Skocz do zawartości

Norberto

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  575
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana Norberto w dniu 18 Styczeń

Użytkownicy przyznają Norberto punkty reputacji!

Reputacja

615 Legendarny

3 obserwujących

O Norberto

 • Tytuł
  Petunia
 • Urodziny 13 Marzec

Ostatnie wizyty

2839 wyświetleń profilu
 1. To po co wprowadzać spedycje lądową innym pojazdem. Na nie według mnie.
 2. Norberto

  Trev

  Twój nick: Norberto aka PETunia Data złożenia pochwały: 19.01.2020 Dlaczego chcesz pochwalić w/w osobę: Nie no, ogólnie ten administrator swoją postawą pokazuję, że nadaje się na to stanowisko. Szybko reaguje na zgłoszone błędy. Naprawia popsute rzeczy na parasolu tak jak Mati3112.
 3. W końcu jakaś sensowna praca. Zdecydowanie na TAK.
 4. INFORMACJE Wszystkie osoby którym udało zakwalifikować w naborze do San Andreas Medical Academy otrzymają rangę EMR. Każda osoba która została przyjęta ma obowiązek posiadać discorda, TS3 oraz sprawny mikrofon. Wszyscy zakwalifikowali są zobowiązani do posiadania 5 LVL do czasu spotkania organizacyjnego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 19.01.2020 o godzinie 19:00. Zbieracie się na kanale - Spotkanie akademii - TS3 [ts.paradise-rpg.pl] Spotykamy się przed Przychodnią Los Santos. LISTA ZAAKCEPTOWANYCH PODAŃ @ozek @RudziaK @DziasuINFMS @JaNO @JimmyGiecik @TommyAkordeon @Teru @niska @Rekus55 @TheDeep21 @Arabus @OPEL @Bizard @Pendzel21 @TrololuX @Hamley @clyde @Toxell @MrDexterPL @KovaleQ @KraJuOfficial @GTDaniel @Kubas052 @Global1nHo @Suchy2132 @Pryku @El_Mateoo Kary Do momentu spotkania organizacyjnego, nie możecie dostać żadnej kary serwerowej. Otrzymanie kary serwerowej będzie równoznacznym z utratą szansy na dołączenie do San Andreas Medical Center. Wyjątek stanowi Mute na VoiceChat oraz kara która zakończy się przed godziną spotkania organizacyjnego. Radzimy się pilnować! PODZIĘKOWANIA Przede wszystkim serdecznie gratulujemy osobą którym udało zakwalifikować się w rekrutacji zorganizowanej przez San Andreas Medical Center. Jeśli niestety nie udało Ci się zakwalifikować w naborze do San Andreas Medical Academy, nie poddawaj się, spróbuj ponownie w następnych rekrutacjach dopracowując swoje podanie, lub poprawiając swoje zachowanie. Któreś z tych aspektów zadecydowało o odrzuceniu twojego podania w naborze. KONTAKT Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji, bądź spotkania organizacyjnego, czy też całej Akademii, lub chcesz zgłosić nieobecność poniżej znajdziesz kontakt do Zarządu oraz Kierownictwa frakcji. Niezgłoszona nieobecność będzie skutkować utrata szansy na dołączenie do San Andreas Medical Academy. Norberto#2264 Klimient #4033 Madzia#7394 ★Koba123★#1863 Proszę o wypełnienie małej informacji dla nas i wysłanie jej w komentarzu do tego posta. Wysyłanie tego gdzie indziej będzie ingorowane:
 5. EMT-Basic Step I @kuba0607 zostaje wydalony z frakcji w związku z brakiem aktywności. EMT-Intermediate Step III @Piggy odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step III @Tomus powraca na rangę, musi on jednak spełnić warunki przedstawione przez zarząd. EMT-Intermediate Step III @lilikwpyt powraca do frakcji na rangę EMT-Intermediate Step I EMT-Intermediate Step II @Artur powraca do frakcji na rangę EMT-Intermediate Step I. Paramedic Supervisor @Perwix wraca do frakcji po przerwie na rangę EMT-Paramedic Step III. Paramedic Supervisor @Koba123 wraca do frakcji po przerwie. Zostaje on jednak skierowany na egzamin warunkujący powrót na tą samą rangę.
 6. Norberto

  [Serwer] Skarga na Czajniczek

  Potwierdzam tą sytuacje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności