Jump to content
... wszystkich graczy na naszych serwerach

Norberto

Global Moderator
 • Posts

  2,072
 • Joined

 • Days Won

  10

Norberto last won the day on April 4

Norberto had the most liked content!

About Norberto

 • Birthday March 13

Recent Profile Visitors

11,812 profile views

Norberto's Achievements

 1. Przecież robię to cały czas. Tobie zależy tylko na zirytowaniu gracza Sprytsbang, gdyby ci na tym nie zależało i ustawiałbyś sobie durnych nicków nie pisał co chwile binda na premium i go nie zaczepiał.
 2. Już uzasadniam. Nie pierwszy raz zaczynasz prowokować gracza SprytsBang, ustawiasz jakieś nicki. Ciągle wysyłasz na premium jakiegoś binda z nim. Sprytsbang to często zgłaszał administracji. To prawda, ostatniego mute dostałeś około miesiąc temu ale i tak posiadasz bogatą kartotekę. Uważam, że nie popełniłem błędu z racji tego, że takie zagrywki są częste w twoim wykonaniu. Czekam na wypowiedź opiekuna administracji, jeżeli popełniłem błąd dobrowolnie poddam się karze.
 3. Zakończę ten festiwal kompromitacji oraz trollowania. Proszę zapoznać się ze znaczeniem znaków drogowych a potem pisać na kogoś skargi. Jest to znak zakazu wjazdu, tam znajduje się miejsce postoju dla pojazdów SAPD. Daruje sobie komentowanie inwektyw skierowanych w moją stronę. Skarga odrzucona
 4. Funkcjonariusz nie popełnił błędu, tak wynika z taryfikatora. Na dniach opiszemy dokładną rozpiskę wyroków za dobrowolne oddanie się za gwiazdki. Skarga odrzucona.
 5. Wsiadasz do pojazdu który uczestniczy w napadzie. W tym momencie jesteś traktowany jako uczestnik napadu. My nie będziemy patrzeć czy ty tylko patrzysz. Funkcjonariusze mają prawo aresztować wszystkich uczestników napadu. W przypadku gdy podejmują ucieczkę(sam napisałeś, że auta zaczęły SAPD gonić) mają prawo otworzyć ogień. Skarga odrzucona.
 6. Zaległe Detective III @KhirXopuszcza departament na własne życzenie. Detective III @Irukeopuszcza departament na własne życzenie. Detective II @Gabrizekopuszcza departament na własne życzenie. Detective I @BARCIUopuszcza departament na własne życzenie. Corporal II @perlaHOMIEopuszcza departament na własne życzenie. Police Officer III+1 @Tomus3 opuszcza departament na własne życzenie. Police Officer III+1 @ziarniakopuszcza departament na własne życzenie. Police Officer III+1 @psychoo102opuszcza departament na własne życzenie. Police Officer III @Nawalnicaaopuszcza departament na własne życzenie. Police Officer III @R3GGINopuszcza departament na własne życzenie. Police Officer III @Kaczusixxopuszcza departament na własne życzenie.
 7. Funkcjonariusz przeprosił, na nagraniu widać, że po delikatnym zderzeniu na liczniku strat dalej pozostaje 0$ dopiero po uderzeniu tego bulleta doznałeś strat. Funkcjonariusz zostaje upomniany o tym, że trzeba się rozglądać podczas zawracania.
 8. Powrót na rangę Sergeant I, zgłoś się do kogoś z Executive Staff. Powrót na rangę Corporal I, zgłoś się do kogoś z Executive Staff.
×
×
 • Create New...

Important Information

Przeglądając to forum akceptujesz Guidelines oraz Privacy Policy

Multi Theft Auto mta.paradise-rpg.pl
Team Speak 3 ts.paradise-rpg.pl
Discord discord.gg/KAnFbGy