Skocz do zawartości

Norberto

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  301
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Norberto w dniu 9 Listopad

Użytkownicy przyznają Norberto punkty reputacji!

Reputacja

262 Cudowny

O Norberto

 • Urodziny 13 Marzec

Personalne Informacje

 • Miejscowość
  Okolice Wrocławia

Ostatnie wizyty

1526 wyświetleń profilu
 1. Witam serdecznie, w dniu 11 Listopada odbył się konwój prowadzony przez frakcję San Andreas Medical Center. Około godziny 14:00 wystartowaliśmy ze szpitala który znajduję się w San Fiero a potem przez most Graver Bridge dojechaliśmy do Bayside, gdzie tam zwróciliśmy i przez autostradę dotarliśmy do Las Venturas. Przez całą drogę było głośno przez sygnały pojazdów frakcyjnych żeby każdemu w domu co zapomniał przypomnieć mu, że 11 listopada to bardzo ważna data i każdy powinien ją zapamiętać. Poniżej przedstawiona jest trasa konwoju. Gdy dojechaliśmy do Las Venturas zahaczyliśmy o panów mechaników w dzielnicy Redsans West którzy cieszyli się że świętujemy ten dzień i pamiętamy o nim. Oczywiście podczas drogi były problemy na przykład piraci drogowi, gdyby nie panowie z SAPD którzy czuwali nad nami przez cały konwój oraz go zabezpieczali mogło by to się źle skończyć. W Los Santos było Najgłośniej oraz widać było że nasz konwój pokazał, że te święto jest ważne i nie można o nim zapomnieć. Naszą podróż skończyliśmy na molo na Verona Beach. Na sam koniec zrobiliśmy zdjęcie pamiątkowe. Po zakończonym konwoju wróciliśmy do naszych obowiązków medycznych. Wszyscy byli bardzo zadowoleni. A pracownicy SAMC oraz funkcjonariusze policji którzy zachowali wzorową postawę zostali nagrodzeni. Pamiątkowe zdjęcie. Wykonał: @Siergiej Zatwierdził oraz pomógł w realizacji: @Norberto
 2. EMT-Basic Step I @HeFOX zostaje awansowany na rangę EMT-Basic Step II. EMT-Basic Step I @szaj zostaje awansowany na rangę EMT-Basic Step II. EMT-Basic Step I @Piernik zostaje awansowany na rangę EMT-Basic Step II. EMT-Basic Step I @Belluci zostaje awansowany na rangę EMT-Basic Step II. EMT-Basic Step II @crazeq zostaje awansowany na rangę EMT-Basic Step III. EMT-Basic Step III @ojo94 zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate Step I. EMT-Basic Step III @lilikwpyt zostaje awansowana na rangę EMT-Intermediate Step I. EMT-Basic Step III @Bartaz zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate Step I. EMT-Intermediate Step III @Dante zostaje awansowany na rangę EMT-Advanced Step I Lecz musi on zdać egzamin kwalifikacyjny, dostaje on na to 7 dni. EMT-Intermediate Step III @Bosik zostaje awansowany na rangę EMT-Advanced Step I. Lecz musi on zdać egzamin kwalifikacyjny, dostaje on na to 7 dni. EMT-Advanced Step II @ZaGaJ zostaje awansowany na rangę EMT-Advanced Step III.
 3. Norberto

  Skarga na Bosik.

  Skarga przyjęta. Oskarżony ukarany.
 4. [07.11.2019] EMT-Basic Step I @Kertan odchodzi z frakcji na własne życzenie. [08.11.2019] EMT-Basic Step II @StokuPeEl odchodzi z frakcji na własne życzenie. [09.11.2019] EMT-Paramedic Step I @MrDexterPL zostaje wydalony z frakcji w związku z notorycznym odwalaniem oraz przekroczeniem limitu dwóch ostrzeżeń. [10.11.2019] EMT-Intermediate Step II @TH3PRO zostaje wydalony z frakcji za notoryczny brak aktywności. EMT-Basic Step III @Lukasz12393 zostaje wydalony z frakcji za notoryczny brak aktywności.
 5. Uwaga, spotkanie zostaje przesunięte na godzinę 19:00. Dzień pozostaje bez zmian.
 6. INFORMACJE Wszystkie osoby którym udało zakwalifikować w naborze do San Andreas Medical Academy otrzymają rangę EMR. Każda osoba która została przyjęta ma obowiązek posiadać discorda, TS3 oraz sprawny mikrofon. Wszyscy zakwalifikowali są zobowiązani do posiadania 5 LVL do czasu spotkania organizacyjnego. Spotkanie organizacyjne odbędzie się dnia 10.11.2019 o godzinie 19:00. Zbieracie się na kanale - Spotkanie akademii - TS3 [ts.paradise-rpg.pl] Spotykamy się przed Szpitalem w San Fierro. LISTA ZAAKCEPTOWANYCH PODAŃ @KDziadzio27 @Dede @RaZoX @Volff @Nastukany @Sarita @Mich4U @FoXXy @Mr_NightMare @MatrixZiomal @MicZiSonEk @Michu09 @siwZ @zieloneeyziomal @ERROR @trzydwajeden @TheMiki @Greem @MurphyPadre @Nexoo @Hezier @Virralek PODZIĘKOWANIA Przede wszystkim serdecznie gratulujemy osobom którym udało zakwalifikować się w rekrutacji zorganizowanej przez San Andreas Medical Center. Jeśli niestety nie udało Ci się zakwalifikować w naborze do San Andreas Medical Academy, nie poddawaj się, spróbuj ponownie w następnych rekrutacjach dopracowując swoje podanie, lub poprawiając swoje zachowanie. Któreś z tych aspektów zadecydowało o odrzuceniu twojego podania w naborze. Następnym razem radzimy pisać bardziej rozbudowane podania. KONTAKT Jeśli masz jakieś pytania dotyczące rekrutacji, bądź spotkania organizacyjnego, czy też całej Akademii poniżej znajdziesz kontakt do Zarządu frakcji. Norberto#2264 szymon#3968 *MaDziA*#7394 Cloaker*#4935 Koba123#1863 Kliment#4033
 7. EMT-Basic Step I @Krupa zostaje wydalony z powodu otrzymania bana na serwerze. EMT-Basic Step III @Trev odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step III @paraguan odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step III @crazeq powraca do frakcji na rangę EMT-Basic Step II. EMT-Basic Step III @Bartaz powraca do frakcji. EMT-Intermediate Step II @Piggy powraca do frakcji. EMT-Paramedic Step I @kamil214 powraca do frakcji, witamy ponownie. SAMC Chief @Szymon3k powraca do frakcji na rangę Deputy SAMC Chief.
 8. No ale przecież można małym druczkiem pod nickiem dać Imię i Nazwisko. Oczywiście propozycja na tak, jeżeli nie będzie usuwania nicków.
 9. Norberto

  RPC zawitało w Las Venturas!

  Z tymi prostytutkami to akurat prawda.
 10. lol

  1. Stuba

   Stuba

   Witam, z tej strony San Andreas ROAD ASISTENS

 11. Nick: NorbertoCzego dotyczy propozycja?: SerwerOpis propozycji: Chodzi o to aby dać możliwość zablokowania PW od danej osoby, czasami nie mamy ochoty rozmawiać z kimś. Dlaczego musimy blokować wszystkich?
 12. EMR @kuball1 zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @Belluci zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @Piernik zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @szaj zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @Azymix zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @HeFOX zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @skotii zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @MenikS zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @Kertan zdaje egzamin końcowy z wynikiem pozytywnym tym samym awansując na rangę EMT-Basic Step I EMR @Dawidow351PL zdaje egzamin końcowy z wynikiem negatywnym tym samym zostaje wydalony z frakcji. EMR @TransoleK zdaje egzamin końcowy z wynikiem negatywnym tym samym zostaje wydalony z frakcji. EMR @Skay nie podchodzi do egzaminu końcowego tym samym zostaje wydalony z frakcji. EMR @.:K!LL3R:. nie podchodzi do egzaminu końcowego tym samym zostaje wydalony z frakcji. EMR @gitara520 nie podchodzi do egzaminu końcowego tym samym zostaje wydalony z frakcji. EMT-Basic Step I @Azymix odchodzi z frakcji na własne życzenie EMT-Basic Step I @skotii odchodzi z frakcji na własne życzenie EMT-Basic Step II @Andrzej odchodzi z frakcji na własne życzenie EMT-Basic Step II @Sadam odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step II @wikamabzika odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step III @Toros12 zostaje wydalony z frakcji z powodu nie spełnienia wymagań warunkujących jego powrót. EMT-Intermediate Step II @kajuka odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Intermediate Step II @Piggy odchodzi z frakcji na własne życzenie. EMT-Basic Step II @lilikwpyt zostaje awansowana na rangę EMT-Basic Step III EMT-Basic Step II @ojo94 zostaje awansowany na rangę EMT-Basic Step III EMT-Basic Step III @Tygrysek520 zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate Step I EMT-Intermediate Step II @Bosik zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate Step III EMT-Intermediate Step II @Siergiej zostaje awansowany na rangę EMT-Intermediate Step III Deputy SAMC Chief @magda1103 powraca do frakcji.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Przeglądając to forum akceptujesz Regulamin oraz Polityka prywatności