Skocz do zawartości

Norberto

Supporter
 • Liczba zawartości

  163
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

82 Szlachetny

O Norberto

 • Urodziny 13 Marzec

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Okolice Wrocławia

Ostatnie wizyty

854 wyświetleń profilu
 1. A ja coś czuje, że cie po prostu boli dupsko
 2. Norberto

  Skarga na Azymix

  Z racji tego, że byłem na miejscu zdarzenia jestem w stanie potwierdzić wersje wydarzeń policjanta, gdyż stałem bardzo blisko całej sytuacji.
 3. EMR @Szymon187 odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMR @Kukazoo odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMR @Zieloneey odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMR @DonOniX zostaje wydalony z powodu napisania podania do innej frakcji będąc w SAMC. EMR @Nexuuu zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @DonRunner zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @NorberT zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @Trypsonek zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @httpglory zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @SonGogu zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @Expik zostaje wydalony za brak aktywności na szkoleniach. EMR @Mati2K odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step I @Tygrysek520 powraca do frakcji EMT-Basic Step II @Corranik zostaje wydalony w związku z brakiem jakiejkolwiek aktywności na służbie. EMT-Basic Step II @Niko527 zostaje wydalony w związku z brakiem jakiejkolwiek aktywności na służbie. EMT-Basic Step II @Meow90 zostaje wydalony w związku z brakiem jakiejkolwiek aktywności na służbie. EMT-Basic Step II @Norczyk zostaje wydalony w związku z brakiem jakiejkolwiek aktywności na służbie. EMT-Basic Step II @Szlendi odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step III @Shager powraca do frakcji na stopień EMT-Basic Step II EMT-Intermediate Step II @Artur odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Intermediate Step II @kajuka odchodzi z frakcji na własne życzenie.
 4. EMT-Basic Step I @crazeq powraca do frakcji. Paramedic Supervisor @Cloaker powraca do frakcji, witamy ponownie. Deputy SAMC Chief @Koba123 odchodzi z frakcji na własne życzenie, dziękujemy mu za wkład włożony we frakcję. Opiekun Frakcji @Trev oraz Administratorka @paraguan decyzją Zarządu i Kierownictwa Frakcji zostają dopisani do listy akademików w obecnej akademii.
 5. A to już nie moja sprawa gdzie masz ustawiony przycisk do mówienia. Mnie interesuje to, dlaczego piszecie skargi za to że wy popełniacie błędy?
 6. Po ponownym obejrzeniu nagrania mam jedno pytanko. Dlaczego po uleczeniu "szeryfa z teksasu" golabka. w momencie gdy on zaczął strzelać do innych gangusów(co jest kompletnym kretynizmem ale mniejsza o to) ty stałeś z boku i się patrzyłeś? Nie znasz procedur podczas takich sytuacji?
 7. Chcę uzyskać fragment nagrania przed tym zanim przyjechaliście na miejsce zdarzenia.
 8. Ale si dżej ;c

  1. Norberto

   Norberto

   to fajnie arturku

  2. Stuba

   Stuba

   Dzienki, dzienki, bierz do reki h3h3

×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności