzales] zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate III. EMT-Intermediate I @Cloaker [George Caroll] zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate III. EMT-Basic III @Snooki* [Nicole Ross] zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate II. EMT-Basic III @eswu [Michel Angelo] zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate II. EMT-Basic III @Netsuu [Luke Silla] zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate I. EMT-Basic I @MajciN [Martin Allen] zostaje awansowany na rangę EMT-Basic III. EMT-Basic I @Shager [Jack Caroll] zostaje awansowany na rangę EMT-Basic III. EMT-Basic II @Joker [Franklin Newell] zostaje wydalony z frakcji w związku z znikomą aktywnością.
 3. Rekrutacja dobiegła końca i wszystkie podania zostały rozpatrzone. Jeżeli Twoje podanie nie zostało zaakceptowane najwidoczniej nie było wystarczająco dobre. Poniżej zamieszczam listę osób które dostały się do San Andreas Medical Academy. Osoby które dostały się do San Andreas Medical Academy: @LarryZaganiacz @quak7 @karolek61211 @Hexan @22Kubala @Arablip @M-13 @avek23 Wszystkim gratuluję a osobom którym się nie udało życzę powodzenia w następnej rekrutacji. Osoby wymienione wyżej zapraszam na jutrzejsze zebranie organizacyjne które odbędzie się 12.05.2019 o godzinie 18:00 w szpitalu w LS. Do zebrania macie czas na dobicie 5 poziomu postaci.
 4. EMT-Basic III @Netsuu [Luke Silla] powraca do frakcji na poprzedni stopień. EMT-Basic I @crazeq [Edd Smith] powraca do frakcji na poprzedni stopień.
 5. Oczywiście @Jeffen zostaje wpisany na listę zasłużonych dla frakcji. W imieniu całej frakcji dziękujemy Tobie za ten wkład w rozwój frakcji, ogrom czasu, który została poświęcona oraz przede wszystkim serce i zaangażowanie. Stworzyłeś tą frakcję praktycznie od zera, przyjąłeś ją gdy była na progu upadłości, a Tobie udało się zrobić jedną z najbardziej zgranych ekip na serwerze z ogromnym wykształceniem medycznym potrzebnym do rozgrywki na serwisie, który został nabyty na szkoleniach prowadzonych przez Ciebie. Na koniec Ci życzyć powodzenia i razem z całym składem SAMC, że jeszcze wrócisz do nas z jeszcze większą pasją i z jeszcze większym sercem do grania razem z nami! Deputy SAMC Chief @Mati3112 [Ethan Hand] powraca do frakcji na poprzedni stopień, tym samym powracając do zarządu frakcji!
 6. szukam pracownika na traktor, malo place bo kwitu nie mam
 7. Mam wątpliwości, że członkowie organizacji wiedzą co chcą grać. Historia jak z jakiegoś filmu akcji o zorganizowanych grupach przestępczych.
 8. Cała aplikacja do poprawy plus dwie osoby nie poprowadzą organizacji.
 9. Dla mnie aplikacja jako jedna z nielicznych coś przedstawiła, mniej więcej plan na rozgrywkę i członkowie raczej wiedzą co będą musieli grać. Co do poprawek, Palomino Creek to niezbyt dobra lokalizacja do grania mafii, mam nadzieję, że macie już zarys planów na granie starszego pokolenia mob'u, powodzenia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności